Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 11.06.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Работи си, нонови [re: Teлeфoниcт]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано02.07.05 18:33



Благодаря за подробния отговор. Не съм на офис-централа, а обикновен дамашен телефон.

Пробвах и с друг апарат, но "каката" ми пее все същата песен.

Набирам 01001001 - и вече я чувам ... Не ме пуска да въртя по-нататък.

Имаш ли идея защо е така при мен?



Тема Странна работанови [re: Mими]  
АвторTeлeфoниcт (Нерегистриран)
Публикувано02.07.05 20:16



Да не би да е това:
Поради съществуващи нормативни ограничения, услугите за селекция чрез код 01001 не обслужват обаждания от български мобилни мрежи и от абонати на БТК, които използват пакети "Инвалиди", "Икономичен план" и "Ограничен план".
При мен и в офиса, и в къщи работи.
Може би е по-добре да звъннеш и на поддръжката, може да е нещо съвсем специфично, което трябва да бъде обсъдено "интерактивно". Справка тук


Успех!




Тема А дали минава факс?нови [re: Hиkи Гopчилoв]  
АвторQ23 (Нерегистриран)
Публикувано02.07.05 22:37



?




Тема Re: Странна работанови [re: Teлeфoниcт]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано03.07.05 13:45



Странно е, ако инвалидите са изолирани от тази акция.

Обикновено се счита, че достатъчно са ощетени от съдбата, и обществото навсякъде, където е възможно, им помага да преодолеят неудобствата.
Те страдат особено силно от ограничените възможности за комуникация с другите хора - главно поради трудности с придвижването.

Затова са им дадени и безплатни пътни карти и повече импулси за телефон. Дори и след приватизацията на БНК, тези импулси им бяха запазени.

Не виждам причина защо само ф-та на Н. Горчилов да ги лишава от тях.

Освен, може би, за да оправдае фамилията си ?





Тема Май не е там проблеманови [re: Mими]  
АвторTeлeфoниcт (Нерегистриран)
Публикувано03.07.05 18:27



Може би проблема идва от този, който налага ограниченията - в случая БТК - а в сайта на Орбифон просто уведомяват за този факт!
Едва ли имат нещо против увеличаване на клиентската база .
За мен това е тълкуванието.
А човекът с въпросната фамилия едва ли иска да вгорчи живота другиму (освен на конкуренцията, естествено).





Тема Бинго!нови [re: Пyмaнa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано03.07.05 18:29



Значи осъзнаваш, че Орбител смятат да насочват услугата към клиенти които могат да плащат, а не към простосмъртните клиенти? Оценката на кредитния риск в дадения случай е доста различна...като се има впредвид множестовото неплатени сметки и мудната съдебна система!
Тогава за какво спорим?
бтв: Орбител се стремят да конкурират бТк само при бизнеса, не при домашните абонати и никога не са криели този факт! Само за информация - 15:1 ( домашен/бизнес ) води до 2/3 от приходите...



Тема Re: Може и така ...нови [re: Teлeфoниcт]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано03.07.05 18:32



Само едно въпросче! Каква е оценката на кредитния риск в дадения случай и....къде всъщност ще си покриеш задълженията към Орбител?



Тема Re: Може и така ...нови [re: Пyмaнa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано03.07.05 18:39



Хубаво е да се чете нормативната база преди да се оправят подобни изводи. Орбител чрез селекция има право да ти предложи само междуселищни и международни разговори. Дори в момента не постъпват особенно коректно като използват един малък пропуск и пускат разговори към клетъчните мрежи - но само за избрани Т.е селекцията не е предоставяне на обикновенна телефонна услуга, а ...селекция - не ми хрумва по-точно обяснение. Т.е когато имаш договор за преселкция ( така се нарича услугата ) Орбител могат да ти носят само тези два типа разговори...
Къде изчезна Ники да питам него по въпроса за клетъчните....?



Тема Би трябвало!нови [re: Q23]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано03.07.05 18:41



Носят 64кб - не би трябвало да има проблем.



Тема Не те разбирамнови [re: .]  
АвторTeлeфoниcт (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 18:58



А дали ще ми платят за анализ на кредитния риск?
Всъщност не съм икономист, не бих поел такава задача. Да не съм г-н Всичкоразбирачов? Разсъждавам по аналогия с други услуги в страната и по света.
Какъв смисъл влагаш в "къде ще си покриеш задълженията"? Ако къде да платя - и сега нали плащам; ако къде се намирам - ами момче българче, с лична карта и постоянна адресна регистрация.
Къде си покривам задълженията към Мтел?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.