Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 24.06.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Доставчици на IP трафикнови [re: lCQ]  
Автор anikra2007 (непознат )
Публикувано22.10.11 23:53



А бе Сергей ти излезна много просто момче...Колко пати да ти казвам,че не ги пиша аз тези коментари за теб!?!Униклаен лумпен си!В този форум хората за да си помагат,да споделят опит (е някой се и саморекламират:),а не за да слушат личните ти драми.Толко ли ти е трудно да си гледаш бизнеса и семейството,а вместо това само мислиш каква интрига да заплетеш?И каква е тая идиотщина да съм пратил поздрави на жена ми циганката!?!Пиян ли си?Дрогиран ли си ?Слабоумен ли си ?Малоумен ли си ?Дебил ли си ?Или си 5 в 1 просто?Не ти прави чест да говориш по тази начин!Преди години в mirc лапетиите говорехакато тебе и чат пат ядяха шамари за прикаските си.Те просто си мислеха че като са скрити зад pc -to и могат да си говорят каквото си исат.Сажелявам,че действието се развива сега а не преди 15г ,тогава щеше да бъдеш мн добре посъветван,но годинките си минават хората възмажават.Не очаквам да ме разбереш,защото това явно е мн далеч от теб...Сега не се ядосвай.Дишай дълбоко и пии повечко вода.Сигурен съм че един ден ще станеш маж и ти.Тогава ще разбереш това за което ти говоря и смисъла на думите чест и достойносто!



Тема Re: Доставчици на IP трафикнови [re: anikra2007]  
Автор megatel (четящ новините)
Публикувано23.10.11 05:27



Много прав съм бил за тебе Краси, ти си писал през цялото време и се надяваше че няма да разбера но уви този пост също е написан с нова регистрация. Мога да ти кажа че от утре в Пазарджик ще съборя цените до толкова че ако имате с мИТЬО още някой заблуден клиент ще го загубите и него. Никога повече няма да продаваш телефония и да мамиш хората като в доброто старо време и да ти дават пари. Тези времена са отминали и си скъсан тотално, затова се дразниш че свалих цените и отворих очите на хората. Само забравих да напиша че се казваш Красимир Златарев - Краси аникрата и завличаш който с каквото можеш, имаш дарслово и можеш да убедиш всеки че си месия. Вие там сте двама дето бръмчахте на тая схема и сега нито единия бръмчи нито другия, а това определено ви дразни. Я сподели защо те търсят толкова хора за пари ? Хора не купувайте нищо от Краси аникрата, не му давайте нищо за ремонт защото ще го продаде и да ви предложи нещо безплатно не го вземайте ще си поиска депозит и ще ви похарчи парите че жена му с под 50 лева не излиза заради което е борчлия на половин Пазарджик ! Хоби му е да бъде представител на фирми и се мисли за по-голям турчин от ходжата.



Възхищавам се на глупостта,злобата и алчността на хората.

Тема Re: Доставчици на IP трафикнови [re: OSag]  
Автор megatel (четящ новините)
Публикувано23.10.11 05:35



Благодаря ти господи че ми остави линковете да се рекламирам, аз простия сега го осъзнавам и ти се извинявам. Преди време имах пряк контакт с тебе и останах с много добро впечатление но след това което пишеш мога да ти кажа че си много ама много зле. За сайта си ми писал че съм го правил за домашно а за твоя недей казвай нищо защото е пълно ТНТМ. Да не казвам колко време не работеха половината неща по него. Айде остани си със здраве и сполай ти боже амин, ако нямаш представител за Пазарджик вземи Краси Аникрата ,горещо ти го препоръчвам и го пусни постпейд че има нужда от парици.



Възхищавам се на глупостта,злобата и алчността на хората.

Тема Re: Доставчици на IP трафикнови [re: bira_more]  
Автор megatel (четящ новините)
Публикувано23.10.11 05:41



Здрасти ,прав си за всичко което си написал но да ти кажа всичко започна от писанията на един лумпен от Пазарджик останал без занимание и пари заради появата ми на техния пазар. До преди няколко дни нямах регистрация тук и не си падам да пиша из формуми но като гледам каква помия потече и реших че трябва да има ясното по въпроса. Ако мене питаш не ми трябва реклама и ако админите решат нека изтрият всичко ок ,само и писанията по мой адрес да махнат ще съм благодарен.
Поздрави



Възхищавам се на глупостта,злобата и алчността на хората.

Тема Re: Доставчици на IP трафикнови [re: OSag]  
Автор yanef (непознат )
Публикувано23.10.11 11:50



sergey valentinov po kratko musenik koyto virti biznes samo s usta koyto si kazva ce e gulyam dostavcik kolko hora lijis na den i vece nikoy ne ti vyarva ti go znayes http://www.bg-tel.com/kolko leva mu diljis obesni de mizernik na http://www.voipzag.com/ http://www.iptel.bg/ dane pravya reklama na stabilnite dostavcici molya nedey se prekarvayte s tozi izmamnik sergey valentinov kato cuyat sergey seki go pluye pisete v gogle za negovi mnenya ste vidite kolko e dolen musenik koyto virti malak bisnes s na ograbenite hora s parite sega gi isharcil i se moli za 100 200 lv da mu zaredat ce seki ce ima 5 negovi klyenti ce saim govorili ce sa svirseli parite a te imat pari na tyahnata smetka a na sergey sa nu svirsili nameri malko povece pari ta daniti svirsvat i kato lut da ticas po banki da ti zaredat 100 lv sergeyyy



Тема Re: Доставчици на IP трафикнови [re: yanef]  
Автор megatel (четящ новините)
Публикувано23.10.11 12:55



Краси просто мога да ти кажа че част от твоите идоли са смешни в очите на хората. За тебе няма да коментирам - черен циганин то говори достатъчно какъв помяр си а за товите идоли като Пламен -

дето е представител на Бритиш Телеком за което те още не са наясно но биха си премълчали понеже е сертифицирал НАСА какво да кажа ? За Здравко Гицов - измамника от Ямбол няма да ти казвам какъв измекяр е, само Стоян от е пич достоен за възхищение заради това че оттдавна те е разкарал. С тебе работят само гладните Здравко и Пламен (при единия сезона на ябълките е зян а на другия киентите бягат при Сергей измамника и се радват на добра печалба). Забравих да ти кажа ,не купувам една секунда трафик от Н И К О Г О в България !!! Ако имаш нещо в главата не се излагай повече да не ти пиша какво ми казват общи познати "да дойде жена му и ще му дам пари" ама като плюеш поне да занеш истината.

Възхищавам се на глупостта,злобата и алчността на хората.

Редактирано от megatel на 23.10.11 13:00.



Тема Re: Доставчици на IP трафикнови [re: megatel]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.10.11 14:50



Значи - аз да речем съм страничен наблюдател. Макар и да правим разни VoIP - правим ги за външни клиенти, а в България ползваме на практика почти никакъв трафик. Или казано с други думи не сме продавачи (в Бълагрия) а като клиенти - ненавъртаме почти никакви сметки.
Гледам дискусията. Има някакви недоволни. Гледам и твоята реакция. Реакцията ти е такава че правиш много лошо впечатление. Не че недоволните правят добро впечатление. Ама как да го кажем - това че недоволните си скапват реномето - не ги бърка въобще. А това че ти си скапваш реномето - може би ще те бърка.
В смисъл - може би реакцията ти е адекватна на база извънклубова комуникация. Но ние, останалите виждаме само клубната комуникация.
Аз лично в далечното минало съм насочвал с огромно удоволствие и ентусиазъм кандидат "клиенти" към конкуренцията. А после се отказах въобще от активни действия в България.
Така че вместо да влизаш в махленски спорове, от които реално губиш много повече от всички останали - потърси друг начин.
Или пък недей да търсиш. Твое право.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Доставчици на IP трафикнови [re: megatel]  
Автор yanef (непознат )
Публикувано27.10.11 10:02



ako vidite sergey valintinov lijata nedey da si imate rabota s nego smenyava si sekiden nomerata ce liji naroda ama ce vece i koyti vyarva i nedey da lijes ce davas niski ceni za edin den na drugya den sa smeneni s po visoki ceni sicki te znayat sto za cuvek si



Тема Re: Доставчици на IP трафикнови [re: yanef]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.10.11 19:48



Като пишеш на маймуница, със сигурност някой ще те прочете и дори ще ти повярва.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Доставчици на IP трафик [re: yanef]  
Автор megatel (четящ новините)
Публикувано28.10.11 04:04



Луд умора няма, болестта го крепи



Възхищавам се на глупостта,злобата и алчността на хората.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.