Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 20.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Skype ?нови  
Авторkro (Нерегистриран)
Публикувано21.12.08 12:59



Някой да каже моля ви, как някои абонати в списъка ми в скайпа ме виждат, че съм там когато съм в инкогнито режим ?





Тема Re: Skype ? [re: kro]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано21.12.08 21:37



По начин, подобен на този да те видят, когато си скрит в ICQ. НЯМА криене бре, не го ли разбрахте? Иска ли човек да те види - само изключване на компа от нета и от захранването помага. Понякога...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Skype ?нови [re: walkman™]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 00:41



Единственият начин, който знам е , че камерата те издава.Тоест , ако си в режим инкогнито до името ти се вижда, че имаш камера.Когато не си наистина на линия в скайп , камерата не се вижда .



Тема Re: Skype ?нови [re: ....]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано22.12.08 00:46



А ако изключиш камерата?


При ICQ се работи по-тънко... не зависи от това, какво си включил/изключил.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Редактирано от walkman™ на 22.12.08 00:47.



Тема Re: Skype ?нови [re: walkman™]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 00:48



Незнам , мойта е вградена в компютъра.Пробвай и кажи





Тема Re: Skype ?нови [re: ....]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано22.12.08 00:49



Не мога. Аз не ползвам скайп.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Skype ?нови [re: walkman™]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 00:56



А трябва





Тема Re: Skype ?нови [re: ....]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано22.12.08 00:59



В никакъв случай!!! Грозно-тъпо-досадно нещо, дето иска да заеме половината екран само за него... няма начин да му позволя.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Skype ?нови [re: walkman™]  
Авторkro (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 12:08



Абе братлета , няма такова нещо...камера нямам изобщо... нито микрофони, нито слушалки


Кажете кое е това нещо, което издава че си в инвизибъл моуд, искам и аз да знам как ства това, имам един абонат където все е офлайн, ама мисля че не така



Тема Re: Skype ?нови [re: kro]  
АвторVeronika (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 14:26



изпрати на този абонат съобщение, за да го провериш дали наистина не се крие. Изчакай около минута, може и по-малко време. Ако абоната ти е инкогнито, той ще получи съобщението, което си изпратил и ти ще разбереш, а ако действително не е на линия, ще получиш : " Съобщението /еди какво си/.......... не е доставено още". Имам един абонат, който няколко пъти ми изпраща съобщения да ме пита къде съм. А аз в действителност не съм в скайпа. Когато обаче се впиша, го получавам това съобщение, но абонатът си мълчи. И аз един ден пратих съобщение : " Кажи какво има, защо ме търсиш така упорито, когато ме няма в скайпа, а когато пък влезна , нищо не казваш. Или е.........проверка? ". Бях директна, защото абоната ми си е мислил, че аз съм инкогнито. И до там, повече подобни проверки не ми е правил.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.