Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:34 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ??? Мненя за видео имейл???нови  
Автор yosssta (непознат )
Публикувано26.11.05 02:51



Какво ви е мнението за Video Web Mail ?(не знам дали го написах правилно)
Чувам че доста хора по света го използват вече бил много удобен за работа
и изключително прост за употреба и се получавал от съвсем нормални електронни пощи без проблем без инсталаций без софтуер ???
Спомена ми го един познат но замина за Германия и нямам връзка с него
Изцяло всичко се развивало в интернет???
Някой знае ли нещо за такъв тип услуги?



пп.Благодаря предварително



Тема Re: ??? Мненя за видео имейл???нови [re: yosssta]  
Автор lNS (known user)
Публикувано26.11.05 10:35



Ето какво пише в черния списък на фирмите -



С две думи това е поредния капан за балъци.



Тема Re: ??? Мненя за видео имейл???нови [re: yosssta]  
Автор yosssta (непознат )
Публикувано27.11.05 15:51



Мерси братле ама чесно да ти кажа тая тема дето са я подкарали за пирамидата нещо не ме кефи!
Няма никакви уличаващи тази компания доводи да е такава освен приказките на няколко човека на които реално ако се погледне не може да се вярва
защото всеки си има мнение за дадено нещо!
Мисля дори че германецът за който споменах даже точно за тази компания ми е говорил но не съм сигурен. Има ли други които да предлагат такива услуги?
Както и да е мисля че онлайн магазина на този Spaunov си е наред щото въпреки всичко което е написано в темата аз си купих един имейл защото колкото и да е 6$ не са кой знае какво
Той си работи много добре треа да знаеш макар че не очаквах да се получи нещо а и картината му е повече от добро качество като говорим за интернет
Ползвам и на Яхото конферентната връзка ама тя е такова слайдшоу че неа на къде да е по зле но сега не разполагам с 70$ за да пробвам тяхната пио нататък . Ако съдя по видео имейла им и тя треа да е добра.
Мерси за линка все пак



Тема Re: ??? Мненя за видео имейл???нови [re: yosssta]  
Автор trez (непознат )
Публикувано28.11.05 02:06



Здрасти влязох в темата за да ти дам точно това предложение но ти явно си си намерил начин не много позитивен но май и така се справяш
И аз го ползвам тоя меил трябва да ти кажа че е качесвен ако още не си разбрал
Колкото до пирамидата това което прочетох в сайта ми се струва реално а не пирамидално аз поне видях че за да им продаваш комуникацийте трябва да си
дилър за което заплащаш 200$ или 350$ като лиценза е малко под 30$ а останалото са различни видове комуникаций които си копуваш .
Тъпото е че те задължават да си ги купиш за да им продаваш стоката.
Аре стиа толко чао



Тема Re: ??? Мненя за видео имейл???нови [re: yosssta]  
Автор yosssta (непознат )
Публикувано03.12.05 02:39



Ето и малко инфо извън нашата страна :




ето в този има публикувани бая пирамиди та и наща е там много сте зле аз се поразрових и предпочитам малко да помогна на тия пичове дето са предприели развитието
ето още образовайте се неграмотници по цял свят е сомо тука сте слепи...







ето това също е "статично филмче БЛЕЙК ЛИ СИ ЗАКЗ ЛИ СИ ?не те знам но е статично само докато не го отвориш да го видиш!!!
Тогава да ти поясня то се "стриймва" и ти го гледаш без да го сваляш !!!
бая можеш да научиш от тоя човек дето се опитва да ти ги набие в тъпата глава всичките тия неща.
Впрочем твоят НИК най много се среща в спама срещу тази компания!
Да не си си копувал нещо и ти А????

ето още един и стига толкова че се ядосвам само като си помисля за всички гаменчета!!!









Не знам кво разбираш ти под "стрийм" но по перфектни стрийм-сървъри
с такива цени се опитах да намеря но неуспешно!!!!

аре чао дано се образоваш някой ден спамър!!!!!



Тема Re: ??? Мненя за видео имейл???нови [re: yosssta]  
Авторz (Нерегистриран)
Публикувано03.12.05 09:47



Абе като ти гледам правописа - ти си един ГРАМОТНИК... думи няма Всякакви ненормални пишлеменца почнаха да дават мнения, преди дори да са се научили да пишат поне що-годе грамотно на родния си език... Аре у лево, смотльо! Педал скапан...



Тема Re: ??? Мненя за видео имейл???нови [re: z]  
Автор yosssta (непознат )
Публикувано03.12.05 20:12



Педал е на майка ти синчето да знаеш!
Всеки греши като пише бързо !
От такива като теб ми е писнало защото не пишат по темите ами дават някакви тъпи мнения за нещо си......



Тема Re: ??? Мненя за видео имейл???нови [re: yosssta]  
Авторz (Нерегистриран)
Публикувано04.12.05 22:50



Педалчо, ”инсталаций”, ”мненя”, ”чесно” и други подобни ”бисери” са плод само и единствено на неграмотност, не на бързо писане. В бързината може да изпуснеш буква, да удариш съседен клавиш, но не и такива неграмотности да ръсиш. Та - върни се някъде около 3-ти клас (май няма да се връщаш чак толкова много, а? ) и си доучи, ако имаш все пак достатъчно гънки под дебелия си череп. В което мнооого се съмнявам.



Тема Re: ??? Мненя за видео имейл??? [re: z]  
Автор yosssta (непознат )
Публикувано05.12.05 20:52



ДГД. смотаняк! Предлагам ти или по темата или след като си по-грамотен
отстъпи и почни да пишеш книги, а не глупости дето не им е мястото тук!
БЕГАЙ ЛЕГАЙ ДУХЛЬОВЕЦ!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.