Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:52 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Снимки в е-mail  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано19.10.08 11:33



Искам като закачам снимки или снимки с текст (оферта) към писмата които пращам те да не излизат като файлове за теглене, а като изображение...

Някой знае ли как става номера?



тинтири-минтири

Става въпрос за поща в яху или абв...

Редактирано от 3aиpa на 19.10.08 11:34.



Тема Re: Снимки в е-mailнови [re: 3aиpa]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано19.10.08 12:17



Не знам как си пращаш писмата (web поща, мейл клиент...) но трябва да са в html формат, а не plain text. Ако са текстови - праща се само текста, а другото - като прикачени файлове. Ако е html - писмото се оформя като web страница, и така се праща, и получателя го вижда така, както е изпратено - с разлчините шрифтове, цветове, картинки...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Снимки в е-mailнови [re: walkman™]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано19.10.08 13:19



Как да го направя в HTML... и как да го закача тоя HTML после в писмото, че да се отвори като HTML?

Пробвах с уорд-а ама нещо не се получава



Писмата ги пращам през пощите на уаноо и абв.бг



тинтири-минтири

Тема Re: Снимки в е-mailнови [re: 3aиpa]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано19.10.08 13:30



Хм... не знам. Аз от години не ползвам web пощи - чета и изпращам поща през мейл клиент. А при него има настройки - как да праща писмата - html или plain text. За web базираните пощи - не знам.

Да не говорим, че в абв не бих ползвал поща за нищо на света, а всичко, което има yahoo в името си, е забранено за отваряне/получаване на моя комп. Просто имам алергия към това име.

Потърси в настройките на пощата... не ми се прави сега регистрация в омразното абв, за да видя как става.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Снимки в е-mailнови [re: walkman™]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано19.10.08 19:41



Напълно си прав за пощите в яху и абв, но за това което ми трябват са ми мног удобни да ги ползвам... но ми даваш идея да разцъкам настройките... не се бях сетила... върти ми се в главата че яху имаха някаква такава настройка

...мерси



тинтири-минтири

Тема Re: Снимки в е-mailнови [re: 3aиpa]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано19.10.08 20:04



Абе я ги зарежи... направи си една поща в gmail. Безплатна, удобна, с безплатни POP3 и SMTP, без реклами... Това последното е най-отвратното - пращаш писмо, а отзад залепена някаква реклама... Ужас! Особено както казваш - за оферти... тоест за работа ще я ползваш...



Представи си - опитваш се да продаваш нещо... а на края на "офертата" - залепена реклама на... презервативи, да речем... или на гащи...

Абе... в гугъла май е истинската поща... Или платена поща.




____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Редактирано от walkman™ на 19.10.08 20:07.



Тема Re: Снимки в е-mailнови [re: walkman™]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано19.10.08 21:14



аз имам в гугъла.... ама не ми пречи да направя служебна там... те казваш имат настройки за ХТМЛ?



тинтири-минтири

Тема Re: Снимки в е-mailнови [re: 3aиpa]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано19.10.08 22:48



НЕ съм казвал, че имат такива настройки. Всъщност - не знам какви настройки имат - от години не съм виждал web интерфейса им. Но имат възможност да пращаш и получаваш поща чрез някаква програма за електропоща. А вече програмата има такива възможности... Или би трябвало да ги има една уважаваща себе си програма.



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Снимки в е-mailнови [re: walkman™]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано20.10.08 14:32



... в тъндърбърд май няма.. поне квото разцъках до сега... остави, че не правя нещо като хората за да я конфигурирам да направи връзка в г-майл-а





тинтири-минтири

Тема Re: Снимки в е-mailнови [re: 3aиpa]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано20.10.08 14:39



Ами не знам какво правиш и какво не, но... доколкото помня, гмайл не ползва стандартните портове - доколкото помня, pop3 е на 995 порт, а smtp на 465, и май искат ssl... Поне това мога да си спомня на първа мисъл.

Едно време в гмайл имаше показано как се настройват основните пощенски програми, с текст и картинки. Я виж дали още го няма някъде из хелпа им...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.