Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 03.06.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема NIAKOI MOJE LI DA MI OBIASNI KAKVO E SKYPE???нови  
АвторGSl16V (Нерегистриран)
Публикувано10.11.04 16:38



Zdraveite!
6te sym mnogo blagodaren,ako niakoi mi obiasni kakvo to4no predstavliava SKYPE?
Kak se raboti s programata, kade i kak moga da se obajdam 4rez neia, niakakvi ceni i izob6to malko pove4e podrobna informacia!
BLAGODARIA VI PREDVARITELNO!



Тема Re: NIAKOI MOJE LI DA MI OBIASNI KAKVO E SKYPE???нови [re: GSl16V]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано12.11.04 10:35



Ето ти официалният сайт на компанията и то на Български!!!

- смятам че от тука ще си отговориш сам на въпросите които задаваш!

А това са цените за телефонни разговори през програмата след като си закупиш пакета "skype-out" :



Надявам се да съм ти бил полезен!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Тема Re: NIAKOI MOJE LI DA MI OBIASNI KAKVO E SKYPE???нови [re: vip4o]  
АвторNoName (Нерегистриран)
Публикувано15.12.04 21:48



Izviniavam se za nevzhestvoto si...
Vidiah edni ceni - tova sa ceni, koito bi zaplatil ako govorish s GSM ili Telefon, NO imali niakakvo pla6tane mevdu potrebitelite, koito prosto si polzvat Neta za da si pogovoriat?



Тема Re: NIAKOI MOJE LI DA MI OBIASNI KAKVO E SKYPE???нови [re: NoName]  
Автор stefandimitrov (мълчалив)
Публикувано16.12.04 11:44



Не, разговорите между потребителите засега поне са безплатни.



Тема Re: NIAKOI MOJE LI DA MI OBIASNI KAKVO E SKYPE??? [re: vip4o]  
Автор kaви (търсещият)
Публикувано08.01.05 21:20



А откъде и как се купуват тези разговори? /плащат таксите/



Тема Re: NIAKOI MOJE LI DA MI OBIASNI KAKVO E SKYPE???нови [re: kaви]  
Авторzzz (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 14:09



От сайта, но ти трябва кредитна карта. Има и опция за плащане по банков път но не знам как става. В смисъл не съм пробвал. Ако някой е плащал така нека каже подробности.



Тема Re: NIAKOI MOJE LI DA MI OBIASNI KAKVO E SKYPE???нови [re: zzz]  
Автор kaви (търсещият)
Публикувано14.01.05 21:23



Освен това ми се появи следния проблем: инсталирах скайп, направих си всичко както предполагам, свързах се с моите хора. Обаче като ги набера, звънва 1-2-3 пъти,те ме чуват, аз ги чувам....и в един момент изключва и ми казва-случи се критична грешка. На какво може да се дължи???



Тема Re: NIAKOI MOJE LI DA MI OBIASNI KAKVO E SKYPE???нови [re: kaви]  
Автор iwian (непознат )
Публикувано19.01.05 10:49



SkypeOut credit си купих чрез превод по банков път. Отиваш на сайта, избираш колко евро искаш, и след като попълниш формата в която отбелязваш че ще платиш с банков трансфер получаваш имейл със сметка в икономичвска и инвестиционна банка (май тя беше). Ако не ти се разкарва до банката и си регистрирал дебитна карта в ePay плащаш от там. Избираш плащания, вносна бележка и попълваш сметката и банковия код от имейла. Избираш през коя банка да стане превода (такса 1 лв.) и след няколко сни говориш свободно. При мен стана след около седмица. Незнам защо толкова се забави. Пуснах плащането във сряда и във вторник следващата седмица акаунта ми беше зареден.



Тема Re: NIAKOI MOJE LI DA MI OBIASNI KAKVO E SKYPE???нови [re: GSl16V]  
Авторdob4o (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 23:27



zna4i skype e programa za priakzavane mejdu dvama du6i ili pove4e do 5 4oveka moje da se prikazva v mreja tam e malko po slojno za6toto po na4alo programata e po dobre da se izpolzva mejdu hora koito imat komputri za6toto ne se iziskvat pari no ve4e ako iska6 da prikazva6 i da zvani6 ot programata na GSM i dom telefoni se zakupuva vau4er no ina4e bez problemi se prikazva s drugi komiutri i nai vajnoto e 4e e bez pari a vrazkata ew perfektna samo trqbv da ima6 programata i da se registrira6 i da ima6 nqkoi poznat koito ima programata i toi da e registriran i sled tova trqbva samo da go nabere6 i da si prikazate no ina4e ne e ni6to slojno daje mnogo uprostena daje ima i meniu na balgarski stiga da moje6 da si iztegli6 ot nqkade variqnta na balgarski ob6to vzeto e tova priqtno prikazvane s programaat



Тема Re: NIAKOI MOJE LI DA MI OBIASNI KAKVO E SKYPE???нови [re: dob4o]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано03.02.05 10:46



Ей това е най-дългото изречение което някога съм чел!!! Че на всичко отгоре е нито завършено, нито започнато, което ме кара да си мисля, че е част от някое друго, още по-дълго изречение!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.