Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 18.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kaк да си инсталирам IE  
Авторdesss (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 18:37



Искам да попитам откъде и как да си инсталирам IE, след като работя само с него, но напоследък ми причинява доста неудобства. Значи първият ми въпрос е откъде и после, как да го направя, че да не си увредя нещо компа!!!



Тема Re: Kaк да си инсталирам IEнови [re: desss]  
Автор Heykия (член)
Публикувано17.09.08 20:55



На ЛИНУКС ли искаш да си го сложиш? Щото бозата си го има вграден и винаги си го е имала (е до ВИН95 май немаше таквоз нещо вградено).
Ако си с ВИН и го нямаш на телевизора цъкни start->run->iexplore и набии Enter-a...
Тебе ти излезе нещо там на джама! Виж, ако там нещо в бозата е осрано (от вирус или предклавиатурното устройство не е в ред например) , може и нищо да не стане...
Ще продължа да гадая: А може би искаш да смениш верисията на ИЕ?

Е свърши ми боба, пък и светещото кълбо- НЕК-ът му резна тока (или там както му е новото име /или имена/на НЕК)



Тема Re: Kaк да си инсталирам IEнови [re: desss]  
Автор BMaster (Много як)
Публикувано12.10.08 17:16



Що не опиташ тези Portable програмки

-Firefox

- OPera

Разархивираш в една папка и стартираш БЕЗ инсталация.
Е , ако имаш вируси .... това е друга песен ... виж сканирай онлайн да речем тук:





---------------------------------------


Тема gadgeнови [re: desss]  
Авторlik (Нерегистриран)
Публикувано14.10.08 16:59



LIK e tuk da vi po trqbva mi gadge

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.