Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 25.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Copyнови  
Автор apostol (ескуайър)
Публикувано10.12.06 13:43



Copy или Salesletter


За да започнете успешен бизнес в Мрежата вие се нуждаете преди всичко от две неща:

- продукт или услуга, разрешаващи някакъв значим човешки проблем
- подходящ текст към вашия комерсиален сайт, който тласка към продажби

В САЩ един комерсиален текст, известен като copy или salesletter, обикновено струва не по- малко от 15 000 долара! Освен това съставителите на такива текстове нерядко изисква и 10 % от продажбите!...
Трябва да кажа, че тези съставители на рекламни текстове, известни вече и у нас под наименованието copywriter са заслужили всеки цент от тези високи хонорари. Защо ли? Защото 98 % от всички комерсиални сайтове в Мрежата чисто и просто не функционират. Те не могат да продадат нищо и собствениците им фалират. Според проф. Воробец Сперанский главната причина за това състояние на нещата е липсата на подходящи комерсиални текстове. Защото текстът продава, а не дизайнът, графиките и картинките.

Говоря от личен опит, тъй като наблюденията ми през последните две години са доста красноречиви. Преживявал съм го лично- няколко наглед дребни промени в моите сайтове предизвикваха наплив от посещения и множество продажби. Работата обаче е там, че аз зная какво и как да променя, защото съм автор на 15 много успешни книги, а освен това съм специализирал и маркетинг, реклама и PR зад граница.

Това действително е едно завидно преимущество. Трябва да си призная, че държа под око и сайтовете на конкуренцията. Наблюдавам все едно и също нещо: текстовете на тези пишман бизнесмени са несръчни, глуповати, нелепи. Посещенията на сайтовете им се въртят около нулата и собствениците им очевидно мизерстват.

Какво може да се направи ли? Много просто- трябва да се преработят текстовете! За целта обаче са нужни услугите на опитен copywriter. Бих препоръчал на всеки, който се кани да прави бизнес в Мрежата, да си намери преди всичко един такъв човек. След като той напише подходящ текст, дизайнерите трябва да изградят сайта около текста! Това е правилният път за създаването на успешен комерсиален сайт. В противен случай се стига до задънена улица. В нея, както вече споменах, се намират цели 98 % от всички комерсиални сайтове…

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ

******************
Apostol Apostoloff

www.SuperAstro.net



Тема Re: Copyнови [re: apostol]  
АвторA. Popov (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 06:10



Великолепно! Ето един човек, който си разбира от работата! Заслужил си е и славата, и парите!



Тема Re: Copyнови [re: A. Popov]  
АвторMaria (Нерегистриран)
Публикувано15.12.06 04:23



Май действително е така. От години си блъскам главата над тази проблематика, но никога и никъде не срещнах такива ясни указания.



Тема Re: Copyнови [re: Maria]  
Авторянko (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 03:47



Да, това действително е централният проблем на Интернет бизнеса. Гледам, че разни неграмотни хорица правят сайтове, които преливат от тъпотии и затова имат по 5- 6 посещения на ден.
И трите сайта на Апостол Апостолов имат по 35- 36 000 посещения годишно. Защото текстовете му са феноменални, а самите сайтове са образцови. Трябва да печели десетки хиляди от тях.
И е верно, че 98 % от комерсиалните сайтове в България изобщо не функционират. Защото Интернет бизнесът не е за простаци. Но... У нас с Интернет се занимават май само истински простаци, изроди и отрепки. Майната им!



Тема Апостоле, ето ти един безплатен съветнови [re: янko]  
Автор ДъpвeнФилocoф (новак)
Публикувано30.12.06 04:55



Значи, това, че си пишеш и си отговаряш сам хубаво.

Не е лошо и да се защитаваш от името на другите си самоличности използвайки лош език. Можеш да заблудиш някого ...

Добре се сети да сравняваш дневни дневни с годишни посещения - доста хора на първи прочит няма да видят разликта, а 98 % от интернет потребителите четат бързо и некачествено.

Обаче ... 36 000 посещения на година правят 98-99 посещения на ден. Което е смешно число, дори за българското интернет пространство. Така е, плащат ми да знам, че е така, а аз обичам да си заработвам заплатата. С две думи като си отвориш устата за числа ПОНЯКОГА приказваш глупости. Така, че ...

Ако ти трябва повече информация - помисли от къде мога да знам и чети дребните букви най-отдолу. Освен това питай Гугъл кой съм, свържи се с шефовете ми и се договорете за заплащането.



Тема Re: Апостоле, ето ти един безплатен съветнови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Авторянko (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 17:36



Дървеното философче! Защо трябва някой да пита гугъл кой си? Че то си е ясно- ти си никой и нищо. Ти си една анонимна нула от задния двор на Европа!
Задай на гугъл думата "пари". Сайтът на Апостол Апостолов LudiPari.com е на пета позиция! Нещо да кажеш?
Задай сега думата "астрология". Сайтът на Апостол Апостолов SuperAstro.net e на 9- та позиция! Нещо да кажеш?
Не мисли ти за Апостол Апостолов- той е един много, много преуспял човек. Той си е една жива легенда.
Мисли за себе си, защото ти си си едно нищожество! Като си толкова умен, защо не си прочут и богат като Апостол Апостолов? Знаеш ли защо, дрисльо? Бедният е беден, защото е ПРОСТ. Като теб, слугинаж!
Защото ти не си умен, а си слуга, фараш (щом имаш шефове). Кършиш задник пред разни тарикати за жълти стотинки. Слугуваш, лайно жалко!
Я не ставай смешен! Че кой има 30 000 - 40 000 посетители годишно в сайта си, бе идиот? И знаеш ли ти какви пари носят тия посетители?
Откъде ще знаеш, прошляк нищожен? Ти ако знаеше кое как се прави в Мрежата, нямаше да слугуваш на баровците, а щеше да печелиш от Интернет. Ама ти си едно идиотче, дето се прави на важно. Видяла жабата, че подковават вола... Щеше да бъдеш смешен, ако не беше толкова жалък! На проницателен и хитър ще ми се прави, олигофренът му долен! Фактите се следните:
Апостол Апостолов е горе, а ти си долу! Това е положението! Непоносимо е за теб, но така е и така ще бъде. А ти, говньо, цял живот ще слугуваш и ще мизруваш. Дупе да ти е яко!



Тема Kak става този номер?нови [re: apostol]  
Авторнoчнoй дoзop (Нерегистриран)
Публикувано30.12.06 18:16



Здравейте,тъй като в клуб секс не е активна иконата за нова тема,пиша тук,за което простете,но имам нужда да споделя.Аз съм на 36г семейна от 15 години.Преди да се омъжа съм имала сексуални контакти с много мъже и секса е бил много пълноценен и емоционален.От както съм със съпруга ми обаче нещата не стоят така.Той е изключително апатичен към секса,правим го все по рядко и е лишен от всякаква фантазия и емоция.Ако трябва да съм точна само от негова страна,аз се старая да променям нещата ,давам всичко от себе си,но той не приема.Единствената поза е мисионерската,правим го само по веднъж винаги и трае около 10 минути.А да не говорим за оралната любов,която от моя страна присъства но той вообще не се сеща за подобно нещо,никога.Незнам какво да направя повече от това,повярвайте опитах всичко и романтика и предразполагане-не и това е!Аз съм доста харесвана и ухажвана жена,много държа на секси бельото ,на лосионите за тяло които ухаят вълшебно според други ,но това са неща които не правят впечатление на съпруга ми.Седин замах е свалил бельото ми,какво и да е и директно се стига до проникване.Имам възможност да намеря този секс който аз искам на вън,но не искам да изневерявам,въпреки това времето минава,годините се нижат,а аз имам нужда от това,защото природата ми е такава,чувствена ,страстна,обичаща.Но всичко това е лишено от смисъл в този случай.Не знам какво да правя,много е трудно,говорили сме,стигали сме до словесен консенсус и после пак е същото.Дали да приема предложение за секс от вън или да живея по този начин в името на семейството,защото аз го уважавам и не искам да го превъръщам в рогоносец.Във всяко друго отношение той е мечтата на всяка жена ,но секса го няма!Някой ще кажат че не може всичко да е наред,знам,но аз имам своите потребности,това се събира с години и все по трудно става,а и върви на по зле.Помогнете,съветите ви ще са ми от полза.





Тема Питаш ...нови [re: янko]  
Автор ДъpвeнФилocoф (новак)
Публикувано03.01.07 10:39



... кой има 30 - 40 000 посещения годишно? Като нямаш висше образование да питаш Гугъл - плати си и ще ти кажа :) Ама и пари нямаш Апостолееееееееееее и пари нямаш.

Ако имаше пишка колкото ти е фасона щеше да си най-великия любовник. Ма като гледам щом имаш време да кесаш в Интернет и любовник не си





Тема Re: Питаш ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Авторpapi (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 04:27



А бе, дървения философ, я не ставай смешен! Ти идиот ли си, що ли? Апостол Апостолов такива докторанчета като теб може да ги купи да му лъскат обувките. Иди му виж триетажната къща на "Оборище", бе кретен!
И какво само за пари говориш? Кой ще плати на лайно като тебе? Ще гладуваш цял живот! Пари няма да имаш никога! И професор да станеш, пак ще взимаш жълти стотинки. Ти никога, ама никога няма да имаш 4 леки коли като Апостол Апостолов. Никога няма да чукаш мадамите, които оправя той! Наскоро го видях в "Хилтън" с Албена Вулева. Ядат, пият и се веселят. Кога пичка като Вулева ще седне на една маса с лайнар като тебе? Никога!



Тема Re: Питаш ...нови [re: papi]  
АвторЛyд (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 18:43



Абе Апостоле, я ходи се прегледай някъде,хахаха...всъщност не се преглеждай, разнообразяваш интернет пространството с твоите измишльотини...триетажни къщи, 4 леки коли, айде да не изброявам,хахаха. Добре, че Модератора спи иначе отдавна да си изял баницата. Смешник си ти Апостоле, смешник - това е голата истина. Айде сега почвай да ме псуваш и кълнеш






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.