Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 20.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Тема Смяна на IP-то в МИРката?????нови  
Автор rastureniq (непознат )
Публикувано01.11.05 07:01



Ще можели някои да ми обясни как да си смения ИП-когато сам в МИРката ,и да стане не6то подобно:Rexona@6000.marki.qsno.audi4.org. Това IP е на 1 мои приятел които ми даде неговият скрипт и ми каза да сменя от Firewall протокола ама не става,ще можели някои да ми обясни по подробно как да го направя?? П.С.Казаха ми,4е става сащо и с PROXY,но не ми обясниха как ??



Тема Re: Смяна на IP-то в МИРката?????нови [re: rastureniq]  
Автор Areнт Пpoвokaтop (шестак)
Публикувано01.11.05 20:25



можели = може ли
някои = някой
смения = сменя
сам = съм
не6то = нещо (забележи, пише се с по-малко букви)
Rexona@6000.marki.qsno.audi4.org. -> това не е IP адрес, макар че е възможно да има връзка с IP адрес
1 = един
мои = мой
които = който
можели = може ли
някои = някой
4е = че
сащо = също


за запетайките, точките, разните други препинателни знаци, граматика и подобни не ми се и гледа дори... след като не можеш да напишеш пет изречения на кръст, защо очакваш някой да ти обърне внимание?

.

USER ERROR: replace user and press any key to continue.


Тема Re: Смяна на IP-то в МИРката?????нови [re: Areнт Пpoвokaтop]  
Автор rastureniq (непознат )
Публикувано01.11.05 21:30



1.Виж "Агенте мои" от това което четя хуууу набарже прецених,4е си ми тапичак като на хималайска мечка газа в барзината аз няма да се опитвам да следя за пропуснати пунтоакционни грешки и прочие. 2.Това което сам написал като ИП-адрес е така , а това че не си направил труда или си тап(като манастирска джапанка) е нещото за което се притеснявам най- много,аз ще се оправя и ще си сменя ИП-то но за теб????Ще се помоля :)))виж има 1 заведение ако си от София на Ул"Екзарх Йосиф"64 входа е 15 лв и ако психоложката не е взела много диезепанчета ще ти даде направление.Пожелавам ти по- скорошно оздравяване.Сега очаквам да ми обарнеш повече ВНИМАНИЕ !!!!!!



Тема wow!нови [re: rastureniq]  
Автор Areнт Пpoвokaтop (шестак)
Публикувано02.11.05 01:17



пич, бързината няма нищо общо с факта че си неграмотен. неграмотен означава, че не знаеш как се пишат думите. въпреки напъна ти да пишеш по-прилично, ето резултата от неграмотността ти:

1.Виж "Агенте мои" от това което четя хуууу набарже прецених,4е си ми тапичак като на хималайска мечка газа в барзината аз няма да се опитвам да следя за пропуснати пунтоакционни грешки и прочие. 2.Това което сам написал като ИП-адрес е така , а това че не си направил труда или си тап(като манастирска джапанка) е нещото за което се притеснявам най- много,аз ще се оправя и ще си сменя ИП-то но за теб????Ще се помоля :)))виж има 1 заведение ако си от София на Ул"Екзарх Йосиф"64 входа е 15 лв и ако психоложката не е взела много диезепанчета ще ти даде направление.Пожелавам ти по- скорошно оздравяване.Сега очаквам да ми обарнеш повече ВНИМАНИЕ !!!!!!

П.С. IP адресите са 4 октета цифри. това което си решил че е IP адрес всъщност е fully quolified domain name и не е задължително да има мапинг към IP адрес.

.

USER ERROR: replace user and press any key to continue.


Тема Re: wow!нови [re: Areнт Пpoвokaтop]  
Автор rastureniq (непознат )
Публикувано02.11.05 06:42



Ти да не си записъл случаино Българска филология????Не ме интересува,но аз имам 1 степенуване: 1:Прост -Инжинер 2По-прост -Даскъл 3Най-прост - (Ъ)гроном Като те гледам колко си ми ученолюбив и колко "много"знаеш,защо не вземеш под внимание това което съм ти написъл???Питам само отговори не искам !!От такива като теб си правя ограда:)),такива като теб-всезнаиковци седят по цял ден пред конпютъра и чакат(мама меси,а тате носи),може би си учуден от каде знам истината ли??Споко не те познавам,но е достатачно да погледна колко мнения си написъл те ми дават ясна и сигорна представа за това къкав си???Няма да съм учуден ако носиш 10 диоптър очила :))))и като погледнеш през лятото сланцето и пърлиш веждите :))).Виж лошо няма,но излез малко от собственият си свят :))))поразходи се малко и в нашият:)))в началото ще ти е трудно,но всяко начало е трудно. А сега отиди и се оплачи на майка си(по-плачи на рамото и).Остави някакакво ICQ за да се разберем с теб:))).Форума не е за това определено.

Редактирано от rastureniq на 02.11.05 07:25.



Тема Браво!нови [re: rastureniq]  
Автор Areнт Пpoвokaтop (шестак)
Публикувано02.11.05 16:36



има реултат! тоя път грешките са намаляли значително!
Искрено се надява някой който знае отговора на въпросите ти да се включи и да ти помогне. Аз с мирк и icq не се занимавам...

Успех!

.

USER ERROR: replace user and press any key to continue.


Тема Re: wow!нови [re: rastureniq]  
Автор Yanko (рекламен агент)
Публикувано03.11.05 12:04



"...Форума не е за това определено"
Форума си има свои правила и традиции, които много се различават от тези в MIRCa (така и не разбрах защо всички използват женски род - Мирката, но това е друга тема). Така че не се учудвай, че не получаваш конкретен отговор. Даже се чудя на Агента , че си е направил труда да ти отговаря повече от веднъж.

ползвайте GOOGLE, братя, там е истината...


Тема Re: wow! [re: Yanko]  
Автор rastureniq (непознат )
Публикувано03.11.05 13:23



Охххх от такива като вас "всезнаиковци"ми писна на .......вие все знаете и можете ,абеееееее еиииии не ви карам да ми давате съвет за правописните и пунтоакционните грешки които съм допуснал.Питах нещо конкретно-ако някои може да ми помогне -О'К ще му благодаря,ама вие явно не можете и понеже сте свикнали да отчитате деиност и .......даи ще пишем каквото доиде така ли е???Да да ама не- е казал поета Иван Вазов в едноименният си роман 'Ебете си маичицата'.Ако и това не сварши работа правите следното:отивате купувате си по 1 коза след което я подарявате на майките си за да я "доят"и така ще и върнете млякото което са ви давалии хванете да опънете по 1 път бащите си за да и върнете материала които са загубили за вас(това се отнася за 2-та критикари по-горе).Аиде сига по живо и по здраво.

Редактирано от rastureniq на 03.11.05 13:25.



Тема Re: Смяна на IP-то в МИРката?????нови [re: rastureniq]  
Автор[BM]Payne (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 20:39



I.P.-то неможеш да си смениш в никакъв случай защото това ти е Интернет Протокола и той си остава винаги един и същ. А това което твоя приятелят ти е дал (Rexona@6000.marki.qsno.audi4.org) е BNC. BNC-то се заплаща всеки месец освен ако нямаш връзки с хора които могат да ти го осигорят безплатно. Единственото нещо което можеш да смениш е името преди "@" което в случая е "Rexona". За да го смениш отваряш mIRC и горе в ляво трябва да има една картинка на папка с чукче до нея. Кликаш на нея и после в ляво трябва да има "Connect" кликаш 2 пъти на него и после по-надоло трябва да има "Identd" и като кликнеш на него по в дясно трябва да има едно кадето пише "User ID" и там си пишеш каквото име си искаш
Успех

[BM]Payne



Тема Re: Смяна на IP-то в МИРката?????нови [re: rastureniq]  
Авторфaдc (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 21:15



Плати си и ще ти бъде казано... Ако не ти се дават пари ->






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.