Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 26.09.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Доставчици на IP трафикнови [re: Pepi]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано20.08.05 22:59



Колко процента ти е ASR и средната продължителност на разговорите? При мене се движат м/у 35% - 45% и 1:50 мин. - 3:00 мин.



Тема Re: Доставчици на IP трафикнови [re: Plam]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано20.08.05 23:09



Kolko im e ASR i sredna prodajitelnost na razgovorite?



Тема Re: Доставчици на IP трафикнови [re: policezone]  
Авторtokata (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 13:00



Както каза момчето от Minitelecom - те са най-добрите от най-добрите.



Тема Re: Доставчици на IP трафикнови [re: BBP]  
Автор VolP (съвсем непознат)
Публикувано21.08.05 18:01



Tука темата се превърна в самореклама на минителеком от нерегистрирани потребители (пардон, видях един регнат с едно мнение).
Не че нещо, ама как разбра че са най-добрите като сам казваш "само тях ползвам от много време"?



Тема Re: Доставчици на IP трафикнови [re: VolP]  
Авторtokata (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 18:31



Мдам...

да си дойдем на думата. Анонимни са обикновено хората, които имат основателна причина да се крият от нещо, срамуват се от факти отнасящи се до самите тях. Например:

1. любители на еднополовия секс (известни като педерасти)
2. последователи на Едип (правещи секс с майките си)
3. рекламиращи собствените си фирми скритом (3 в случая е равно на 1 + 2).


Разни точки, b-та и прочие...



Тема Re: Доставчици на IP трафикнови [re: VolP]  
Автор SGM (непознат )
Публикувано22.08.05 07:47



Абсолютно съм съгласен. Нищо против рекламата, но не по този начин - има и по-добри, например "Ето това са ни цените, даваме ти тестов акаунт с X пари да провериш дали ти харесва и ако ти харесва - правим бизнес, ако не - живи и здрави.".

P. S. Очаквам сега някой да започне да ми обяснява колко по-евтино е да се саморекламираш по форумите, отколкото да дадеш 10-20-100Е тестови акаунти



Тема Re: Доставчици на IP трафикнови [re: SGM]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 01:34



Az s risk da stana dosaden ama kato kazvate mnogo sam dovolen davaite ASR v % i sredna prodaljitelnost na razgovorite. Az ne sam dovolen ot ka4estvoto na uslugata koeto pozvam i sam dal ASR i sredna prodaljitelnost, ama iskam da razbera drugite kavo predlagat. Ne tvardia 4e ASR in sredna prodaljitelnost na razgovora davat absolutno to4na predstava za ka4estvoto na uslugata koeto dostav4icite predlagat , ama orietirova4no vse pak davat niakava osnova za sravnenie mejdu razli4nite dostav4ici



Тема Re: Доставчици на IP трафикнови [re: BBP]  
Автор VolP (съвсем непознат)
Публикувано23.08.05 12:32



Едва ли някой доставчик ще почне да изнася тези данни по форуми. А и да почне, кой ще му вярва?



Тема Re: Доставчици на IP трафикнови [re: VolP]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 14:36



Interesuvam se po skoro ot mneniata na klientite ne na dostav4icite, makar 4e v niakoj slu4ai moje li da znae 4ovek klient ili dostav4ik dava mnenie vav foruma



Тема Re: Доставчици на IP трафик [re: lveta]  
АвторBako (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 19:50



Moga da ti predloja dobri ceni s otli4no ka4estvo, i izbodni uslavia na taksuvane, ako ima6 jelanie pi6i na : outline@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.