Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:36 13.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как да продавам нещо по интернет?нови  
Автор Цецо ()
Публикувано27.04.00 12:16



Ако някой има опит в тия работи моля ви пишете.Има ли начин да продаваш нещо по интернет ? Например програми,ръководства,спавочници и т.н, т.е неща които някой download-ва(не стоки) и ако му харесат отива на някой сайт,плаща с кредитна карта и после аз си получавам парите. Интересува ме има ли място което да предлага тази услуга без предварително заплащане, а да си удържа процент за нея и да ми изпрати останалото. Също така аз нямам кредитна карта. Ще съм много благодарен ако някой ми обясни процедурата и въобще за всякакъв съвет

Тема Как да продавам нещо по интернет?нови [re: Цецо]  
Автор желаещ да помогне ()
Публикувано27.04.00 13:49



www.epay.bg

Тема Как да продавам нещо по интернет?нови [re: Цецо]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано27.04.00 20:43



Можете да погледнете http://www.bol.bg/store/ в момента на 4-та позиция е дадена възможност да се плаща каквото и да е. Можете да предлагате стоките си чрез Интернет магазина на БОЛ.БГ, като това ви гарантира, че ще можете да го правите не само през epay, но и през каквито и други системи да се появят занапред. Нашата компания БОЛ.БГ е на пазара от 1993 г. и има опит в изготвянето на цялостни Интернет решения и системи "под ключ" и бихме Ви помогнали на драго сърце. Пишете на bol@bol.bg, ако имате въпроси.

Тема Как да продавам нещо по интернет?нови [re: Цецо]  
Автор Цецо ()
Публикувано28.04.00 15:47



Благодаря и на двама ви, но май това не върши работа. www.epay.bg се зарежда за около 5 мин. ако изобщо се зареди(при това връзката ми е по наета линия и доста добра) В bol.bg/store не успях да намеря нищо. Искам това което ще се продава да не е само за България

Тема Как да продавам нещо по интернет?нови [re: Цецо]  
Автор n ()
Публикувано28.04.00 16:45



Ako naucish neshto ili az nauca neshto shte ti pisha. nelli_d@yahoo.com

Тема Как да продавам нещо по интернет?нови [re: Цецо]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано28.04.00 20:45



www.bol.bg/store/ ви дава идея как можете да продавате каквото пожелаете. за чужбина въпросът е по-сложен. Пишете ми на ел. поща, за да Ви посъветвам нещо конкретно.

Тема Как да продавам нещо по интернет? [re: Вени Марковски]  
Автор v ()
Публикувано29.04.00 22:57



Na taja glupava stranica njama nishto, stiga si lagal

Тема Как да продавам нещо по интернет?нови [re: Цецо]  
Автор q ()
Публикувано29.04.00 22:58



I koi ti e e-mail, Veni

Тема Как да продавам нещо по интернет?нови [re: q]  
Автор Вени Марковски ()
Публикувано30.04.00 18:41



veni@bol.bg

Тема Как да продавам нещо по интернет?нови [re: v]  
Автор Димитър Ганчев ()
Публикувано04.05.00 17:43



Ima linkowe kym niakolko stranici, na koito se prodawat razni neshta - dostyp do Internet, net2phone, fax2fax i dr. Estestweno, che na samata stranica niama da ima nishto - bi se prepylnila.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.