Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:33 28.04.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема voipbuster  
АвторUlia (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 13:23



Zdravejte kak ste, imam edno vuprosche ako niakoi ima jelanie da mi pomogne.
Ot 1 mesec izpolzvam tazi programka na komputura si s slushalki. Wuprosa mi e ima li nachin bez da vkluchvam komputura vseki put za da se obadia da si govoria s telefon. V smisul hubava e programata ama vseki put da puskam komputura, slagam slushalki i sled tova nabiram s klaviaturata.Az nabiram samo gradski taka che niama opasnost da mi svursi taksata. Mnogo shte sum vi zaduljena ako niakoi mi oburne vnimane, kato cheta tuk ste golemi spetsove. Chao



Тема Re: voipbusterнови [re: Ulia]  
Автор VolP (съвсем непознат)
Публикувано05.04.06 13:44



Ако наистина беше чела "тука" щеше да намериш няколко отговора.



Тема Re: voipbusterнови [re: VolP]  
АвторUlia (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 13:49



Ami da ti kaja chetoh samo che edin govori za dalavera drug za turgovia i nikude ne pishe dali s tezi ustroistva e neobhodimo da puskam programata ot komputura i dali izobshto e neobhodimo da puskam komputura. Eto tova e



Тема Re: voipbusterнови [re: Ulia]  
АвторПpяkop (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 16:58



Става ясно че със "PAP2 и с RT31P2 и с Linksys/Sipura SPA-3000 и с други подобни" може да заменят програмките... но въпроса е след това какво, просто даваш 200 лева а после няма на кои да даеш 20-30 лева да го настрои и да впише някаде си едно име и една парола...
В краина сметка ако някои които е чел, знае или е правил подобно нещо нека остави телефон или маил за връзка с него, освен всичко др. наи малко един човек ще го спомене за хубаво :)



Тема Re: voipbusterнови [re: Пpяkop]  
Автор luboznatelniq (член)
Публикувано05.04.06 21:42



Заболя ме ръката да пиша вече едни същи работи.Ако не знаеш как се настройва VoIP телефонен адаптер просто забрави някой тук да ти каже в 2-3 стъпки как става защото трябва да настроиш доста параметри на устройството и ако не си го правил до сега ще ти е трудничко .А тук никой няма да седне стъпка по стъпка да ти обяснява как става по простата причина че няма никаква полза от това напротив ако предлага подобни устройства то ще е заедно със негов акаунт .Защо да ти показва как да си настроиш устройството като ще купуваш от конкуренцията.Така че за теб остава или да си платиш за това на някой които не предлага VoIP минути а знае как се настройва или да си купиш устройството и дълбоко да се заровиш в инструкциите му и/или в сайта на производителя за да разбереш как става.Успех на всички



Тема Re: voipbusterнови [re: luboznatelniq]  
Авторpen4oznatelen (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 23:12



Nevqrvam rakata da te boli ot poslednite nqkolko reda...
Ne e zadaljitelno vseki da znae kak se nastroiva tel. adaper, nujno e samo edin da go znae i toi da e 4ovek a ne glupav "pen4o". Pen4o koito si mili 4e sveta okolo nego e pulen s "idioti" koito nepremenno iskat da go precakat!
I za6to horata si mislqt 4e nepremenno dadeno ne6to trqbva da se kupi/vzeme ot tqh? Monopola e hubav biznes, no kogato ima konkurenciqta nestava, a dobre 4e q ima!
Ne e nujno stupka po stupka da se obqsnqva kak se nastrova moqt tel. adapter, kakto ne e vajno ot kade e, dali e kupen otkradnat ili spe4elen tova si e moi "problem" koito bih spodelil sre6tu zapla6tane:)) o4akvam sa6toto ot dr 4ovek, koito moje da nakara da mi raboti moqt gateway taka kakto mi se 6te i trqbva...



Тема Re: voipbusterнови [re: pen4oznatelen]  
АвторPich (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 10:29



Pich rovi po forumite i shte namerish kak da si nastroish vsqkakav adaptor. Ako ne mojesh - pitai google. Ako i tova te myrzi se obadi na dostavchika na uslugata ti, kakva ti e problemaciqta?



Тема Re: voipbusterнови [re: Pich]  
АвторUlia (Нерегистриран)
Публикувано06.04.06 13:48



Jasno javno niam djentulmeni tuka, kakto vi kazah moga da si govoria i prez slushalkite no mi e po udobno prez telefon, ako stava daje i s ip telefon samo da ne nabiram postoianno ot klaviaturata tova e, az taka ili inache se vuzpolzvam veche sedmici nared ot uslugata na bezplatnite.



Тема Re: voipbusterнови [re: pen4oznatelen]  
Автор luboznatelniq (член)
Публикувано09.04.06 21:34



1.Пиши на кирилица а не на шльокавица.
2. Ти засягаш една болна за българина тема а именно че всеки се опитва да разбира от всичко .Защо Нане да плаща на Вуте като може да си го направи сам и то безплатно.Тя държавата ни е на това дередже защото всички българи разбират от политика,от футбол, от коли и от какво ли още не. От всичко разбираме и накрая нищо не можем да направим като хората.То не случайно се носи вица че германците казвали за нас българите че правим хубави деца защото само тях не правим със ръцете си. Всяко SIP или H323 устройство има (не съм ги броил точно но ) не по-малко от 100 вида настройки и ако Нане за първи път вижда такова устройство вероятността да оплеска нещата са 99,999%.За да потвърдя мнението си със нагледен пример вижте как се настройва Linksys PAP2 към определен VoIP провайдер в следващия линк само че провайдера не е от безплатните





Тема Re: voipbusterнови [re: Ulia]  
Автор luboznatelniq (член)
Публикувано09.04.06 21:37



Не става въпрос за джентълменство а за малко упоритост и интелект г-це (г-жо)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.