Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Препоръчайте ми добър browser  
Авторasd (Нерегистриран)
Публикувано08.05.08 08:21



Моля препоръчайте ми добър интернет броузер.Към момента съм с windows vista business и internet explorer.
Ползвам интернет банкиране с няколко банки и със всичките им сайтове имам постоянни проблеми с интернет експлорера.
Благодфаря



Тема Re: Препоръчайте ми добър browserнови [re: asd]  
Авторteou (Нерегистриран)
Публикувано08.05.08 14:48



http://www.mozilla.com/en-US/firefox/?from=getfirefox

http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all-beta.html



Тема Re: Препоръчайте ми добър browserнови [re: teou]  
Авторabc (Нерегистриран)
Публикувано08.05.08 16:45



Пробвай avant browser, смятам ,че е добър.



Тема Re: Препоръчайте ми добър browserнови [re: abc]  
Авторteou (Нерегистриран)
Публикувано08.05.08 22:14



Avant и maxton са вариации на тема интернет експлорър и ще имат същите проблеми. Човека пита за друг браузър. Вариантите са Opera, Firefox, Safari. Препоръчително файърфокс начинаещи.



Тема Re: Препоръчайте ми добър browserнови [re: asd]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано09.05.08 12:14



и аз съм за firefox



Тема Re: Препоръчайте ми добър browserнови [re: teou]  
Авторabc (Нерегистриран)
Публикувано10.05.08 15:41



Тц! Ама не е точно тъй! И аз силно ненавиждам IE ама с този - е кеф!



Тема Re: Препоръчайте ми добър browserнови [re: asd]  
Авторroтиния пич (Нерегистриран)
Публикувано11.05.08 19:22



Ох, вече не знам, всички са боклуци и товарят компютъра. Опера - бърз, но след известно време ползване товари, Firefox - и той товари даже повече от Опера, обаче хубаво, че поне е сравнително сигурен и имиа plug-ins, Internet Explorer, единственото му хебаво нещо е, че е вграден в операционната система, та не се налага да си го инсталираш.



Тема Re: Препоръчайте ми добър browserнови [re: asd]  
Авторaaa (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 16:54



internet explorer

какъв ти е проблема, че ревеш? не можеш да принтваш от хттпс сайтове или що ли?



Тема Re: Препоръчайте ми добър browserнови [re: teou]  
Авторaaa (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 17:21



Човека има проблем и не знае какво да прави. Очевидно не знае и да задава въпроси. Затова правилната помощ би била да го попиташ какъв всъщност му е проблема.
Колкото до смяната на браузъра - ако нямаш правилните навици и без браузър ще си скапеш компа и ще хванеш вируси от Интернет. А браузърите които препоръчваш sucks.



Тема Re: Препоръчайте ми добър browser [re: aaa]  
Авторteou (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 10:28



Айде сега съкс.... всеки си има разл. недостатъци и предимства. За начинаещ единствената разумна алтернатива на ИЕ и Файърфокс.

Ми препоръчай му ти качествен браузър, out-of-the-box experience (не е опера), достатъчно стабилен (не е сафари за уин) и лесен за начинаещи (пак не е опера), за уиндоус (и конкърър не става), че и да не е на ядрото на ИЕ (тука отпада всичко останало)



Браузъра на слепите ли ще му предложиш?

Само да не се изцепиш с нещо на Геко ядро че голям смЕх ще падне и ще трябва да обясниш ква точно е разликата с лисицата.

Не се обиждай, ама е хубаво като пишеш да се съобразяваш с аудиторията. На мен да ми кажеш съкс - ок, ще разбера какво имаш предвид, знам на повечето от тия браузъри куците места и как се лекуват.
Ама човека дето нищо не разбира ще го отчаеш направо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.