Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема IE не зарежда снимките отстраниците?  
АвторDV (Нерегистриран)
Публикувано24.07.05 12:41



Някой знае ли какъв може да е проблема защо Интернет Експлорър не ми зарежда снимките от уебстраниците? Не съм пипал настройките, но забелязах, че е променена резолюцията на дисплея само при заглавната ми страница или може би да е сменен само шрифта(сега е с най-големия размер), а обикновенп е прост голям(large)? }Ще съм ви задължен за помощта.



Тема Re: IE не зарежда снимките отстраниците?нови [re: DV]  
Автор ghs (познат)
Публикувано24.07.05 13:03



да нямаш някой toolbar който да ти ги забранява за по-бързо зареждане на страниците?



Тема Re: IE не зарежда снимките отстраниците?нови [re: ghs]  
АвторDV (Нерегистриран)
Публикувано24.07.05 13:33



Имам стандартния тулбар + Гугъл. Дори иконите на дира не ми се показват, а ги намирам като насоча курсора и излезе надписа им.



Тема Re: IE не зарежда снимките отстраниците?нови [re: DV]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано24.07.05 16:34



сканирай за вируси

позлвай файърфокс.



Тема Re: IE не зарежда снимките отстраниците?нови [re: DV]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано24.07.05 17:56



tools, options, advanced, show pictures???


нацвъкал си форумите с тоя въпрос...



Тема Re: IE не зарежда снимките отстраниците?нови [re: DV]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано24.07.05 18:58



те вече ти го казаха хората - слагаш Mozilla FireFox и се прераждаш, човече..

докато бях с IE имах доста проблеми - нежелана поща, вируси, тъпни от тия, дето ги казваш тук...

изтегляш си Mozilla-та и си нов човек.. и друго голямо предимство има - през 20-25 дена излиза обновяване, което не е за подценяване



Тема Re: я ни разкажинови [re: Cлaв]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано25.07.05 01:54



как точно лисицата предпазва от "нежелана поща", моля!

кое по-точно е предимството че през 2-3 седмици излиза "обновяване, което не е за подценяване"? не значи ли това всъъщност, че се запушват бъгове?

.



Тема Re: я ни разкажинови [re: Troll_]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано25.07.05 09:37



ами, показателно е колега....

явно IE носи доста информация за тебе в себе си и като обикаляш по сайтовете оставяш доста неща, които не трябва да оставяш... това най-общо казано, разбира се...

а това че излизат обновления, значи ли че се запушват бъгове? Много умно, колега, много.... да, не отричам че може би има и такова нещо, но не мислиш ли, че някакъв тип актуализация не е излишна? Антивирусните как се обновяват автоматично през 3-4 дена? Или това няма нищо общо с браузера?

Troll, я вземи малко да се ограмотиш, колега, че срамота....... Хората бягат като дявол от тамян от тоя IE, ти сега тръгваш да се заяждаш...

ИСТИНАТА Е ЕДНА - с МОЗИЛАТА нямам никакви проблеми - бърз и надежден браузър.. колкото и да не ти се вярва е така



Тема Re: я ни разкажинови [re: Cлaв]  
АвторN.W. (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 11:15



Стана тя - мойто дето ползвам - най-убаво....

явно IE носи доста информация за тебе в себе си и като обикаляш по сайтовете оставяш доста неща, които не трябва да оставяш... това най-общо казано, разбира се...

Това даже си е най-неточно казано. Общото е че, не си наясно браузъра какво може да ти "остави" като информация. От там и фантазиите, че хващаш вируси за това, че си с IE, а не защото си кликал на бутони без да четеш на какво кликаш

Това, че за един браучър излизат обновления означава, че се отстраняват бъгове! Друго обяснение няма - говорим за една и съща версия от към 1-ва цифра на версията.

Не си наясно, че антивирснуте обновяват т.нар. дефениции (някои на 3-4, стабилните всеки ден) - по този начин антивурснанта ти детектира и отстранява най-новите вируси, а не си обновява приложението за да си отстранява бъговете.

Т.е. май- не си наясно с доста елементарни неща. Има и други браузъри освен Internet Explorer и Mozilla. Виж кой е най-използвания браузър след IE. Подсказка - свързано е наименованието с изкуство.



Тема Re: я ни разкажинови [re: N.W.]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано25.07.05 12:25



Операта е тежка и не ми харесва. С нея винаги съм имал проблеми с кирилицата.

Виж, не се изкарвам гений - далече съм от това определение.

Казах го имайки предвид моя опит, а той не е малък.

Експлорерът си е дрисня, но всеки да си ползва каквото иска. Ето, за e-mail клиент ползвам именно OUTLOOK... защо ли? ами защото Thunderbird на Mozilla е келяв.. Това пак от опит го казвам, не защото съм го прочел в някой форум.

Цял свят пищи от IE. Не разбирам кой в какво иска да ме убеди. А е популярен, защото е вграден в най-популярната OS в света - Windows.


Поздрави,
Слав




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.