Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 04.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Троянски коннови  
Автор Росен ()
Публикувано16.07.99 10:10



Моля за помощ и мнение ! Имам "закачен" троянски кон на файлове win.dll и out.exe в dir - c:\windows\system Опитах Norton AV, f-prot и BOEradicate.exe, нищо не става. Моля за съвет Благодаря .

Тема Отг: Троянски коннови [re: Росен]  
Автор Колега ()
Публикувано16.07.99 12:02



Махни всички важни данни от диск С и форматирай под ДОС. После преинсталирай всичко отначало. И не отваряй повече прикачени файлове от електронна поща, които не си ги поискал или са ти непознати.

Тема Отг: Троянски коннови [re: Росен]  
Автор Чавдар ()
Публикувано17.07.99 00:11



Преди да си отвориш много работа с преформатиране, преинсталиране и т.н. защо не опиташ дали ще стане с The Cleaner http://www.homestead.com/moosoft/cleaner.html

Тема Дупл: Отг: Троянски коннови [re: Росен]  
Автор Росен ()
Публикувано19.07.99 13:27



За Чавдар Всичко е О.К. Благодаря за помощта Поздрави! Росен

Тема Отг: Дупл: Отг: Троянски коннови [re: Росен]  
Автор Чавдар ()
Публикувано19.07.99 17:42



Радвам се, че чистачката е свършила работа. Позволявам си и един банален съвет - намери си най-новите Нортън и McAffee, обновявай им често вирус-дефинициите и прекарвай всичко, което идва отвън, през тях за да си спестиш ядове. Поздрави

Тема Отг: Троянски коннови [re: Росен]  
Автор krasen_bojkov ()
Публикувано23.07.99 11:38



Az sam izchistwal sashtia, no ot disketa. Nameri si SOPHPS SWEEP FOR (98/NT). PREDLAGA SE BEZPLATNA VERSIA OT SAITA VSEKI MESEC. NO NE ZNAM, KOI E SAITA, ZASHTOTO GO POLUCHIH NAGOTOVO

Тема Отг: Троянски кон [re: Росен]  
Автор krasen_bojkov ()
Публикувано23.07.99 11:38



Az sam izchistwal sashtia, no ot disketa. Nameri si SOPHOS SWEEP FOR (98/NT). PREDLAGA SE BEZPLATNA VERSIA OT SAITA VSEKI MESEC. NO NE ZNAM, KOI E SAITA, ZASHTOTO GO POLUCHIH NAGOTOVO

Тема Отг: Троянски коннови [re: Росен]  
Автор krasen_bojkov ()
Публикувано23.07.99 11:39



Az sam izchistwal sashtia, no ot disketa. Nameri si SOPHOS SWEEP FOR (98/NT). PREDLAGA SE BEZPLATNA VERSIA OT SAITA VSEKI MESEC. NO NE ZNAM, KOI E SAITA, ZASHTOTO GO POLUCHIH NAGOTOVO

Тема Дупл: Отг: Троянски коннови [re: Росен]  
Автор Vesso ()
Публикувано02.08.99 09:32



Po-vazhno poniakoga e da ustanovish na kade otiva informacionniiat potok! Nai-dobre shte napravish, ako saobshtish na sys-op na "nashestvenika" za da go sankcionira!!! Imah sluchai, v koito kolegi ot Dubna biaha ataku- vali IP 193.68.245.91 kato prenesoha NetBus.Trojan chrez iadroto na ICQ pager. (ICQ beshe izprateno kato podarak)! Algoritamat im uspia da iztegli vsichki paroli za smetki, koito sa bili polzvani varhu mashinata. Taka che i ot poznati mogat da doidat takiva "shpioni"!!! Preformatirai si diska...I ako mozhesh premini na Linux ili OpenBSD. Napishi si filter za failove...I si sme- niai parolata na 1 sedmica nai-malko!!!

Тема Отг: Троянски коннови [re: krasen_bojkov]  
Автор unikown ()
Публикувано13.08.99 12:53



opitai s Trojan Remover


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.