Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 03.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Печелете по 5 цента за всеки получен e-mailнови  
Автор The EasyMoney Maker ()
Публикувано06.09.99 13:09



Компанията плаща по 5 цента за всяко писмо, което получите от нея. Системата е следната - фирми си плащат за да могат да пращат масови e-mail (не е spam), а от своя страна вие се реигстрирате в отговарящи на интересите ви категории и получавате техните "послания"... не е нужно да ги четете дори, разбира се - кредита ви се трупа само защото сте ги получили. Кампанията започна от 1-ви септември - още нищо не сте пропуснали. Адреса е - http://easymoney3.cjb.net

Тема Ти пък какъв си? [re: The EasyMoney Maker]  
Автор Онзи ()
Публикувано07.09.99 11:59



А бе пич ти що за риба си? И къде си базиран? За първи път виждам такова чудо като тебе. WebMaster на не бг. сайт рекламира дейността си на български???? Не се сърди ама не вярвам да става въпрос за български компании, а пък западните да са опряли до българския потребител??? Освен това ако ще ме 'работят' предпочитам да е на български PLEASE. (понеже си WebMaster... ;)

Тема Ако мога да попитам . . .нови [re: The EasyMoney Maker]  
Автор Реплика ()
Публикувано07.09.99 16:41



. . . кой се интересува от е-mail адресите на българските интернет потребители? И какво възнамерява да прави с тях?! Ще бъдат ли предоставяни на трети лица (спамъри)? И ако ми заринат пощ. кутия със съобщения кой ще ми плаща месечната такса. (Не съм сигурен, че ще си получа 5-те цента). !

Тема Печелете по 5 цента за всеки получен e-mailнови [re: The EasyMoney Maker]  
Автор IronmanBG ()
Публикувано08.09.99 10:59



А адреса на швейцарската си сметка трябва ли да го дам за да ми ги превеждат там???!!!!

Тема trikнови [re: IronmanBG]  
Автор wheelman ()
Публикувано19.09.99 08:10



abe prosto pishesh nekakuv skapan adres naprimer si napravi blablabla@hotmail.com i go pishesh i posle go zabraviash


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.