Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:42 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема въпрос  
Автор sandras (непознат)
Публикувано23.12.08 11:52



как се теглят филми, и как се гледат онлайн, трябва ли да имам някаква програма за целта
не ми се ядосвайте за въпроса, може да ви изглежда тъп, ама аз не му разбирам
помогнетееееее

Редактирано от sandras на 23.12.08 11:54.



Тема Re: въпроснови [re: sandras]  
АвторДeдo (Нерегистриран)
Публикувано26.12.08 17:58



Няма ли кой да ни ограмоти малко.И аз се интересувам от същото?Моля ви, помогвете на невежите............



Тема Re: въпроснови [re: Дeдo]  
Автор Heykия (ентусиаст)
Публикувано26.12.08 23:47



За да гледаш нещо онлайн - тва значи че на некъв сайт е сложено тва дет искаш да го видиш. Нали?
От тук нататък следва питанката - кой е този сайт? Няма ли на него описание кое как се гледа? А може би има, но не е на БГ? Ако е така - то въпросът може да се отнесе към клуб: "ЗНАЕЩИ САМО БЪЛГАРСКИ" или "НЕ ЗНАЕЩИ ...... ЕЗИК" (на мястото на точките се попълва съответния език - китайски, корейски, нубийски , суахили и т.н.)

Идеята ми е, че ако човек иска помощ - трябва да даде по-подробна информация, А не да мълчи като "комунист на разпит"



Тема Re: въпроснови [re: sandras]  
АвторДeдo (Нерегистриран)
Публикувано27.12.08 17:22



Мисля,че няма нищо неясно .Просто въпроса е как се теглят филми -например от Замунда.нет.Ако има някой по-търпелив и да ни напише стъпките.Например: първо това се прави и т.н.



Тема Re: въпроснови [re: Дeдo]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано27.12.08 23:28



Е - то от разните места се прави по различен начин. Например - замундата е торент-трекер, и ти трябва някаква програма за работа с торенти. Препоръчвам ти

- малка, безпроблемна и безплатна. Регистрираш се на сайта, и като цъкнеш на линка за сваляне - сваля се .torrent файл - даваш му (за най-лесно) Open и торент програата почва да си върши работата. Казваш и в коя папка да ти свали файла, и - това е. Когато се свали изцяло - гледаш.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: въпроснови [re: walkman™]  
АвторДeдo (Нерегистриран)
Публикувано28.12.08 19:07



Много благодаря.Пожелавам хувава Нова година!



Тема Пояснениенови [re: Дeдo]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано05.01.09 16:37



При регистрация в Замунда иска да напишеш твоя уеб сайт.Иначе не ти приема регистрацията.Ако нямаш напиши например www.yahoo.com.
Трябва да настроиш скоростта си в мю торент според достъпа ти.Отиваш в меню "Опции-съветник за настройки-тип връзка" .От падащото меню избираш твоята скорост.Ако я няма избираш по-висока.Ако избереш по ниска няма да ползваш пълноценно достъпа си.Ще е ограничено свалянето до избраната скорост.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Пояснениенови [re: Xoлдън]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано06.01.09 21:41



Само дето регистрацията в замундата... клони към фантазия. Имат си хората достатъчно регистрирани, и не дават на други да се докопат.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Пояснениенови [re: walkman™]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 10:37



ами да иде в arenabg.com

малко по-объркан им е сайта, ама върши същата работа






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.