Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 24.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Тема Проблем с е-mailнови  
АвторDART (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 10:14



Абе хора , много ви моля за помощ !! Опитвам се да си направя настройките на една програма - incrediMail се казва, така че да си получавам пощата през нея. Значи програмата е като outlook само че има разни екстрички. Обаче не става и не става . Не моге де разбера къде е проблема. Акаунта ми е в yahoo по принцип. в настройките написах правилните имена на сървърите на yahoo , мейл протокола и т.н. обаче не ще и не ще да ми се свърже с мейл сървъра. Нагласях firewall - както пише в хелпа , накрая съвсем маго махнах , само за да видя дали ще се свърже със сървъра и пак не ще възможно ли е да има проблем от това че съм на кабелен интернет? Моля ви ако някой е имал такъв проблем да ми помогне !!



Тема Re: Проблем с е-mail [re: DART]  
Автор ClD (The Blues...)
Публикувано18.03.06 14:05



Yahoo POP3 е платена услуга. Ти платил ли си?



Тема Re: Проблем с е-mailнови [re: ClD]  
АвторDART (Нерегистриран)
Публикувано18.03.06 17:47



Ами не , не съм . Не знаех тази подробност. значи това е проблема?



Тема Re: Проблем с е-mailнови [re: DART]  
Автор Recycler (Онзи)
Публикувано21.03.06 03:39



А какво друго да е ?!?

Чук, канап и тел



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.