Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 24.06.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ни могъ да загубъ 20 йс кинта...  
АвторПлaщaч нa ckaйп (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 15:34



Здравейте, имам проблем.......от двеседмици не мога да похарча тези вече прословути 20 лева/десет евро/за скайп аут обаждания............Опитвам плащане с ктедитна карта и резултата е че съм наизустил вече всички форми за попълване и се чудя как по дяволите този свят......там пазарува по интернет.....това са най трудно похарчените/....все още ...непохарчени пари в живота ми.....много моля кажете ми алтернатива - ..РЕАЛНО възможна за плащане ....и ще съм ВИ МНОГО...задължен...
Някой въобще успял ли е да си плати досега с кредитна карта.....искам да се снимам с този хироу на съвременното плащане....за което очевидно съм недорасъл....с моите 35



Тема Re: Ни могъ да загубъ 20 йс кинта...нови [re: Плaщaч нa ckaйп]  
Авторn (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 01:15



ami mnogo e lesno. zavisi ot kartata i ot bankata , koiato ti ia e izdala. Tova che imash karta ne oznachava che mojesh da plashtash i po internet. triabva da otidesh v bankata i da zaiavish , che iskash da ia polzvash i za plashtane prez internet. zavisi i kakva e kartata !!! / valutna , levova..../ zavisi i na kogo shte popadnesh v bankata. az hodih 4-5 puti dokato ia aktiviram za plashtania crez internet. v moia sluchai PATKATA deto beshe na gisheto mai ne beshe chuvala za internet vobshte.
obiasniavah i che osven da gleda compa deto e pred neia moje da pravi i razni drugi neshta s nego /puk i s mene de ama tva sa podrobnosti puk tia mai i ne razbra za kvo staa vupros /

kakto i da e

v kraina smetka sega kupuvam Voip po niakolko USD centa usd kum vsichki normalni darjavi i si prikazvam ot vkushti :)


pishi kakvo saobshtenie ti vrashtat ot SKYPE za kartata , che da ti kaja kuv e problema.


nik1_bul@yahoo.com



Тема Re: Ни могъ да загубъ 20 йс кинта...нови [re: n]  
Авторn (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 01:25



a ............ zabravih!
ima dalech po kachestveni reshenia , che daje i v BG
Softuernata telefonia osobenno pri kachestvoto na interneta v BG ne e za predpochitane. opital sam vsicko. prosto brat mi beshe v USA do predi okolo godina i mi se naloji da ponaucha dosta raboti za voip.



Тема Re: Ни могъ да загубъ 20 йс кинта...нови [re: Плaщaч нa ckaйп]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано24.06.05 10:18



Eто ти една алтернатива!!! - Прегледай много внимателно

и се надявам нещата да ти станат ясни



Тема Re: Ни могъ да загубъ 20 йс кинта...нови [re: Плaщaч нa ckaйп]  
Авторbolero (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 13:34



Плащането на skype out става най лесно през ww.moneybookers.com за нас българите всякакви други варианти са изключени. Аз поне през там си вкарах пари . Сайта поддържа и български банки , просто пражи6 превод в банката вкарваш си парите в moneybookers и от там вече в skype.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.