Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 22.05.24 
Мобилни комуникации
   >> IP-телефония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема VoIP Доставчици  
Авторtelip (Нерегистриран)
Публикувано02.12.04 17:16



Направих кабинки за разговори през интернет и мислех другата седмица да ги пускам в употреба. Прекарах интернет(доста бърз - около 70кбайта/с даунлоуд и уплоуд към международни линии) и се вързах към един човек, който ми осигурява войс трафика. Вчера всичко беше готово - пробвах да звънна в чужбина и се оказа, че връзката е ужасна - аз ги чувам перфектно, но те или изобщо не ме чуват, или е много накъсано и неразбираемо. Днес пробвах и проведох чудесен разговор! Ако звъня в БГ няма такъв проблем и всичко е ок. Защо може да се получи това? Дали е от Войс доставчика, или от интернет доставчика(който твърди, че и той го ползва за Войс и няма проблеми)? И от къде мога да намеря още войс доставчици, към които мога да се свържа, защото разбрах, че колегите имат по няколко войс доставчика и когато единият прави проблеми се връзват с друг!
Благодаря ви предварително



Тема Re: VoIP Доставчицинови [re: telip]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано12.12.04 14:48



Kazi mi koi ti e dostavchik i shte ti kaza kakvo da pravish ?



Тема Re: VoIP Доставчицинови [re: ivo]  
Авторlubo (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 20:43



dai si e-mail i ste ti prata mnogo dobra offerta ili ako izkash mi pishi na lubo_1914@hotmail.com



Тема Re: VoIP Доставчицинови [re: telip]  
Автор voip (непознат)
Публикувано16.02.05 13:13



Възможно е проблема ти да е както при войс така и при интернет доставчика. И в двата случая можем да ти помогнем, с малко диагностика и след това подходящо решение. Споменах ли, че предлагаме и така наречената "Carrier preselection" услуга? Ще рече два доставчика на едно място, няма нужда да правиш всички онези сложни рутирания на разговорите към един или друг доставчик.
Освен това мога да ти предложа уеб базирана таксуваща (билинг) система за кабинки, няма да казвам "безплатно", но клиентите ни я ползват обикновено в комплект с минутите от нас.
Вместо да си пиша глупости се обади за да ти пусна тестов акаунт.



Тема Re: VoIP Доставчицинови [re: voip]  
Авторxarpun (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 08:28



Voip как да се свържа с теб, за да ме светнеш малко по тези въпроси. И аз също искам да правя кабинка, но не в София. Ако и други искат да помогнат, само ще се радвам!



Тема Re: VoIP Доставчицинови [re: xarpun]  
Авторtokata (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 09:49



Кликни върху ника му и ще видиш достатъчно детайли да се свържеш с него :)



Тема Re: VoIP Доставчицинови [re: xarpun]  
Авторlubo (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 12:14



Ako niakoi se interesuva za vsichko svarzano s callshops(palna oferta za naprava na callshop kakto i dostavka na telefonia) da mi pishe na tozi e-mail lubomirnikolov@data.bg ili lubo_1914@hotmail.com .



Тема Re: VoIP Доставчицинови [re: telip]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано01.03.05 19:42



Kakav VOIP dostavchik za callshop bihte mi preporachali.



Тема Re: VoIP Доставчицинови [re: voip]  
АвторSasho (Нерегистриран)
Публикувано11.03.05 09:47



nomer10@mail.bg
Bi li mi izpratil oferta na tazi tvoia po4ti bezplatna taksuva6ta sistema , kakto i ceni za VOIPa ? Mersi !



Тема Re: VoIP Доставчицинови [re: voip]  
АвторBBP (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 19:32



Chakam oferti za VoIP Imam deistva6ti kabini trafik nad 10000 min. Bojidar_bp@yahoo.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.