Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема МОЖЕ И БЕЗ БТКнови  
Автор Иво Йорданов ()
Публикувано24.04.99 19:32



Може да се направи мрежа и без БТК има радио модеми 56к и имам техническа документация за тях нямам за модема на сървера. Такива мрежи има в Атланта и на много други места по света. Вмомента правя опити с модем моя разработка със себестойност около 100DM вкючващ и радио предаватела с мощност 1-5 W и работещ на разтояние в градска зона около 5-10 километра Трудно ще се побера в девиация 75 KHz a такова е едно от изискванията на комисията по радио честотите. Ако ползваме радио любителски честоти например както при мен 432 до 438 MHz можем да минем с 20 хил годишна такса. СИРОМАХ ЧОВЕК ЖИВ ДЯВОЛ!!!! ПЪК И ДА СИ 24 ЧАСА В МРЕЖАТА Е ГОЛЯМ КЕФ. ПИШЕТЕ МИ НА АДРЕС ivos@mbox.infotel.bg

Тема Отг: МОЖЕ И БЕЗ БТКнови [re: Иво Йорданов]  
Автор Осман Бей ()
Публикувано27.04.99 11:41



А как си с броя на каналите ... колко маймуни ще могат да седят по едно и също време на клона ...???

Тема Отг: МОЖЕ И БЕЗ БТКнови [re: Иво Йорданов]  
Автор emilski ()
Публикувано29.04.99 18:19



А как е решен проблема със сигурността? Нали знаеш, какво би станало при евентуалното обединение на хакери и радиолюбители! Емилски

Тема Отг: МОЖЕ И БЕЗ БТКнови [re: Иво Йорданов]  
Автор Rumen ()
Публикувано01.05.99 13:17



ne e li po dobre za tazi cel da se izpolzwa el.mrejata? Vijdal sym podobni shemi.

Тема Дупл: Отг: МОЖЕ И БЕЗ БТКнови [re: Иво Йорданов]  
Автор Иво Йорданов ()
Публикувано02.05.99 21:23



има състема за авто шифриране има няма ли някой който разбира по вече от мен имам въпросъ към него

Тема sonblaster-radiomodemнови [re: Иво Йорданов]  
Автор иво ()
Публикувано02.05.99 21:44



http://www.muenster.de/~welp/sb.htm

Тема Re: МОЖЕ И БЕЗ БТКнови [re: Иво Йорданов]  
Автор Sasho ()
Публикувано05.05.99 23:13



Хммм, звучи ми толкова добре че просто не мога да го повярвам. Чак пък 5-10 км. Ми какво става ако се напълни с модеми ? Ако това е вазможно веднага бих си взел 2 такива. Дерзай !

Тема Отг: Re: МОЖЕ И БЕЗ БТК [re: Иво Йорданов]  
Автор Иво Йорданов ()
Публикувано07.05.99 17:26



Sasho ne znam i az ne sym mnogo dobyr i misleh 4e moga da goworia s hora koito razbirat tia raboti po we4e ot men no do sega sym nameril samo edin gryk, negowa e ideiata sa sondblastera. ako nqkoj pro4ete towa i misli 4e ima posnania po radio stancii poket radio molia do mi se obadi. ivo

Тема Re: МОЖЕ И БЕЗ БТКнови [re: Иво Йорданов]  
Автор Paolo ()
Публикувано09.05.99 17:11



A kakwo stana s ideqta da ima internet po kablnata TV? Towa nqma li da e po-sigurno i po-byrzo (stawa duma za connection-a)?

Тема Отг: Re: МОЖЕ И БЕЗ БТКнови [re: Иво Йорданов]  
Автор Венко ()
Публикувано10.05.99 19:20



От есента такава система работи пробно във В. Търново. В момента аз работя с такъв модем. Скоростта ми е 86400 bps. Съвсем скоро започва и редовното производство на системата (тя включва главна станция и модеми). Тогава ще има повече информация. В момента имам само едно рекламно файлче (около 120 к). Ако някой се интересува, мога да му го пратя.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.