Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Pomognete.нови  
Автор Nati ()
Публикувано20.10.99 05:38



Tezi dni shte si kupuvam komputer, no bih iskala da vi chuia mnenieto za tsenta, a i konfiguratsiata, koiato sym si izbrala : *Intel P-III - 500 MHz *Intel 440BX Chipset, 100 Mhz Bus *64 MB PC100 SDRAM, 10.2 GB Ultra DMA Hard DRive * 1.44 MB Floopy Drive, AGP 3D Video w/8 MB *17'' SVGA .27 NI Monitor, ATX Medium Tower Case *104 Key PS/2 Keyboard, PS/2 Mouse w/ pad *40X CDROM / Sound Blaster 64 AWE / Speakers *56k v.90 Fax Modem, MS Windows 98 w/ Manual Tsenata mu e - 1 250 $ i ne znam da li si struva. Bili mogyl niakoi da mi izbroi - plusovete i minusite na komputera! P.S. Nai vi molia da mi obiasnite dali GB sa mi dobri, za monitora dali ne e bokluk i oshte kakyv e tozi 100MHz bus - i da li shte moga da gledam filmi na diskove bez vodeo karta? (mai niama:)) Molia ne se iadosvaite na vyprosite mi - prosto sym v bezizhoditsa i polzvam komputrite na bibliotekata si, koito mi pisnaha veche! Predvaritelno vi blagodaria!

Тема Pomognete.нови [re: Nati]  
Автор tyukc ()
Публикувано20.10.99 08:27



prati mi email ako iskash da pogovorim za tova

Тема Pomognete.нови [re: Nati]  
Автор Victor ()
Публикувано20.10.99 19:54



Za tazi konfiguracia kaiato mi pokazwate i koiato imate namerenie da kopuwate cenata si struwa. Gbyte na harda sa dobri. Ram pametta sysh- to ti e dobra. Za da ti kajia dali monitora e dobyr e dobyr triabwa da mi kajete kakwa marka e, shto izskam da vi pitam kakwi marki sa sound carda, modema i kakwa moshtnost sa kolokite? pishi mi na milen_i@yahoo.com. Tam shte ti dam poweche informacia za systemata koiato si se izbrala. No edno shte ti kajia systemata po gore si zaslujiawa cenata i ako az imah parite bih si wzel tazi systema. Moia syvet e da si ia kupish. Za poweche informacia otnosno systemata milen_i@yahoo.com

Тема Na Victor.нови [re: Victor]  
Автор Nati ()
Публикувано20.10.99 22:46



Shte ti pisha oshte utre - dnes smiatam da proveria proizvoditelie na komponentite. Mnogo to blagodaria za sydeistvieto. Pozdravi

Тема Na tyix.нови [re: tyukc]  
Автор Nati ()
Публикувано20.10.99 22:48



Koi ti e e-maila?

Тема Na tyix. [re: Nati]  
Автор tyukc ()
Публикувано21.10.99 08:34



Tyukc@hotmail.com

Тема Na Victor.нови [re: Nati]  
Автор Victor ()
Публикувано23.10.99 21:17



ще се радвам да ти помогна чао за сега

Тема Na Victor.нови [re: Victor]  
Автор Nati ()
Публикувано26.10.99 03:01



Chak dnes mi pristigna otgovora - shte go pusna gore!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.