Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 13.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема TopHost не издават фактуринови  
Авторфokc (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 15:13



Знаех си, че има нещо глнило, TopHost, така шумно рекламиран от Dir.BG не издава фактури, с това напълно безотговорно си губи клиентите. Явно е фирма еднодневка. Пазете се, не дават фактури, с тях не мчога да водя нормален бизнес-разговар. След многократни обаждания по телефона и про безумно дзървения им чат се получават верения, че фактурата изав или че е забавена от проклетите куриери. Идеята е ясна - казват, че вината не в тях, за да печалят време.

Пазете се от тях!

Евтиното си струва цената!



Тема Re: TopHost не издават фактуринови [re: фokc]  
Автор Heykия (прост)
Публикувано25.05.06 15:29



В моя град 70% не издават фактури, ама на кой му пука?

"БЛАЖЕННИ СА ВЯРВАЩИТЕ И НЕПРОВЕРЯВАЩИТЕ"


Тема Re: TopHost не издават фактуринови [re: фokc]  
АвторTophost.bg (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 11:11



Фактури се издават на всички клиенти и се изпращат с писма понякога писмата се връщат , неса открити посочените получатели на адреса или е бил грешен код , след което повечето фактури са стигали с куриер за наша сметка до получателя молим г-на който е пуснал тази тема да се свърже с нас за да получи фактурата си.За фирма еднодневка може да проверите фирма Форкрафт ООД от колко години е на ИТ пазара.



Тема Re: TopHost не издават фактуринови [re: Tophost.bg]  
Автор Hosting-Catalog.info (непознат)
Публикувано31.05.06 23:07



Не обичам да се изказвам за хостинг компании защото повечето от тях са ми клиенти но по-важното е че и аз съм техен клиент и искам да знаете истината. Топ Хост са на Хостинг пазара от скоро но хората които го правят не са от вчера а от самата зора на хостинга в България. Аз лично съм ги тествал с няколко сайта. Първия път когато отидох да платя на в офиса им, ми издадоха фактура на часто лице и държаха да я взема. Фактури се издават там на всеки клиенти дори и да не иска това - това много ме изненада. Повечето фирми на, които се плаща на ръка казват само "Мерси" или издават хвърчащо листче освен ако клиента не поиска касова бележка или фактура. Не съм имал случай хостинг фирма в България да ми откаже фактура освен ХостВайс но той беше наистина мошеник :)

Всичко за Хостинг Пазара в България -



Тема Re: TopHost не издават фактуринови [re: Hosting-Catalog.info]  
Авторkcдcнт (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 13:31



Не очаквай за една фактура да отида чак до София. София не е България.



Тема Re: TopHost не издават фактуринови [re: kcдcнт]  
Автор Hosting-Catalog.info (непознат)
Публикувано01.06.06 16:21



Не сте ме разбрали правилно. Само веднъж платих в офиса, останалите плащания ги правя през Интернет и фактурите ми ги изпращат по пощата, както правя всяка една фирма от ICDSoft до hostbulgaria.com :)

Всичко за Хостинг Пазара в България -



Тема Re: TopHost не издават фактуринови [re: фokc]  
Авторpeter (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 07:50



Същото може да се каже и за hostdom- малка, пършива фирмичка, собственост на един изрод, който се казва Пламен Цветанов. Той не само че е престъпник, ами е и прононсиран идиот.
Вижте му "порталния сайт" krasta.net и ще разберете колко пари чини. Ясно ви е, че е откраднал това "Krasta", нали? Както вече казах- пълна отрепка, изрод, идиот.
ПЛАМЕН ЦВЕТАНОВ! Запомнете добре това име и бягайте от него като дявол от тамян.



Тема Re: TopHost не издават фактури [re: фokc]  
Авторdemonik (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 22:29



;) ти за една фактура ли си е ;) , платил 50 лв и си мисли че ще спечели от данаци. Ех това лакомията е страшно нещо .Сега посетих сайта изглежа добре имам колеги които им ползват услугите не съм чул подобни неща.



Тема Re: TopHost не издават фактуринови [re: demonik]  
Авторdominik (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 22:35



@фokc ,
ти ако не си я вземеш да не мислиш че тя ще дойде сама ;) . това са разходи за куриер . А и никой не е казал че дадена фирма е длъжна да тия експортира до адреса. По закон фирмата е длъжна да издаде фактура до 5 работни дни ако не е така поправетеме




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.