Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:47 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Мобилен интернет за таблетнови [re: liubo28]  
Автор тapaтaнчo (идиот)
Публикувано12.01.13 23:53



Ами , оказа се , че от магазина са ни заблудили.Кабела е само един и е за връзка с компютъра.Не разпознава нито едно USB устройство.

Казваш, не разпознава нито едно USB устройство, значи си пробвал, купил си друг кабел с който да ги включваш. Значи аз да не търся.
А дали ще можем да ги върнем в магазина, щото аз съм разочарован.
Аз имам рутер, но вградения WiFi е слаб, трябва да съм в същата или съседна стая, през няколко стени не го вижда. Изобщо таблетите са тъпотия, неподходящи са за сърфиране в интернет, страниците не се събират на екрана, осеяни са с бутони, много е трудно да я преместя без да натисна без да искам някой бутон.



Тема Re: Мобилен интернет за таблетнови [re: Naki]  
Автор тapaтaнчo (идиот)
Публикувано13.01.13 12:58



А моят няма USB Host порт, а само microUSB, но виж какво пише в упътването, цитирам част от него:
Бележки за USB конектора:
USB устройството трябва да се поставя в устройството директно. За да предотвратите неисправност в прехвърлянето на данни или смущения, не използвайте удължителни кабели за USB. ...
... ... ...
USB конекторът е стандартен и не може да предостави на USB устройството високомощно изпълнение (например устройства с твърд диск HDD). Използвайте устройства със собствено захранване с мощност и ги захранвайте със собствените им адаптери.
Устройството е изградено с оглед максимална съвместимост с устройства с памет. Поради голямото разнообразие на пазара, не е възможно да се гарантира съвместимостта с всички USB устройства. ...
!!! Баси и ташака!!!



Моя също няма слот за SIM карта, но и да имаше не бих го носил всеки ден вместо gsm, доста по-голям е 7 инча, не във всеки джоб се събира.

А за проблема с Vivacom-ския модем, пита ли във Виваком дали е съвместим с таблети и ако не е, имат ли друг който е съвместим, друго не бих могъл да ти кажа, защото ти разбираш от компютри доста повече от мене.

Твоя с каква ОС е, моят е с Android 4.0.4, но още нищо не съм успял да си изтегля от google play market, или там квото беше. Изтеглих една игра, май от друг сайт беше, уж е за Android 4, но не се инсталира.



Тема Re: Мобилен интернет за таблетнови [re: Naki]  
Автор liubo28 (непознат )
Публикувано15.01.13 13:47



Няма нужда от друг кабел.Просто купихме един USB конектор с два женски накрайника.Пробвахме в офис на Виваком с няколко модела USB модема , с флаш памет - нищо !За съжаление това което пише Таратанчо е абсолютно вярно.Мисля , че решението на проблема е ето тук :


Що се отнася до таблета , ние сме доволни.За тези пари си върши добра работа.Живеем в 16 етажен блок и хващаме около 14-15 wi-fi мрежи.Пробвахме го и на друго място , засече доста мрежи.От маркета свалихме безпроблемно доста програмки , които работят.В това число и една , която разбива паролите на защитените мрежи.Довежда ги до ниво цифров код , но после не можем да го разкодираме и превърнем в парола.За това ще купим това устройство , слагаме си нашият вивакомски модем и си създаваме безжична мрежа , която таблета хваща.



Тема Re: Мобилен интернет за таблетнови [re: alabala2013]  
Автор Иван Багрилов (непознат )
Публикувано20.02.13 16:30



Посетете най-новия сайт за допълнителни доходи чрез уникална система:
http:uslugiza5.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.