Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Препоръчайте Интернет provider  
Автор Lancelot ()
Публикувано16.04.00 21:23



Препоръчайте ми Интернет доставчик за България по комутируема линия (dial-up) Интересува ме има ли по-бърза връзка от 28800. Първо качество а след това и цена. По-възможност неограничен достъп или и отстъпки за след 21;00, събота и неделя. След като се свържа с наземната линия, която ще избера, смятам да се включа и със сателит "Internet Via the Sky". Ако има някой вещ по въпроса моля пишете ! :о)

Тема Препоръчайте Интернет providerнови [re: Lancelot]  
Автор Гроздан ()
Публикувано16.04.00 22:05



Препоръчвам ти БОЛ. (www.bol.bg) Аз ги ползвам, само $ 17 / месец. Дават и наети линии при много изгодни условия и с ниска начална такса.

Тема Препоръчайте Интернет providerнови [re: Lancelot]  
Автор FonManiac ()
Публикувано16.04.00 22:25



WWW.NETEL.BG Po dobur dostavchik v momenta spored men njama da namerish. Probvai edin mesec, ako ne si dovolen pishi mi na poshtata. Imat tova koeto pitash, ama podrobnostite vig sam. Za kakvo planirash da polzvash Internet-a? Moge i da njamash nugda ot satelit.

Тема Препоръчайте Интернет providerнови [re: FonManiac]  
Автор ?????????????? ()
Публикувано16.04.00 22:51



Незнам за интернета им, но имат добре направена страница !

Тема Препоръчайте Интернет providerнови [re: Lancelot]  
Автор Pif$ ()
Публикувано17.04.00 00:34



Vsichkite davat probni accounti zavurti im po 1 telefon i im poiskai po 1 posle sravniavai sam tui kato mislish da puskash satelit vij putia na IP paketite ot teb do servera SkyNet (ili NetSky ne si spomniam) ili EOL zashtoto ima dostavchici koito ti predlagat dobur download obache kato stane vupros za prashtane na kakvoto i da e bilo ili response time e mnogo goliamo ili minavash prez razni proxyta v koito ne se znae kakvo stava i gledai da ti davat reano IP pozdravi i uspeh

Тема Препоръчайте Интернет providerнови [re: ??????????????]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано17.04.00 11:14



Ama ima malko pravopisni greshki :-)

Тема Препоръчайте Интернет providerнови [re: FonManiac]  
Автор vasil ()
Публикувано17.04.00 15:24



az ti predlagam techno-link

Тема Препоръчайте Интернет providerнови [re: Lancelot]  
Автор P... ()
Публикувано19.04.00 03:06



Polzvam kartite na Omega i ne moga da se oplacha, a sum s analogova linia. Zaeto ne sum chuvala, vlizam ot purvoto nabirane. Predi biah s Tehno-link, dobri sa da - kato izkluchim profilaktikata v ponedelnik i zaetite linii. A i s kartite e po na smetka, 300 chasa bez ogranichenie vuv vremeto za 200lv i to mojesh da gi polzvash 6 mesetca. E za poshta ti triabva oshte edna smetka za mesetc 5$. Gledah che imat i pochasov dostup, no ne sum go probvala. Haide che im napravih bezplatna reklama, ne che ne ia zaslujavat pone za momenta :-)) ako se izlojat shte gi osvirkam ;-))

Тема za GROZnadнови [re: Гроздан]  
Автор Socks5 ()
Публикувано20.04.00 11:58



Na maika ti v drozdovoto dupe! bol.bg - ne struva... edin ot nai loshite! ...nai loshiia!

Тема Препоръчайте Интернет providerнови [re: P...]  
Автор niakoi si ()
Публикувано21.04.00 09:26



az niama da kazvam dobri dumi za moia dostavchik zashtoto sum si egoist :-) ako vsichki doidat pri nego tova znachi che po goliama veroiatnost ima da mi e zaseto take care


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.