Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 22.09.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ех значи!нови [re: b]  
Авторtokata (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 14:22



А за теб обещавам специално да пренапиша туториала си изцяло, защото приемам фала ти за мой. След толкова усърдно четене и питане, да напишеш такава простотия:

"За да станете абонат на IP телефон е необходимо да закупите модем Cisco - 195лв, към който се включва телефонният ви апарат"

Лошо нещо :(



Тема Re: Ех значи!нови [re: tokata]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 17:04



Бах мааму! Значи онова b не се е избъзикало с адреса?
Довечера ще го прослушам от вкъщи, че така като гледаш IP-та...



Тема Re: Ех значи!нови [re: .]  
Авторtokata (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 18:19



Пуснато е отвсякъде. Аз просто вече имам нов почин - махнал съм базата. Не ми се играе на криеница. Който иска - идва и казва какво му трябва.

http://web1.egvrn.net/tokata/list.txt

Там е списъка. Аз по принцип държа неща, които са в полза на самия мен и обратно, така че не претендирам за пълнота. Например с MGCP, Call Manager и NetCentrex нямам (а и не искам да си имам) никакво вземане-даване, така че и не пазя нищо за тях.



Тема Re: Ех значи!нови [re: tokata]  
Авторб (Нерегистриран)
Публикувано27.08.05 00:11



не съм Калинчо и нещо си се объркал. не съм и "висил" при теб щот не се познаваме. ама като ти прегледах базата то май няма и какво да науча от нея.
иначе поздрави, затова, че все пак си положил труд.

а това за обидите по мой (или по Калинчов адрес- и аз не разбрах точно) - май вече го приемам за нещо нормално от твоя страна. така като прегледах форума се оказа , че почти няма въпрос, по който да не си компетентен и винаги наоколо има поне 2-3 глупаци / според теб/

ама ти за къв се имаш ?


цитат:
"А за теб обещавам специално да пренапиша туториала си изцяло, защото приемам фала ти за мой. След толкова усърдно четене и питане, да напишеш такава простотия:

"За да станете абонат на IP телефон е необходимо да закупите модем Cisco - 195лв, към който се включва телефонният ви апарат"

Лошо нещо :("


ти телефона си дане го вкл. към канализацията?
питам само!

и пак казвам бъркаш нещо IP-то .Kaлинчо не го знам кой е.



Тема Re: Ех значи!нови [re: б]  
Авторб (Нерегистриран)
Публикувано27.08.05 00:27



не съм влизал 2 и повече пъти в базата ти.
просто бях и тук:

http://nordaliance.com/ ама нямаше смисъл да го споменавам.

сега след като си закрил и двете може да пусна адреса.



Тема Re: Ех значи!нови [re: б]  
Авторtokata (Нерегистриран)
Публикувано28.08.05 14:37



ами отговарям само - къде си включвам телефона е предмет на друг разговор, знам само че не ползвам "модем" за тази цел :)

Остави това, ами Cisco надали знаят, че произвеждат модеми :)



Тема Re: Ех значи!нови [re: .]  
Авторtokata (Нерегистриран)
Публикувано28.08.05 14:57



Аха, а теб много те е страх да не се разбере кой си и що си всъщност.
Нали си спомняш (ако не - прерови малко назад) - бях написал за причините човек да е анонимен



Тема Re: Ех значи!нови [re: tokata]  
Авторb (Нерегистриран)
Публикувано28.08.05 22:35



poveche za modemite na Cisco tuk:

http://www.cisco.com/en/US/tech/tk86/tk89/technologies_q_and_a_item09186a0080094957.shtml



ili tuk za spravka

http://www.cisco.com/en/US/products/prod_series_index09186a00800a2f1a.html



Тема Re: Video over IPнови [re: tokata]  
Авторwolf (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 17:59



ха..прав си за RFC..знам че е на ITU-T незнам защо реших че има RFC...няма значение...бях прав за едно - H.323 stack - е проектиран за voice,video и conferencing over IP H.26x - все забравям точната бройка - са част от този стак.
Или поне са замислени като част от него - моля не се хващай за точните думи - може да не се изразявам напълно коректно - важна е идеята.



Тема Re: Video over IPнови [re: wolf]  
Авторtokata (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 19:12



Ами решил си, че има RFC-та, защото е така.
Има си "надстройки" на H.323, които са описани в RFC-та - ENUM и URL "транслациите" (най-вероятно има и други, за тези съм сигурен). Явно някой се опитва да сближи H323 и SIP :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.