Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как става с Paypal?  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 18:55



Доста беше писано в този форум по въпроса за ПейПал,само не разбирам едно!

Отварям си сметка в Германия.Регистрирам си я в ПейПал.Започвам усилен трансфер по нея и ми я спират и искат някаква авторизация.Защо?



Тема Re: Как става с Paypal?нови [re: Rado]  
Авторc (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 19:48



Нека позная - сметката е в Германия, а ти си оперираш от България?
Ще е добре да си поговориш с ПейПал барем да не загубиш кинтите...



Тема Re: Как става с Paypal?нови [re: c]  
АвторRado (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 20:48



Тогава как става? Има доста българи търгуващи по Ибей,намиращи се тук,а имат сметка в Германия и Пейпал акаунт.Някак става,но как?



Тема Re: Как става с Paypal?нови [re: Rado]  
Автор ghs (познат)
Публикувано29.10.05 16:43



ми щом познаваш някой от тях питай го него



Тема Re: Как става с Paypal?нови [re: Rado]  
Авторc (Нерегистриран)
Публикувано29.10.05 18:15



Това, че търгуваш по ИБей и си се намираш в България няма нищо общо с ПейПал проблемите. Ако щеш и в Африка се намирай няма проблеми да търгуваш по ИБей. Проблема възниква когато се наложи да плащаш...

Ти когато си се регистрирал в ПейПал си си дал номера на сметката в Германската банка придружен с адрес в Германия, но си оперирал с парите си през ПейПал от България. Когато ПейПал забележат несъответствиети между указания адрес и района от който се нареждат паричните операции с право се усъмняват за правомерноста им - може да има злоупотреба и затова ти блокират аканунта и ти искат доказателства че наистина живееш в Германия...
След като си казал, че живееш в Германия - докажи им го и си свиркай... Иначе - примири се, че с подвеждащите данни които си им дал си ги подвел и те са в правото си да ти спрат кранчето. Като си си отварял акаунт в ПейПал, да беше прочел и съобразил със ограниченията и да не беше си правил акаунт с неверен адрес... Успех и ползвай други разплащателни интернет портали (поне докато не влезем в ЕС и ПейПал ни признаят за бяла държава)



Тема Re: Как става с Paypal?нови [re: c]  
Автор PRlNCE ZANDOR (vodoun)
Публикувано30.10.05 22:41



Da be, a ti raboti 5 godini bez pari, a posle moje i da si gi polu4i6, kogato wlezem w es.



Тема Re: Как става с Paypal?нови [re: PRlNCE ZANDOR]  
Авторc (Нерегистриран)
Публикувано31.10.05 20:55



Аз когато тръгнах да си правя акаунт в ПейПал, прочетох какво им е мнението (на ПейПал) за акаунти в България, разбрах че не са много съгласни, писах им писмо и ги питах кога смятат да предлагат услугата тук - отговориха заобиколно че няма да е скоро.. Тази информация добавена към споделени премеждия с блокирани "тарикатски" акаунти (регистрация по европата и ползване от България) ме доведе до разумното решение да не си правя акаунт... Който си е направил и са го резнали, да е мислил навреме...



Тема Re: Как става с Paypal?нови [re: Rado]  
АвторMoжe (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 20:15



Хората са казали вече, че PayPal нищо не става от тях и са избрали другите методи за плащане като e-Gold и StormPay.

За повече информация

.



Тема Re: Как става с Paypal?нови [re: c]  
Автор lmago (самадхин)
Публикувано05.11.05 17:48



И да влезем в ЕС, ще си останем същите тарикати.
Аз ползвам ikobo, moneybookers и 2co. Лошото е, че ги ползвам само аз. :-)))

***



Тема Re: Как става с Paypal?нови [re: lmago]  
Авторc (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 21:11



До колкото знам с централно европейските страни които са се присъединили към ЕС положението е било като при нас - ПейПал е отказвал да облужва клиенти от тези страни, но след присъединяването е започнал... Това има общо със законите и контрола и сигурноста във финансовите институции...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.