Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 23.06.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема voicelink - впечатления?нови  
Авторgenady (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 23:12



Някой ползвал ли вече услугите им? Работи ли добре услугата със стационарния номер? Колко време трае, докато се сигнализира обаждането?



Тема Re: voicelink - впечатления?нови [re: genady]  
Автор luboznatelniq (минаващ)
Публикувано09.02.06 19:49



Купи си и пробвай не помниш ли Сталин какво беше казал "проверката е висша форма на доверие" и прав беше човека ако не беше така нямаше толкова години да се задържи на поста си пък и какво губиш най-много 5 лева за номера за един месец къде не сме ги дали



Тема Re: voicelink - впечатления?нови [re: genady]  
Автор ir (01010111)
Публикувано10.02.06 09:21



Услугата е доста добра. Ползвам я от 2 седмици. Звъниш 2-3 секунди свободно и като те търсят същото. От САЩ и Канада си работи перфектно. Единственния проблем е ,че изходящите са им малко дървени но за това има други доставчици :) :). Пък и 5 лева на месец за номер си е без пари.



Тема Re: voicelink - впечатления?нови [re: ir]  
АвторOcъдeният (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 15:07



Звучи интересно
5 лв . не са много,
но какво имаш предивид под дървени



Тема Re: voicelink - впечатления?нови [re: luboznatelniq]  
Автор SGM (непознат )
Публикувано10.02.06 22:12



Съгласен съм, но:
Как можеш да разбереш ако например нямаш пари в дебитната си карта? Опитваш с кредитната... но - moneybookers... Трябва да се регистрираш, те да те verify-нат, което отнема... 60 дни (?!) според сайта им. Освен това твърдят, че ще ти вземат + 2.5% (по спомени) по някаква неясна за мен причина.



Тема Re: voicelink - впечатления?нови [re: SGM]  
Автор VolP (съвсем непознат)
Публикувано11.02.06 02:08



Темата с плащанията мисля е широко дискутирана:).

Цял свят плаща с кредитни карти (у нас предимно дебитни). Като няма пари в тях - ами не плаща. Бтк да не идва във вас да ви моли да си платите? Или Глобъл?:)

Ако това не ви допада - заповядайте в офиса ни, със сигурност ще черпим по кафе:).



Тема Re: voicelink - впечатления?нови [re: VolP]  
Автор SGM (непознат )
Публикувано13.02.06 14:47



"Цял свят плаща с кредитни карти"
И аз така, но сток от 60 дни за да платиш нещо, че и 2% отгоре, щото искаш да го платиш с кредитна карта?!
А за идването в офиса Ви - аз писах мейл на съпорта, с молба да зачислят 1 номер за няколко часа, за да мога да тествам качеството, а те ми казаха (не в прав текст, разбира се) "дай 5 лева". Сега на мен не ми е за 5-те лева, просто не мога да си изгубя 1 час например за 5 лева. Ако качеството ми върши работа, най-вероятно ще си платя за цяла година, но ....



Тема Re: voicelink - впечатления?нови [re: SGM]  
Автор VolP (съвсем непознат)
Публикувано13.02.06 17:55



За съжаление нямаме услуга "зачисляване на реален номер за няколко часа".

За сметка на това имаме безплатни тестови акаунти с които може да се разберете реалното състояние на мрежата във всеки един момент, включително с набиране на номер терминиран в САЩ (0111) за да се провери свързаността между нас и клиента.

Със същия акаунт могат да се водят и безплатни разговори между клиенти в мрежата, което също е достатъчно добър показател за качеството на връзката между клиента и нас, тъй като всичкия трафик минава през нашия сървър.

Е не е ли достатъчно за тестове?

И такова нещо като 60 дни чакане за плащане с кроедитна карта няма. Акаунта в moneybookers можете да си захраните по различни начини в рамките на максимум 3 дни (или веднага).

За съжаление в БГ няма фирма осигуряваща ауторизация на плащания с кредитни карти. Защо не използвате дебитна? Все пак са си някакви 5 лв от където и да ги погледнеш.

Със сигурност възможността клиентите ни да могат да си плащат е от първите ни приоритети и правим всичко необходимо в рамките на закона за да бъде максимално лесно.

Естествено, ако имате идеи сте добре дошли.

Поздрави,
ВойсЛинк

Редактирано от VolP на 13.02.06 18:07.



Тема Re: voicelink - впечатления?нови [re: VolP]  
Авторgenady (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 21:58



Здравейте,

радвам се, че може човек да се свърже директно с "хората зад завесата".
Опитах тестовия акаунт, но за съжаление успях да накарам да работи само с Вашия клиент. Нито с рутера ми (Сименс Гигасет 541) нито Express Talk не сполучих. Ще е добре да добавите още някое и друго устройство на страницата си, това сигурно би улеснило доста хора.

Принципно намирам услугата за добра и исках и да си купя номер, но не успях да си платя. С кредитна карта не става - включително и прес epay.bg. Жалко, ще е добре да направите нещо по въпроса. Не съм наясно как става, но примерно http://www.fhousebg.com/ приемат кредитни карти. Е, сега ще търся начин да направи банков превод.

И още една идея - ще предложите ли пренасочване на разговорите? Един вид, ако няма вързан клиент, обаждането да се прехвърли на предварително зададен номер. В нашата фирма бихме го ползвали за хората, които са извън офиса - да са винаги под един номер, независимо дали са онлайн или някъде на път из провинцията. Ще сме ви първите клиенти, ако го въведете!!!

Успех в бизнеса -

Генади





Тема Re: voicelink - впечатления?нови [re: genady]  
Автор VolP (съвсем непознат)
Публикувано19.02.06 18:09



Здрасти,
Относно "поддържаните" устройства - няма някакво ограничение от рода на "това работи, другото не". Просто на сайта ни има настройките на най-използваните устройства. А в графата "Въпроси" има нужните настройки, които са общо взето еднакви за всички софтуерни/хардуерни клиенти. Ако и това не помага - дайте достъп до устройството и най-вероятно ще успеем да помогнем:).

Услугата "пренасочване на разговори" все още е в процес на тестване поради спецификата при тарифирането, очаквам до дни да е факт.

Поздрави,
ВойсЛинк




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.