Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:58 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Iskate li da pe4elite pari za rowene iz Internet??нови  
Автор Kaloian Angelov ()
Публикувано29.04.00 00:18



Znam che zwu4i neweroqtno, no ima lesen i dostapen za absolutno wsi4ki na4in da se pe4elqt pari samo dokato stoi6 w Inet. I to ako stoi6 powe4ki wreme na wecher pari4kite stawat dosta (kolkoto na mama zaplata dori). Nqma lazha - towa e prowereno i izpitano ot mene. Ako iskate da wi kazha kak stawa towa - pishete mi e-mail na adres: da_fly@abv.bg. Garantiram otgowor!!!!

Тема Iskate li da pe4elite pari za rowene iz Internet??нови [re: Kaloian Angelov]  
Автор Пешо ()
Публикувано29.04.00 11:50



Що не го кажеш тука? За печеленето на пари по този начин има много варианти, но не ми е ясно как и откъде ще си ги вземеш

Тема Iskate li da pe4elite pari za rowene iz Internet??нови [re: Пешо]  
Автор dano ()
Публикувано30.04.00 02:09



Tuk shti kaje vsichko. Koe kak i zashto.

Тема Iskate li da pe4elite pari za rowene iz Internet??нови [re: Kaloian Angelov]  
Автор Kaloian Angelov ()
Публикувано30.04.00 05:15



Ami ne iskam da go kazwam tuka, zastoto ako ima6e zainteresowani naistina biha mi pisali edin e-mail. Posle na pi4a, kojto usluzhliwo e publikuwal adres moga da kazha che weche ima sigurno 100 takiwa adresa, taka che da ne misli che e parwi (predpolagam che e naqsno, no wse pak). Ako nqkoj iska da se swarzhe s men shte polu4i nqkoi extri, koito ne se predlagat ot drugite, ama parwo trqbwa da mi spe4eli dowerieto, zatowa iskam da se swarzhe po mail-a. A ina4e ako tolkowa iskate da razgledate adres, w kojto wsi4ko e obqsneno wizhte "web.dir.bg/hiddentreasure". Ako go izpolzwate da se zapi6ete i mi dokazhete towa po mail-a shte ima iznenadki. No later zatowa. Ajde, 4akam aweri!!!!

Тема lujecнови [re: Kaloian Angelov]  
Автор rick ()
Публикувано02.05.00 05:01



toia luje ta guza mu svetka ne se vruzvaite

Тема Hey Rick, kuha lejko takawa!нови [re: rick]  
Автор Kaloian Angelov ()
Публикувано02.05.00 22:34



Ajde kato si tolkowa otworen wzemi me obwini to4no w kakwo lazha tuka pred wsi4ki. Az garantitam che wsi4ko kazano ot mene tuka si e wqrno do poslednata bukwi4ka. Tezi programi naistina rabotqt i plastat, a ako se spriqtelq naistina s nqkoj (kojto ima pone polizhitelna stojnost na IQ test-a (za razlika ot tebe), shte mu kazha mnogo ne6ta koito sam otkril i ne samo. Ti ako iska6 nesto da kazwash napi6i go otkrito tuka, a ako ne - znae6 kade i kakwo da si nawresh.

Тема Hey Rick, kuha lejko takawa!нови [re: Kaloian Angelov]  
Автор rick ()
Публикувано07.05.00 02:44



Ne prosto edin priatel kaza che si durvo za tova

Тема Iskate li da pe4elite pari za rowene iz Internet??нови [re: Kaloian Angelov]  
Автор simsa ()
Публикувано07.05.00 02:47



ia ia iskam poveche info, neshto naposleduk gledam mnogo populiarno vze da stava tova, kajete mi poveche plsss

Тема Iskate li da pe4elite pari za rowene iz Internet??нови [re: simsa]  
Автор www.money4surf.net/bg ()
Публикувано07.05.00 02:49



Idi na www.money4surf.net/bg Cialoto info e tam, dori tova koeto dosta hora ne kazvat kogato floodvat tuk s tehnite "otkritia"

Тема Iskate li da pe4elite pari za rowene iz Internet??нови [re: www.money4surf.net/b]  
Автор Kaloian Angelov ()
Публикувано07.05.00 22:41



Take a look at web.dir.bg\hiddentreasure tam ima sasto dosta info, dosta dobre opisano spored mene i bez nenuzni gluposti i 100 programi koito ne plastat za BG ili ne ba4kat kato horata. BTW www.money4surf.net/bg mnogo si mili4ak che taka uzluzliwo si pi6e6 adresa nalqwo i nadqsno :), ama ajde shte te pomolq kato iska6 da si reklamirash saita si nameri drugi na4ini, a ne na moq forum, stawa li???


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.