Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 2-ri checkнови  
Автор Tyukc ()
Публикувано19.11.99 03:09





Тема 2-ri checkнови [re: Tyukc]  
Автор Данчо ()
Публикувано19.11.99 08:42



Да, ама напиши уточнение - втори чек в USA

Тема 2-ri checkнови [re: Tyukc]  
Автор tt ()
Публикувано20.11.99 02:53



Абе скоро видях някакъв чек от Spedia за същата сума.Какво съвпадение само!!!!!! Да предположим че това е твоя чек :)))), я кажи на хората колко плашат тези катили а.Скоро си направих едно експериментче (нали вече хората знят че Spedia "плащат" само ако Browsera е on top и не спираш да мърдаш мишката.Е пробвах няколко часа да не изгася зелената лампичка и проверявах колко точки получавам.Е не останах много изненадан това бяха невероятните 16 точки на час при постоянно активна Spedia НЕВЕРОЯТНО само ми е чудно къде отиват обещаните още 44, и какво се получава киснеш за 0.12$ на час защото те плащат по 0.007900$ на точка (май тоя месец си намалиха от 0.54 на 0.47), нищо важното е че отчитат точно :)) Пробвах и с програма направена специално за тези цели, да ми движе мишката и да си ходи сама из адресчета."Успеха" беше същия. Чудно ми е как си ги направил тези пари, що не сложи някоя по малка сумичка или гледаш вече да правиш по-голяма атракция щото будалите намаляват ААА!!!!

Тема 2-ri check [re: tt]  
Автор Tyukc ()
Публикувано21.11.99 06:42



Ami az lichno pravia okolo 7000 na mesec Kolkoto do tova s tochkite ne znam pri teb no pri men raboti otlichno, s malki izkluchenia na windowsa. Mnogo hora sa dovolni. No razbira se triabva da ima i ne dovolni. Koito ne viarva, tehen problem, az iskarah $140 za po-malko ot mesec. Dobre che ne slushah niakoi drugi "neviarvashti" obache

Тема 2-ri checkнови [re: tt]  
Автор Данчо ()
Публикувано21.11.99 15:12



Виж си пощата....

Тема 2-ri checkнови [re: Данчо]  
Автор Tyukc ()
Публикувано01.12.99 17:33



Gledam no ne vijdam nishto v neia, kvo si mi pratil? Che kvoto i da e bilo ne e doshlo izobshto

Тема 2-ri checkнови [re: Данчо]  
Автор Tyukc ()
Публикувано01.12.99 17:33



Gledam no ne vijdam nishto v neia, kvo si mi pratil? Che kvoto i da e bilo ne e doshlo izobshto

Тема 2-ri checkнови [re: Tyukc]  
Автор !!! ()
Публикувано04.12.99 22:59



Сигурно за да изкараш толкова пари трябва да впрегнеш средно голяма зала с компютри, и всичките да показват само реклама...

Тема Twix, mislish li 4e e vuzmojno da ...нови [re: Tyukc]  
Автор smahnat ()
Публикувано16.12.99 21:04



diskriminirat jujdestrannite potrebiteli. Ti v usa li si?

Тема 2-ri checkнови [re: !!!]  
Автор Az ()
Публикувано17.12.99 19:10



Ne naistina...az polzvam software + referrals koito surfirat + tehnite referals i t.n.....


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.