Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 23.05.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Тема VoIP Provider - Класация на потребителя  
Автор Rhythm (мнителен)
Публикувано03.01.06 17:50



Най-добър чуждестранен: www.sipdiscount.com = безплатни разговори с 30 държави + добри тарифи - протокол SIP, IAX2; кодеци - всички, вкл. g729; плащане в България, чрез MoneyBookers

Най-добър Български: www.spnet.net = ниска цена на откриване + собствен номер + добри тарифи - протокол SIP, H323; кодеци - всички, вкл. g729; плащане в България, по банков път или в брой.

Айде, давайте и Вашите фаворити. Най-добре да сте регистрирани, за да няма флеймове и самореклама.





Тема Re: VoIP Provider - Класация на потребителянови [re: Rhythm]  
Автор Пишмaн Aдмин ()
Публикувано17.01.06 15:02



Моя фаворит
Spnet = Никаква цена за откриване :) безплатно оборудване ( VoIP GW ) Друго няма какво да добавя към казаното ;)



Тема Re: VoIP Provider - Класация на потребителянови [re: Rhythm]  
Авторtokata (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 09:56



Ама как...

1. Вали --> щото само си купуваш верижка, почваш да я въртиш и парите текат ли, текат.

2. Minitelecom - супер яки и готини са. Като марципаните от едно време



Тема Re: VoIP Provider - Класация на потребителянови [re: Rhythm]  
АвторBaguk (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 10:07



Най-добър руски - www.sipnet.ru - имат DID номера почти във всеки град/село в Русия. Разговори вътре в мрежата са безплатни, както и достъпа през ДИД. Съответно ако имате познати-роднини в русия - те ви се обаждат на цена на градскт разговор. Цените за България и някои други дестинация даже са по-евтини и от sipdiscount.com. Има възможност сам да избираш landing gateway според цена, ASR и други параметри. БТВ, цените са в доллари и центове, съответно 6 цента в Сипнет.ру са по-малко от 6 цента в Сипдискаунт. Ползват SIP (работят с CommuniGate PRO) и разнообразни кодеци.



Тема Re: VoIP Provider - Класация на потребителянови [re: Rhythm]  
Автор asen_v_k (непознат)
Публикувано18.01.06 11:16



Nai dobri sa www.skypho.net davat do 99 free italianski telefonni nomera ot 9 italianski regiona - vnimanie + Romunski nomera.
Az vse oshte ne moga da nameria bulgarski SIP provider deto da mi predloji telefonen nomer v Sofia.
Spnet kazaha 9 leva posle kazaha 5 leva - nakraia kato razbraha che se namiram v Italia kazaha 40 leva na mesec samo za nomercheto.
Drugite ne gi i komentiram edite daje se okaza che telefona koito sa dali e falshiv.



Тема Re: VoIP Provider - Класация на потребителянови [re: asen_v_k]  
АвторKиceлo Mляko (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 18:38



Аз съм в Германия, но имам бг номер (софийски) . Сайта където съм се регистрирал е

. За качество и стабилност нямам забележни, но е малко скъпичко 10 Евро на месец.



Тема Re: VoIP Provider - Класация на потребителянови [re: asen_v_k]  
АвторMe (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 02:17



A kakvo e falsiv nomer i koi po-tochno ti e dal takav? I az tarsia BG nomer i se lutam napred nazad kato haho ne znam kolko si vreme. 10 EU ne mi se davat za ediniq nomer.



Тема Re: VoIP Provider - Класация на потребителянови [re: Me]  
Автор asen_v_k (непознат)
Публикувано20.01.06 08:44



Znachi namerih otkade moje da se zakupi voip telefonen nomer za 6leva s DDS na mesec chrez sip provider - www.voicelink.biz. Mnogo sa korektni i kachestvoto e mnogo na nivo dori se chuva po dobre ot analogov telefon, imat i dobri tzeni za izhodiashti razgovori.
Pod falshiv nomer imah predvid edin nomer za kontakti na firma, koito ne moje da se izbira ot vsicki no v posledstvie se okaza che prosto e bilo tehnicheski problem.



Тема Re: VoIP Provider - Класация на потребителянови [re: tokata]  
Автор luboznatelniq (непознат )
Публикувано21.01.06 19:14



Mnoo gotini probvai da se obajdash do ukraina ili Makedoniq na 10-a pat ako uspeesh znachi si kasmetliq.Pak prodavat vse oshte do mobilni operatori na 0,48lv/min




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.