Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:03 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Linuxнови  
Автор Violeta ()
Публикувано09.06.99 11:34



S kakwi produkti za Linux ste se sreshtali? Az razuchawam Linux Red Hat. Ako nqkoj raboti s nego, molq, neka mi pishe.

Тема Отг: Linuxнови [re: Violeta]  
Автор Tanev ()
Публикувано10.06.99 09:39



Zdrasti Vili, ako pishesh kakvo tochno si reshila da pravish s Red Hata mozhe da ti dam niakoi suvet . Loshto e che ne mi e ostavalo vreme da razgledam neshto po novo ot Red Hat 5.0 no za sega i toi mi vurshi rabota. Chao za sega

Тема Le:inuxнови [re: Violeta]  
Автор Amadon ()
Публикувано10.06.99 16:19



Hi! Az rabotia s RedHat Linux 5.3 no ima i 6-ta versia, koiato e izleznala. Ako t&rsih kiriliza moga da ti izpratia.

Тема Отг: Le:inuxнови [re: Violeta]  
Автор Flyd ()
Публикувано11.06.99 08:57



Red Hat 6.0 е достъпна на ftp.cdrom.com Трябва доста време за да се изтегли, но си струва Много е добра !! UNIX/Linux forever !

Тема Отг: Red Hat 6.0нови [re: Violeta]  
Автор foenyx ()
Публикувано13.06.99 13:38



ima go i na ftp://ftp.spnet.net/redhat/redhat-6.0/

Тема za vili [re: Violeta]  
Автор foenyx ()
Публикувано13.06.99 13:44



gore dolu priloveniqta za edin Linux (w nqkoi sluchaj i Unix) rabotqt na powecheto ostanali kolkoto da priloveniq move da posetish slednite site-owe i za namerish kakwoto ti dusha iska linux.box.sk www.gtk.org www.linuxberg.com .... t.n. tiq kato nachalo sa dostatychno ako ne mi wqrwash - w www.gtk.org ima dave software za rabota s digital photoaparat pod linux ostawi drugoto ami i raboti kato slynce az lichno sym na debian, ama powecheto nesta gi ima kato rpm taka che nqma da ti se nalaga kato men da gi kompilirash ili da konwertirash rpm paketi do deb paketi


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.