Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:08 19.05.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Доставчик за разговори в БГнови  
Авторtelip (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 01:25



В момета ползвам доставчик, на който всички разговори минават през главния доставчик в Англия. Значи за да се обадя до софия, разговора минава през Англия и съответно цените за БГ за доста високи.

Интересува ме дали мога да намеря доставчик за БГ разговори, който да си е в България и съответно цените му да са по евтини?



Тема Re: Доставчик за разговори в БГнови [re: telip]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 11:21



Imai v predvid che cenite na mejdugradskite i gradskite razgovorite postepenno(mnogo skoro) ste se uednakviat i niama da ima razlika dali ste se obajdash v sofia ili v tvoia si grad.



Тема Re: Доставчик за разговори в БГнови [re: pesho]  
Авторtelip (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 12:30



За какво говориш? За БТК? или за това че през VoIP цените за големите градове са по малки от другите?

Аз искам доставчик, който всички техники да са му тука в БГ, и например като званна в някой град, той да си има телефон в този град и на него разговора да му излиза градски, съответно цените ще са много по ниски.



Тема Re: Доставчик за разговори в БГнови [re: telip]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 12:39



Tova ti go napisah za da ti kaja che ako sega edin gradski razgovor e 9 st a mejdugradskia e 20st no kato se izravniat primerno ednoto stane 12 st a drugoto 17 pochti niama da ima smisal da se puska prez IP.Nikade po sveta niama gradski razgovoro prez ip vsichko e za mejdunarodni



Тема Re: Доставчик за разговори в БГнови [re: pesho]  
Авторtelip (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 12:49



За това си много прав, то и в момента няма логика да званят в БГ, при положение, че от БТК разговора е 20ст а през мен е 25, но е факт, че страшно много хора звънят в страната(при мен поне е едно 60% от всички разговори), дори звънят и в града в който се намирам(пак на същата цена на минута) - е в това ако намериш логика! А на мен печалбата при БГ ми е двойно по ниска и за това искам доставчик за БГ, при който да имам по - голяма печалба.



Тема Re: Доставчик за разговори в БГнови [re: telip]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 13:02



tvoiata billing sistema web bazirana li ti e.ima edni ama te sa web bazirani i neznam dali ste mogat da ti svarshat rabota



Тема Re: Доставчик за разговори в БГнови [re: pesho]  
Авторtelip (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 13:32



Ами в момента съм с Web Billing и ме устройва напълно. Моля да ми пратиш някакви координати на тази фирма, за да се разберем за цените.

Благодаря ти



Тема Re: Доставчик за разговори в БГнови [re: telip]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 13:41



Bi li mi dal e-mail la ti za da ti go napishe tam zastoto ako go sloja tuka ste e reklama a te sa mi konkrentna firma.



Тема Re: Доставчик за разговори в БГнови [re: pesho]  
Автор voip (непознат)
Публикувано18.02.05 13:57



Че сложи ги, тъкмо всички ще ги видим. Да не би да е по-лесно да пускаш мейлове на всеки който ще те пита?



Тема Re: Доставчик за разговори в БГнови [re: pesho]  
Авторtelip (Нерегистриран)
Публикувано18.02.05 19:20



telip@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.