Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:14 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Тема Горди снимки за София и Пловдив в Google Earthнови  
Автор Miru2 (непознат)
Публикувано05.10.08 21:58



Погледнах какви ли снимки са поставили за Пловдив в Google Earth. Основната беше някаква крава как пасе покрай улично платно. Веднага изпратих възражение за несъответстваща снимка. После погледнах и София. Отново улично платно, но с една голяма табела на която пише Instambul. Пак пратих възражения. Ако ви се струва несправедливо - пратете и вие. Разгледах на някои други градове - там си бяха нормални. Ако някой знае как се пращат снимки в програмата - знам, че е лесно, но не съм го разучавал - изпратете малко свястни снимки от Пловдив и София.

Miru2 = Miru (за инфо.-системата на dir.bg нещо явно се скапа и ме отряза от първия псевдоним)

Редактирано от Miru2 на 05.10.08 22:02.



Тема Re: Горди снимки за София и Пловдив в Google Earthнови [re: Miru2]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано07.10.08 10:11



Еййй, няма да се откажете от старата комунистическа пропаганда.

За какво да прикривате реалността???!



Тема Re: Горди снимки за София и Пловдив в Google Earthнови [re: :)]  
Автор BMaster (Много як)
Публикувано11.10.08 12:11



Вампир , ти къде си видял крави да пасат в София , бе ?? Ако си свършил хапчетата ...



---------------------------------------



Тема Re: Горди снимки за София и Пловдив в Google Earthнови [re: BMaster]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано14.10.08 11:04



Ами на 3 километра от центъра... Мисля и това е София.



Тема Re: Горди снимки за София и Пловдив в Google Earthнови [re: Miru2]  
Автор delvecio (непознат )
Публикувано25.10.08 16:23



Много съм учуден, те тези от гугъл толкова ли не знаят, че София и Истанбул са различни градове!





Тема Re: Горди снимки за София и Пловдив в Google Earthнови [re: delvecio]  
Автор sandrus (приятел)
Публикувано26.10.08 22:47



Ако са от някое село???.........ей,много непросветен народ има
А това е световен сайт???



Тема Re: Горди снимки за София и Пловдив в Google Earth [re: Miru2]  
Автор Kossoman ()
Публикувано03.11.08 12:24



Снимките в GoogleEarth се качват от

. И за София и за Пловдив има доволно количество хубави снимки.
Снимката с табелата IstaNbul е точно от София - пътепоказателна табела. Автор на снимката е



Тема Re: Горди снимки за София и Пловдив в Google Earthнови [re: BMaster]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано07.11.08 23:07



от 1 година живея в модерно предградие, тука батка има не само крави, ами и коне, и си се разхождат сами :) има и къщи дето струват сигурно повече от милион, общо взето една трета от къщите са хубави и новички или поне добре стегнати, ама то е достатъчно 2, 3 цигански къщи да има дето си отглеждат коне и крави и ето ти ги.... и не само цигански де, има и български баби на около на 70 години дето си гледат коза, две и си ги пасат наоколо.. та така.. между другото по Сливница съм виждал да се разхождат въпросните коне :)

-------------
КЗЛ



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.