Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 03.06.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ТЪРСЯ РЕШЕНИЕ gsm>gsm>ATAнови  
Автор luboznatelniq (непознат )
Публикувано13.08.05 22:01



Здравейте,търся решение на проблема как да прехвърля входящ разговор от портовете на gsm към VoIP .Предполагам някакав вид дайлер който да преобразува сигнала .Очаквам и предложения за цялостно решение за прехвърляне на разговори от GSM към VoIP на разумни цени



Тема Re: ТЪРСЯ РЕШЕНИЕ gsm>gsm>ATAнови [re: luboznatelniq]  
АвторSAS (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 08:35



Имам такова решение, но ми е необходима повече информация за онова, което си представяш, че ти трябва. Ако имаш интерес:

cyber(at)cyber(dot)bgfree(dot)biz



Тема Re: ТЪРСЯ РЕШЕНИЕ gsm>gsm>ATAнови [re: luboznatelniq]  
Автор VolP (съвсем непознат)
Публикувано14.08.05 10:15



Ако "портовете на ГСМ" е ГСМ гейт ти трябва само да го закачиш към FXO устройство (аналог или ИСДН бри, зависи от гейта) и да настройш dial-plan-а на последното. То ще ти праща разговорите на подходящото IP.
И недей да пестиш левчетата в случая че ще се спукаш от фалшиви отчитания на разговори. За 1 порт ще ти излезе около 900 БГЛ.



Тема Re: ТЪРСЯ РЕШЕНИЕ gsm>gsm>ATAнови [re: SAS]  
Автор luboznatelniq (непознат )
Публикувано14.08.05 21:31



Търся наи-евтин вариант за да могат повече потребители да едновременно да говорят от gsm през VoIP .Например искам от gsm апарат да провеждам разговори през VoIP.Като схемата на прехварляне я виждам по следния начин с уговорката ако вие имате друг вариант да ми го подскажете. 2 gsm в бизнес група си прехвърлят разговора от единия на другия .А от втория gsm към входния порт (fxo) na АТА (cisco,linksys,micronet ).Ама тук възниква проблема според мен .Как да преобразувам сигналите от изхода на обикновен gsm апарат за да прехвърля разговора към АТА устройството.



Тема Re: ТЪРСЯ РЕШЕНИЕ gsm>gsm>ATAнови [re: SAS]  
Автор luboznatelniq (непознат )
Публикувано14.08.05 21:47



С уговорката АТА устройството да е с аналогови портове от вида на Cisko-186,PAP2 на Linksys, и др. подобни.



Тема Re: ТЪРСЯ РЕШЕНИЕ gsm>gsm>ATAнови [re: VolP]  
Автор luboznatelniq (непознат )
Публикувано14.08.05 22:02



Много пари на порт. Аз търся по- евтин начин с някакъв дайлер от eвтин gsm na обикновен входен аналогов пор на АТА от вида на Cisco-186, PAP2 на Linksys .Ако имаш други евтини идеи кажи.



Тема Re: ТЪРСЯ РЕШЕНИЕ gsm>gsm>ATAнови [re: luboznatelniq]  
Авторtokata (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 23:05



Той ти го каза човека - опиташ ли да спестиш пари от GSM gatewaya, ще береш ядове, ама ти си знаеш своята :)

Аз... таквозинака... нали... значи, търся си за 4000лв нещо между Мерцедес SLK и Toyota Yaris, ама модел след 2000та година!



Тема Re: ТЪРСЯ РЕШЕНИЕ gsm>gsm>ATA [re: luboznatelniq]  
АвторGuy (Нерегистриран)
Публикувано18.08.05 20:34



Имам решение за 490 лв. на порт - при това e NOKIA!

Дай ми e-mail и ще ти изпратя подробности!



Тема Re: ТЪРСЯ РЕШЕНИЕ gsm>gsm>ATAнови [re: Guy]  
Автор VolP (съвсем непознат)
Публикувано19.08.05 14:30



Прати на мен решението с нокия че са ми любимци:) Мейла го има в инфото



Тема Re: ТЪРСЯ РЕШЕНИЕ gsm>gsm>ATAнови [re: Guy]  
Автор luboznatelniq (непознат )
Публикувано19.08.05 21:07



Здрасти,прати и линк или пдф файл с инфо за устройството към емайла.krasinet@gbg.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.