Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Получих пари, а не вярвах....нови  
Автор Bogat ()
Публикувано07.09.99 16:55



Единственото което трябва да направите е да се регистрирате тук: http://www.alladvantage.com/go.asp?refid=ECP053 и започвате да получавате по 50 цента на час в Internet. Опитайте нищо не ви струва

Тема Получих пари, а не вярвах....нови [re: Bogat]  
Автор Miro ()
Публикувано07.09.99 17:24



OK, no kakaw e toq REFID otzad. twoj li e? na teb li ti palnime dzoba??? nisto losho nema, no kazi wse pak.

Тема ako se registrirate Bogat-ia shte polichava pariteнови [re: Bogat]  
Автор KGB Agent ()
Публикувано07.09.99 17:34



hehehehe refid=ECP053 mnogo typo brato ... ama mozheshe i da mine :P~~~

Тема Доуточнениенови [re: Bogat]  
Автор Bogat ()
Публикувано07.09.99 22:11



"Печеля" по 10 цента за всеки, който се регистрира от мое име. Това го пише в главната страница още при регистрацията. Надявам се с това да съм изяснил получените упреци, че "ловя риба в мътни води". п.п В тези клубове има един "УЧАСТНИК", който публикува подобни уловки и когато аз му напиша някое опровержение той го МАХА още щом го види. Това може да стане само от АДМИНИСТРАТОР на тази база. Неговите обяви много рядко съдържат повече от 1 мнение. Неудобните забележки просто се изтриват....цензура и тук я има. Е поне в моите съобщения няма цензура. Всеки може да пише каквото си иска. Поздрави на всички, които ще се възползват от предложението ми.

Тема Доуточнениенови [re: Bogat]  
Автор IronmanBG ()
Публикувано08.09.99 11:06



A къде ще ми се превеждат паричкита ако може да попитам?

Тема Доуточнениенови [re: Bogat]  
Автор Miro ()
Публикувано08.09.99 18:39



ne che sam pesimist, ama ako stawashe taka (kakto s e-mailite i t.n.) all stehme da levime bez da se pomradwame i stehme da hodime sam ochekowe da osrebrqwane. shto nikoj ne razkave tochno kak stawa, da komentira istinski sluchai. nali zatowa si pisheme w tiq clubowe za da si pomagame. ili celta e samo da se "registrirate ot moe ime" i posle "@#$% off" (kakto beshe se podpisal nqkoj) :)))

Тема Доуточнениенови [re: Bogat]  
Автор Miro ()
Публикувано08.09.99 18:44



pak ste pisha! abe w taq rubrika, w po-starite nowini nqkoj beshe pisal neshto kato "Pechelete pari dokato surfirate iz neta". kade e sega??? az li ne wivdam, werno cenzura li ima??? nema go w po-starite temi maj!?

Тема Доуточнениенови [re: Bogat]  
Автор Miro ()
Публикувано08.09.99 18:52



i waw "KOMPUTRI" beshe pusnata takawa obqwa - sega q NQMA. koj gi trie!?

Тема Доуточнениенови [re: Miro]  
Автор Boris... ()
Публикувано08.09.99 21:08



Abe hora zashto vsichki ne se registrirame vzaimno po mezdusi /ako vuobshte znam za kakvo stava vupros/ i gotovo i ZA KAKVO E TOVA REGISTRIRANE VUOBSHTE???

Тема Получих пари, а не вярвах....нови [re: Bogat]  
Автор GHJK ()
Публикувано08.09.99 21:10



ZASHTO VSICHKI NE SE REGISTRIRAME VZAIMNO PO MEZDU SI /AKO VUOBSHTE ZNAM ZA KAKVO STAVA VUPROS/ I GOTOVO


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.