Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: scan my comp i scan reportнови [re: kитaeцa]  
Авторccrr (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 23:03



Качих и Comodo. Разбира се, че не бях сложила файъруол....ами аз правя само каквото ми кажеш Има ли вариянт компа ми да работи малко по-бавно сега или си въобразявам. Качих и първата програмка - XnView за картинките. Всъщност качих и втората, за да си избера, но я изтрих после. Излезнаха супер яки картинки на котета, на мястото на стандартната картинка на jpg файловете и много ме изкушаваше да я оставя нея....но реших да я махна, че в къщи компа го ползвам не само аз и тези котета ще всеят паника . Сога остава и да се науча на тази програмка XnView



Тема Re: scan my comp i scan reportнови [re: ccrr]  
Автор kитaeцa (с дръпнати очи)
Публикувано15.07.08 13:23



По принцип е възможно да има леко забавяне, ако файъруолът има да блокира много връзки. В общия случай файъруолите не ползват достатъчно ресурси, че да се усети работата им. Все пак зависи и от компа ти - ако е доста слаб и дори и обикновен броузър му е тежък, може и да не си въобразяваш. Така или иначе, файъруолът е от задължителните неща, които трябва да има компютър, вързан към интернет/квартална мрежа.
А XnView бързо ще го научиш, ако вече не си го сторила - той е просто преглеждачка за картинки с възможности за базово редактиране :)

Ако си пробвал всичко възможно и пак не става - RTFM!


Тема Re: scan my comp i scan reportнови [re: kитaeцa]  
Авторggs (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 14:17



Само пак да кажа, че си добър човек!
Извинявай, че сега пиша. Нали знаеш, като има зор човек....
Да, компа ми е слабичък. Дори сега понякога ми дава че няма достатъчно място да ъпдейтва файъруола... Ще трябва да поразчистя С-то. Няма проблем.
Още веднъж благодаря за съдействието!



Тема Re: scan my comp i scan reportнови [re: ggs]  
Автор kитaeцa (с дръпнати очи)
Публикувано22.07.08 22:50



Ам добричък съм, благодаря :) - то всички китайци сме си таквиз

(милиард и половина, дет ще рече, че от един на четирима можеш да го очакваш ) Радвам се, че се запознахме
А за С-то - да, струва си да го поразчистиш поне мъничко, хем и на уиндоуса ще му е по-уютно :)

Ако си пробвал всичко възможно и пак не става - RTFM!

Тема Re: scan my comp i scan reportнови [re: kитaeцa]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано23.07.08 16:48



ООО, повярвай имам опит /не чак толкова голям, но достатъчен да имам представа някаква/ с китайци....истински.....не мога да кажа за добрината такова нещо

Може пък да не съм попаднала досега на правилен
С-то да го очистя....ама хич не знам кое да изчистя....Ще хвана някое приятелче да помогне в чистенето.

Редактирано от ggs на 23.07.08 16:53.



Тема Re: Грешка IExplorerнови [re: Vesela]  
Автор astra7 (providence)
Публикувано26.07.08 22:00



защо не пробваш mozila firefox, изобщо не натоварва PC-то. успех.



истината и логиката са относителни

Тема Re: Грешка IExplorerнови [re: ggs]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано28.07.08 01:54



Да не говорим, че имаш и ФлексТъп!





Тема Re: scan my comp i scan reportнови [re: ggs]  
Автор kитaeцa (с дръпнати очи)
Публикувано30.07.08 11:25



Напълно е възможно да не си уцелила досега :) Строго погледнато, и за тях важи правилото 1:4 ;)

Ако си пробвал всичко възможно и пак не става - RTFM!


Тема Re: Грешка IExplorerнови [re: astra7]  
Авторhoho (Нерегистриран)
Публикувано30.07.08 20:44



хаха, това изби рибата. нещастник.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.