Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 26.06.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Изяждане на спарчетонови [re: DrFrancky]  
Автор oldshu (непознат )
Публикувано18.05.06 07:29



Я обясни наистина, защото преди известно време гледах тарифите на БТК за взаимно свързване и те са си доста високи. Не ми се вярва да реализират чак такава икономия от мащаба, но може и да е възможно - ако си представим само колко пари им спестява това, че нямат персонал, който да работи с клиентите и да ги обслужва... и други подобни разходи



Тема Re: Изяждане на спарчетонови [re: rvl]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано18.05.06 10:22



ot taka napisanoto ot teb i oste niakolko drugi sudia che niamete predstava kak se obrazuvat cenite

p.s.
ako vi e interesno ste pusna nova tema

DrFrancky

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !


Тема Re: Изяждане на спарчетонови [re: DrFrancky]  
АвторБoмбapдepo (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 14:54



Докторе, ти като истински техничар, пак задълба в детайлите, и се отклони от зададената тема.

А темата беше ясно формулирана :

Колко ми е драгоо, че някой е бил прецакан ! ! Ох, кеф !! или "как някои се кефят, като видят, че друг е пострадал" - т.е. за човешкото ЗЛОРАДСТВО !

Интересното при тези индивиди е, че те се радват и злорадстват дори когато нямат никаква пряка полза от това, даже и когато пострадалите са съвсем непознати ! Душичката му е такава дребна и озлобена, че само чуждата несполука го радва.

Д апази господ от такива !!





Тема Re: Изяждане на спарчетонови [re: Бoмбapдepo]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано22.05.06 16:25



malkite hora se nuzdaiat ot malki pobedi

DrFrancky

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !


Тема Re: Изяждане на спарчетонови [re: DrFrancky]  
Автор Cyber_SAS (Import freak)
Публикувано22.05.06 17:48



То па една "победа"

Аз не виждам как може да се твърди, че има прецакани от цялата работа... Идеята е "Шамар да е - аванта да е"

Мене пък ми е смешно

- Всичко за VoIP

Тема Re: Изяждане на спарчетонови [re: oldshu]  
Авторasd (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 20:10



Под "много Българи" имах предвид и себе си
и аз ползвам voipstunt - този, който коментира
за злобата е доста калпав психолог.

Идеята ми беше засилихме се към безплатното и
ни резнаха ама в интерес на истината досега
съм изговорил 1 евро и има още 9 да говоря а пък
няма къде толкова да звъня - пак си е доста за
говорене...

Тренирайте си психоанализата - зле ви се отдава за сега



Тема Re: Изяждане на спарчетонови [re: asd]  
АвторБoмбapдepo (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 09:56



Може и да си прав. Но, ако си имал предвид и себе си, трябваше да използуваш съответната граматична форма - "изядохме", нали така ?

Но, нейсе ! Освен това, същата участ - плащане - сполетя и много други нации, а не само българите. Така, че коментара ти можеше да е за всички "потърпевши".

Макар, че при всички случаи онези, които са ползували безплатните минути са на "далавера". Дори и сега таксата е далеч под тази на другите алтернативни оператори, за БТК - да не говорим ! Не зная как и защо го правят, но е факт.

Дано има повече и по-дълго време такива, като тези оператори !




Тема Re: Трябва да си много голям......нови [re: asd]  
Автор kobako (Работохолик)
Публикувано23.05.06 16:23



тъпак за да го твърдиш това нещо.Дори и да приемем,че имаш акаунт само във voipstunt.com,на пръв поглед се вижда, че там минутата разговор със стационарни телефони в България е на стойност 0,01 ЕВРО,което е малко под 2 стотинки.Като си толкова отворен, посочи ми кой оператор предлага такава тарифа за разговори от София до провинцията.Имай и друго на предвид: не трябва да си много интелегентен за да си направиш акаунт и в voipcheap.com или в voipdiscount.com или в voipbuster.com или в internetcalls.com.Както се вижда избора е пребогат.И дори при новите ограничения от 300 свободни минути седмично е супер изгодно да ги ползваш.Взимайки в предвид и доброто качество,за хора които ги изразходват плътно тези 300 минути на седмица си е направо Рай.Само тъпанарите от българските оператори и провайдери обаче не могат да го разберат това и тресат глупости тук във форума.



Тема Re: Изяждане на спарчетонови [re: asd]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 13:02



Вече е 6 cents за съжаление ...



Тема Re: Изяждане на спарчетонови [re: user]  
Автор Cyber_SAS (Import freak)
Публикувано02.06.06 13:18



Нищо бе! Изчакайте някое време да се завърти колелото - и пак - у кяриза



- Всичко за VoIP


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.