Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:28 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Аре, който е спечелил от Spdia да почерпинови  
АвторAcдф (Нерегистриран)
Публикувано18.02.01 00:08



Добра идея, а?



Тема Re: Аре, който е спечелил от Spdia да почерпинови [re: Acдф]  
Автор oggin ()
Публикувано05.03.01 17:25



az pone za 6 meseca sabrah 89,14 usd i poluchih chek :-))
ama weche go izpih a i ne rabotq poweche s tqh :-))
sha pocherpq za drug chek :-))


----------------------------------------
zeleno.org


Тема Re: Аре, който е спечелил от Spdia да почерпинови [re: oggin]  
Автор John (минаващ)
Публикувано06.03.01 15:48



Az imam kym $40 kato gi napravq 50 moje i da si gi poiskam ot Spedia.net , i tva bez referali za 1 godina izpolzvane gogat mi doide na uma sys 33.6 modem po duplex liniq, ako nqkoi iska da mi pomogne(az sam beden ei) moje da se zapishe sys ID 366660, kolko kryglo chislo, nqma nujda i da si go zapisvam nqkyde.



Тема Re: Аре, който е спечелил от Spdia да почерпинови [re: John]  
Автор oggin ()
Публикувано07.03.01 10:45



hejh pich ima bezkrajno mnogo programi w koito mojesh da naprawish tiq pari s nqkoj drug emulator za dosta po kratko wreme
e iska se i stabilna liniq de :-))

mani q taq spedia che weche mi se powrasta ot neq !


----------------------------------------
zeleno.org


Тема Re: Аре, който е спечелил от Spdia да почерпинови [re: oggin]  
Автор BABYmegan (новак)
Публикувано07.03.01 15:21



Abe shto ne kajete koi sa tia deto rabotiat i plashtat ako gi znaete.. che mi pisna da obikaliam i da gi tarsia.. e, zasega Spediata mi raboti.. ama dali shte pratiat niakoi chek ... koi znae.. po-veroiatni ne nali?!

Gadove mrasni.. !!!!



Тема Re: Аре, който е спечелил от Spdia да почерпи [re: BABYmegan]  
Автор oggin ()
Публикувано07.03.01 16:28



ima golqma dinamika w bransha taka che ne moje da se kaje koj raboti i koj ne !
sas spedia ako rabotish chestno ste poluchish check garantirano , oste poweche che sazdatelite na firmata sa bulgari ako ne znaesh !
izpolzwash li kaw da e emulator wednaga te rezwat bez nikakaw patriotizam obache :-))
istinata e za sajalenie che surf-a umira a plastat samo sponsorite za click i mail
e razbira se i za webmasteri no tam znaesh , site na ingilizki , trafik porqdachen i tak dalee
bih ti preporachal zeleno.org na toq site na bg se opiswat wsqkakwi nowi programi a waw forumite tam spokojno mojesh da si prawish downline i da chetesh a i da pishesh wsqkakwi nowini
e wse pak site se poddarja ot hora koito samo s towa se zanimawat taka che stesh ne stesh sha te prilapat za ref !

ae so zdrawe



----------------------------------------
zeleno.org


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.