Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:42 30.04.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Cisco ATA 186нови  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано10.04.05 21:36



Mnogo hora v tozi forum kazvat (i to mnogokratno), che Cisco ne sa dobri za VoIP. Sushto taka na dosta mesta prochetoh, che Cisco ATA 186 ne se preporuchvat, che ima problemi s tiah, che ne sa dobri i ... edva li ne che sa skupi i sa bokluci (tova za bolkulite ne e citat, a moi izvod ot prochetenoto v tozi forum).
Neka niakoj spodeli za kakvi problemi stava vupros.
Znam, che ne mojesh do provejdash 2 razgovora s codec G.729 ednovremenno, no tova ne e edinstrenia codec. Naprimer G.723 ne e nikak losh codec i ne sum chul za dostavchik, koito da ne go poddurja.
Kato izkliuchim tova za G.729 kakvo drugo ne vi haresva i kakvi problemi ste imali s tezi telefonni adaptori?



Тема Re: Cisco ATA 186нови [re: lvan]  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано11.04.05 10:40



Не става въпрос ,че не са добри има и по-добри на по-малко пари,например един "Майкронет",но до миналата година малко хора работеха с него
Naprimer G.723 ne e nikak losh codec i ne sum chul za dostavchik, koito da ne go poddurja.-Некском



Тема Micronetнови [re: lvan]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 19:49



A s kakvo Micronet e po-dobur ot ATA 186 (kato izkliuchim vuzmojnostta za poveche ot edin razgovor s G729)? Nie imame Welltech i moite nabliudenia sa, che ATA 186 se durji po-stabilno ot Welltech-a, a do kolkoto znam (ne sum siguren, no niakude sum go chuval), Micronet i Welltech dosta si prilichat.
Niama da komentiram Nexcom za da ne smenim temata, no vsichki golemi dostavchici s koito sum govoril poddurjat Codec Negotiotion i razgovorite s G.723 minavat bez problem.



Тема Re: Micronetнови [re: lvan]  
Автор crawler (невинен)
Публикувано12.04.05 00:06



btw. micronet sqka6 ne podarja kato horata sip

"Аз съм просто човек и мразя
всеки, който ми пречи да бъда човек!"


Тема Re: Micronetнови [re: crawler]  
Автор[pitam (Нерегистриран)
Публикувано15.04.05 16:52



hora ia kajete H.323 i SIP s kakwo da gi convergiram, asterisk li ili nesto drugo



Тема Re: Cisco ATA 186 [re: lvan]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 03:52



Znachi vse pak nikoj ne e imal problemi sus Cisco ATA 186? Ostava problemut s codec G.729 i tova, che mojesh da si kupish ustrojstvo s podobni harakteristiki na po-evtina cena.
A niakakvi problemi s Micronet ili Welltech da e imal niakoj?



Тема Re: Cisco ATA 186нови [re: lvan]  
Автор VolP (съвсем непознат)
Публикувано19.04.05 17:31



В Майкронета можеш да забиеш няколко статични рута към различни доставчици, като по този начин изпращаш различни дестинации към различни места. Например заради разлики в цените.
+ договаряне на кодеци
+ няма нужда да се молиш на дилъра за да ти прати последния ъпдейт на фирмуеъра



Тема Re: Cisco ATA 186нови [re: VolP]  
Автор crawler (невинен)
Публикувано23.04.05 16:22



4e s ata-ta za kakvo se moli6? updati-te sa dostapni

"Аз съм просто човек и мразя
всеки, който ми пречи да бъда човек!"


Тема Re: Cisco ATA 186нови [re: crawler]  
Автор VolP (съвсем непознат)
Публикувано23.04.05 19:00



Де ги?



Тема Re: Cisco ATA 186нови [re: VolP]  
Автор crawler (невинен)
Публикувано23.04.05 22:51



ftp://ftp.solytron.bg

"Аз съм просто човек и мразя
всеки, който ми пречи да бъда човек!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.