Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:54 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво целят тези измамници?нови  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано22.08.09 15:39



Получих писмото приложено по-долу.

Че е измама е ясно. Че искат да получат достъп до пощенската ми кутия - също.

Някой обаче да знае за какво ще използват чуждия e-mail адрес?

Сега се гъбаркам с тях. Пиша им, че нищо не разбирам и искам да ми се обадят по телефона. Давам им реален мой номер, ама не искат да се обаждат. Пак пишат писма и пак същото - ако до 24 часа не си кажеш юзера и паролата ще ти блокираме пощата.

Последно им казах или да се обаждат или да не ме занимават с тъпотии.
Току виж че са се обадили.

Account Alert

Dear Valued Member,


Due to the congestion in all Yahoo users and removal of all unused Yahoo Accounts,Yahoo would be shutting down all unused Accounts,You will have to confirm your E-mail by filling out your Login Info below after clicking the reply botton, or your account will be suspended within 24 hours for security reasons.

UserName: ...................
Password: .......................
Date of Birth: ......................
Country Or Territory: ...................


After following the instructions in the sheet, your account will not be interrupted and will continue as normal.. Thanks for your attention to this request. We apologize for any inconvenience.


Warning!!! Account owner that refuses to update his or her account before two weeks of receiving this warning will lose his or her account permanently.



Аха,

- за участие в търгове.



Редактирано от нaблюдaвaщ на 22.08.09 16:01.



Тема Re: Какво целят тези измамници?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано22.08.09 17:02



Ми готино. Аз ако имах поща в идиотското yahoo - бих им я дал да я правят каквото искат. Щом са такива малоумници за ползват yahoo...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Какво целят тези измамници?нови [re: walkman™]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано22.08.09 17:23



Какво му е на Yahoo - поща като останалите. Аз не я ползвам много, защото се пълни много със спам. Вината за spam-а обаче е по-скоро моя - имам този e-mail от около 10 години и навремето го публикувах навсякъде.

По тази схема може да се атакуват и потребители на всяка друга поща. Само трябва измамниците да сменят картинките и линковете, та да пасват на конкретния случай.



Тема Re: Какво целят тези измамници?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано22.08.09 19:50



Ами тъпа поща си е. И тъп портал... От много години ми стои в hosts и в правилата за филтрация на стената и в антиспам-а едно *yahoo*.*



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Какво целят тези измамници?нови [re: walkman™]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано23.08.09 10:19



Ами тъпа поща си е.
Абе тва не е аргумент.
И не си длъжен на всеки пост да изкавзш неподготвени мения, лишени от всякакъв смисъл.
Чета разни теми и гледам все твоя ник отзад след всички и все едно и също - някъв несмилен отговор.
Каква е цалта ти да ставаш за смях постоянно или да трупаш мения ?
И не ми отговаряй, знам, че пак ще застанеш на опашката

Редактирано от lvaylo на 23.08.09 10:19.



Тема Re: Какво целят тези измамници?нови [re: lvaylo]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано23.08.09 12:03



>>> Каква е цалта ти да ставаш за смях постоянно или да трупаш мения ?

Понякога - да дразня тъпи неграмотници като теб.

Аман от келемета, дето не могат името си да напишат без грешка. И такъв копелдак тръгнал акъл да раздава...

Не се впечатлявам от тъпи неграмотници, нито от мненията им. Не си ти келемето, дето ще ми каже какво да правя. Като те дразни - намери си пишката и си играй с нея. Ако я намериш, де.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Какво целят тези измамници?нови [re: walkman™]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано23.08.09 12:07



Т'ва не е грешка поради неграмотност.
Ако тук има умствен инвалид, то това си ти.
Аве и друго аз не съм от най-сдържаните тука така, че - ДА ТИ ЕБА МАЙКАТА


И да, преди да започнеш с тривиализмите си - аз съм невъзпитан и псувам, като каруцар

Редактирано от lvaylo на 23.08.09 12:14.



Тема Re: Какво целят тези измамници?нови [re: lvaylo]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано23.08.09 12:23



Личи си простака отдалеч. Щом си прост като каруцар - нормално е и да псуваш като такъв. Сигурно и смърдиш така?



Абе псувай си - мен изобщо не ме трогват истериите на неграмотни копелдаци, проблемът си е твой. Изобщо не ме интересуваш точно какво и кое копеле си - много си дребен (умствено), че да се интересувам. Виж, аз явно те интерсувам, щом си ровил за мои мнения. Аз не бих си хабил времето за помиите на келемета като теб.

Хайде, бъди здрав и прави това, дето ти казах. За пишката. Друго явно не ти се удава добре.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Какво целят тези измамници?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано23.08.09 12:40



Често получавам писма от непознати хора на пощата си в абв. Повечето от тях са спам. Изобщо не си правя труда да ги отварям и чета, директно ги изтривам.



Тема Re: Какво целят тези измамници?нови [re: walkman™]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано23.08.09 12:52



Явно си по прост отколкото иглеждаш.
Напсувах те за да ми е кеф, е кеф ми е


Да смърдя и не се къпя, питай майка си по въпроса
Не ровя за мнеията ти, което показва, че не се интересувам от теб, просто мненията ти в 90% безмислени си стоят зад доста постове, които аз чета и виждам нескопосаните ти съвети по неволя, по теми, които никак не отбираш, като оная, която един човек те питаше как да си направи BASIC диск от Dynamic а ти му дваш съвет да ползва програма от рода на Partition Magic, а от де да знае тъпата ти кратуна, че Dynamic в Basic диск, не се конвертира, ама нали тряя да го посъвтваш нещастна мижитурко




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.