Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ICQ...иии......нови  
Автор Нат ()
Публикувано06.04.00 17:34



Ехо!!!!Някои ще ми обясни ли по-подробно за ICQ????Please...

Тема ICQ...иии......нови [re: Нат]  
Автор Korio ()
Публикувано06.04.00 22:19



Am twa e edna polezna programka neshto kato inet pager ma mnoo adski mnoo bugawa :)

Тема ICQ...иии......нови [re: Korio]  
Автор Pif$ ()
Публикувано07.04.00 02:07



bugava ama e mnogo gotina i vednuj chovek kato svikne s neia posle mu e mnogo kofti ako ia niama

Тема ICQ...иии......нови [re: Нат]  
Автор Kalinnn ()
Публикувано07.04.00 03:42



ICQ e jestoka programka za chat!!!!! DA ama e adski bagava kakto kazvat i drygite!!!! NAPRAVO MANNA NEBESNA ZA XAKERITE!!!!!!!!!!!!

Тема ICQ...иии...... [re: Pif$]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано07.04.00 15:56



Az bih go slojil v universitetskite kursove po programirane kato primer kak NE tryabva da se proektira... A che e polezna - spor nyama.

Тема ICQ...иии......нови [re: Kalinnn]  
Автор Нат ()
Публикувано08.04.00 12:07



Ei,mnogo vi mersi!!!

Тема ICQ...иии......нови [re: Kalinnn]  
Автор Как??? ()
Публикувано08.04.00 13:45



Какво значи манна небесна за хакерите? Имам предвит не да ми обяснявате подробно, защото така или иначе нищо не разбирам, ама как да се предпазваме? Какво може да стане като се ползва ICQ? Благодаря.

Тема ICQ...иии......нови [re: Как???]  
Автор get_paid.web.com ()
Публикувано09.04.00 08:08



niakoi moje da ti pusne virus-che i da ti otkradne internet account-a ako si s dial up...

Тема ICQ...иии......нови [re: Pif$]  
Автор chikitka ()
Публикувано09.04.00 22:53



Tva e super programka za bubrene s hora ot zial sviat..mnogo e gotina no problema e che takuv virus moje da ti dokopa komputera blagodarenie na tui ICQ che..no puk si zaslujava.. ako go niamsh oshte mojesh da si izteglish nai novata versia ot www.download.bg ICQ 2000 ..no mnogo malko hora go imat za tva ti preporuchvam ICQ 99 b naprimer e chudesno..haide tichai da si instalirash

Тема ICQ...иии......нови [re: Kalinnn]  
Автор SmileM ()
Публикувано10.04.00 14:53



ICQ-то е много готина програмка за запознанство с най-различни хора, но наистина има доста кусури, защото е още демо-версия. Понякога увисва и не можеш да я подкараш и трябва да я преинсталираш наново. Струва доста нерви, но си заслужава при всички случаи. Който веднъж я е ползвал - край - става неин фен завинаги. Абе супер си е .


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.