Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:32 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся сътрудничество със хора имащи уеб сайт  
Автор Валентин ()
Публикувано28.05.00 15:53



Здравейте, търся хора с които заедно да печелим от Интернет. Ползата е взаима и доходите прилични. Ето каква е същността на нещата: 1.Вие имате Web страница. 2.На моята страница http://dohodi.bol.bg съм предоставил търсачка за спосори на уеб страници, и линк към програмата за уреждане на отношенията с тях. Ще ви съдействам да получите банер кодове на поне 10 рекламодатели, които да поставите на сайта си. 3.Средно един рекламодател заплаща по 0,05$ на уникален клик на техен банер от вашата страница. 4.На базата на взаимна ЛОЯЛНОСТ се договаряме веднъж дневно аз да посещавам сайта ви и да кликвам веднъж на всеки банер, както и вие на банерите на моя сайт. Това прави около 0,50$ на ден. Вие също от вашия IP адрес си кликвате на банерите с веднъж дневно, това прави още 0,50$ на ден. Или общо от нашето сътрудничество вие печелите 1$ на ден, което прави 30$ на месец. 5.Каните вашите приятели, които ползват Интерент да кликват на сайта ви, и так правите допълнителни заработки. Освен това получавате допълнителни кликове от нормалния трафик на сайта си, който и без това си имате. Това са ориентирите на моето предложение. Осъзнавам факта, че то е основано на доверие и лоялност. От моя страна аз съм мотивиран да предоставя максимално честното си сътрудничество, изчистено от корумпирани мотиви. Планирам още по задълбочен режим на сътрудничество, при коетото печелените суми ще са значително по-големи. Но в него ще се съглася да работя с онези, които са доказали на практика сериозността и лоялността си в предлагания от мен олекотен режим. С уважение и приятелски поздрав: Валентин Василев dohodi@abv.bg

Тема Търся сътрудничество със хора имащи уеб сайтнови [re: Валентин]  
Автор IzRoDA ()
Публикувано10.06.00 02:49



по-големи глупости не бях чувал скоро.

Тема Търся сътрудничество със хора имащи уеб сайтнови [re: Валентин]  
Автор hm ()
Публикувано13.06.00 18:18



да аз изобщо и не си направих труда да го прочета докрая

Тема Търся сътрудничество със хора имащи уеб сайтнови [re: hm]  
Автор @!#$ ()
Публикувано26.06.00 22:28



golyam naivnik naistina, mnogo e tup!

Тема Търся сътрудничество със хора имащи уеб сайтнови [re: Валентин]  
Автор Darth Vader ()
Публикувано17.07.00 15:39



Az veche sam ti pisal edno pismo na e-maila slojen na web saita ti. shte te pomolq samo da ne iznasqsh podobni idey sred balgarskata inteligenciq. sam vidq otgovorite im. da ne govorim che ne bi mogal da otkriesh dostatachno chestni hora iz okolnite sashtestva, osobenno v balgariq. otgovori mi na pismoto i ne dey izdrebnqva tuk!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.