Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:17 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Не мога да вляза в data.bg и arena.bgнови  
Авторpunk (Нерегистриран)
Публикувано06.06.05 21:39



От около половин месец не мога да вляза в рези 2 сайта. Нямам проблем никъде другъде, само там. И то от както имах вирусни проблеми и не знам дали не съм изтрил нещо, което е било необходимо.



Тема Re: Не мога да вляза в data.bg и arena.bgнови [re: punk]  
Автор Cathy (минаващ)
Публикувано06.06.05 22:04



Обърни се към доставчика си. Това няма нищо общо с вируси.

Сигнатура (до 100 cимвола).


Тема Re: Не мога да вляза в data.bg и arena.bgнови [re: Cathy]  
Авторpunk (Нерегистриран)
Публикувано06.06.05 22:11



Към Vereya.net съм - Стара Загора. От там ми казаха, че проблемът е в съответните сайтове....нещо, което смятам, че не е вярно. Проблемът май си е в мен ама не знам какъв е точно.



Тема Re: Не мога да вляза в data.bg и arena.bgнови [re: punk]  
Автор Cathy (минаващ)
Публикувано06.06.05 22:34



И двата сайта в момента са на линия. Не вярвам, че вирус ще ти забрани да влизаш точно в тези сайтове.

Сигнатура (до 100 cимвола).


Тема Re: Не мога да вляза в data.bg и arena.bgнови [re: Cathy]  
Авторpunk (Нерегистриран)
Публикувано06.06.05 22:39



Cathy, това, което искам да кажа е следното: покрай 3 дневния си вирусен проблем изтрих доста файлове, които бяха заразени и бяха заврени къде ли не. Именно заради това смятам, че е възможно да съм изтрил или направил нещо с настройките на PC - то, което не е трябвало да правя. А това, че двата сайта са активни ми е известно и точно това е, което ме притеснява, че САМО при мен не работят.



Тема Re: Не мога да вляза в data.bg и arena.bgнови [re: punk]  
АвторДackaл (Нерегистриран)
Публикувано07.06.05 01:28



Обърни се към доставчика си. Каквото и да си изтрил, ако засяга настройките на РС-то няма да имаш изобщо нет (а ти имаш както разбирам), а не само към определени сайтове. Най-вероятно арена-та и дата-та да са отрязали твоя доставчик. Провери някой който е към същия доставчик дали има достъп.



Тема Re: Не мога да вляза в data.bg и arena.bgнови [re: Дackaл]  
Авторmotikata (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 11:30



I az do skoro imah dostyp do data.bg , no ve4e nqmam i tova se dylji na moito dostav4ici.Predi mnogo vreme ne mojeh da vlezna v arenata , no sega ve4e moga taka 4e brato tova si e samo ot provider-a ! Mnogo kofti rabota , no kvo da se naprai ! Are jivi zdravi !



Тема Re: Не мога да вляза в data.bg и arena.bgнови [re: punk]  
АвторWHlSKYMAN (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 18:20



Abe da ti kaja ot vereya.net e i az sym na tqh i pri mene ima problemaciq s data.bg i arena.bg. No na momenti ot siguren chovek v vereya oba4e razbrah 4e ne e ot tqh. Vuzmojno e data.bg i arena.bg da spirat dostypa na potrebiteli na vereya.



Тема Re: Не мога да вляза в data.bg и arena.bgнови [re: punk]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано26.06.05 01:42



ми тегли си от чужбина нещата какъв ти е проблем?



Тема Re: Не мога да вляза в data.bg и arena.bgнови [re: punk]  
АвторПapaшyтиcт (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 12:05



Не е от твоя компютър или от настройки. От Верейци е. И аз съм с тях и аз нямам достъп.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.