Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 05.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Стоп на флаш-рекламитенови  
Автор18.5 (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 22:53



Сигурно ще ви се сторя тъп, но не мога да се справя! Как да разкарам педала, който ми се явява постоянно отдясно във флаш-рекламата тук и по принцип има ли начин да спра всички такива анимаций да ми се зареждат?! С Огнена лисичка съм.



Тема Re: Стоп на флаш-рекламитенови [re: 18.5]  
Автор ghs (познат)
Публикувано18.11.05 23:06



ми махаш flash player от windows и готово.



Тема Re: Стоп на флаш-рекламитенови [re: ghs]  
Автор18.5 (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 23:22



Е, ама ми се ще браузъра да ме пита: "Тука аджеба има флашче, искаш ли да го гледаш или не?"
Освен това има сайтове, на които входа им минава през флаш страница и просто не можеш да го видиш ако нямаш флаш...



Тема Re: Стоп на флаш-рекламитенови [re: 18.5]  
Автор ghs (познат)
Публикувано19.11.05 01:32



щом толкова, даваш десен бутон в/у флаша и го спираш



Тема Re: Стоп на флаш-рекламитенови [re: ghs]  
Авторavant (Нерегистриран)
Публикувано26.11.05 23:06



az pozlwam avantbrowser - www.avantbrowser.com. ima si butoni za spirane na flash, pop-up, pictures i t.n. - be6e mi ot goljama polza predi, kogato bjah na ograni4en trafik, 6toto wiski tezi prostotii te nabutwat s trafika do nemaj kade



Тема Re: Стоп на флаш-рекламитенови [re: 18.5]  
АвтортпЪ (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 17:33



срам и позор 18.5 обаче лисицата не може да разкара въпросния манафопедалофил! проверих сайта на FF и там има extencion-a FlashBlock обаче това не бачка !!! 30Кб програмка която просто не работи. деба и гадните флашове



Тема Re: Стоп на флаш-рекламитенови [re: 18.5]  
Авторwalkman™ (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 22:48



Ами сваляш си AdMuncher от

(е, не е безплатен, ама... ) и MyPopupKiller от и това е... Няма флаш, няма popup-и, няма реклами.. ама почти никакви няма.. :-) А, да... с това първото разкарах и кредор-а..



Тема Re: Стоп на флаш-рекламитенови [re: 18.5]  
Авторwalkman™ (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 22:53



Опс.. сега видях, че MyPopupKiller вече не го предлагат на сайта Ако дадеш мейл, мога да ти го пратя- точно той спира флашките.. Малък е и не се инсталира.



Тема Re: Стоп на флаш-рекламитенови [re: 18.5]  
Автор Yanko (рекламен агент)
Публикувано29.11.05 13:49



За всички анимации няма да стане, но ако редовно четеш в клубовете на дир-а и искаш да разкараш "глогинките", които се появяват отдясно има лесно решение с 2-3 реда писане
Намираш в C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\ файла hosts (без разширение) отваряш го с текстов редактор и пишеш:

127.0.0.1 localhost
127.0.0.1 ads.dir.bg
127.0.0.1 i.dir.bg/ads/glog/
127.0.0.1 r.dir.bg

Първия ред би трябвало да го има, добавяш другите 3, като спазваш поне 1 табулация между адреса и името както е на първия ред.
Записваш, изчисваш кеша, рестартираш и

ползвайте GOOGLE, братя, там е истината...


Тема Я, тук живнало....нови [re: Yanko]  
Автор18.5 (Нерегистриран)
Публикувано01.12.05 22:20



Благодаря за съветите! Avant Browser май е допълнение към IE, а на мен от него ми се получават газове Ще пробвам другите неща. Янко, толкова труд само за глогинките... ценно е но... те само си стоят. А най-ме дразни оня фърчащия Любо, дето се появи на скоро (да го ... на ...;)
Ей - нета замяза на битиви(гейтиви, както я кръстих аз)
Трябва да се борим!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.