Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 18.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема MICROSOFT-BG RAZPROSTRANIAVA LICHNATE VI DANNI...  
Авторnebadon (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 19:42



Ne populvaite nikakvi formi ot saitove na Microsoft BG, zashtoto tehnia skapan Privacy Statement v koito si schupvat ustata da vi govoriat che ne davali na nikogo lichnata vi informacia e luja...Vuv saita www.msbgregistration.com , koito sluji za registracia za jelaeshti da posetiat niakoi forum na MIcrosoft ima dulgo, dulgo obiasnenie kak lichnite vi danni (telefon, ime i pr.) sa bili samo za vutreshno polzvane - tova sa gluposti. Az biah se registriral tam za Dnite na Microsoft i biah si napisal nomera na slujebnia telefon (nikude, nikoga ne sum go pisal drugade) i sled edna-dve sedmici me tursiat na slujebnia telefon - az sum v komandirovka, nito se predstaviat, nito kazvat za kakvo sa me tursili...Zadadoh vupros na Microsoft - nito duma kato otgovor...



Тема Re: MICROSOFT-BG RAZPROSTRANIAVA LICHNATE VI DANNI...нови [re: nebadon]  
АвторN.W. (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 12:36



И?

Някой те бил търсил? Бил Гейтс? И как разбра че е получил информация този дето те е търсил, точно от сайта на Майкрософт?? Та ти даже незнаеш кой те е търсил - или служебния си телефон знаеш само ти и никой друг по света - явно си шеф на собствената си служебна централа



Аман от глупости - то верно кат видиш нещо написано на латиница и знаеш вече че е простотия



Тема Re: MICROSOFT-BG RAZPROSTRANIAVA LICHNATE VI DANNI...нови [re: N.W.]  
Авторnebadon (Нерегистриран)
Публикувано22.07.05 12:08



Az pich ne si davam slujebnia na nikoi - imam si GSM za lichni razgovori. Edinstvenoto miasto kudeto sum napisal tozi telefon e v saita na mikrosoft za registracia na skapanite im seminari. I po otnoshenie na centralata - ima si dve ofis asistentki i te vdigat telefona, sled obajdaneto mi se obadiha chak tuk kudeto sum v momenta a to e dalech ot BG... Ti ako ne pomnish na kogo si davash slujebnia (ne znam dali rabotish ili ne) i go razdavash naliavo i nadiasno - tova si e lichno tvoi problem. No az durja da ne me tursi nikoi na slujeben telefon... A latinicata kato ne mojesh da ia chetesh - i s kirilicata niama da se spraviash po-dobre...



Тема Re: MICROSOFT-BG RAZPROSTRANIAVA LICHNATE VI DANNI...нови [re: nebadon]  
АвторN.W. (Нерегистриран)
Публикувано22.07.05 13:07



Нямах намерение да ти отговарям заради латиницата - елементарното което можеш да направиш е да натиснеш един бутон тук на страницата... ама що ли да го правиш кат можеш да караш другите да се напрягат да ти четат великите мисли...

Вчера по погрешка ми звъннаха у дома - бяха сбъркали една от цифрите - ако не бях попитал за номера който набират - трябваше ли да обвинявам БТК навсякъде, че разпостраняват телефонният ми номер. Или да звънна на телефонни услуги и да им кажа да ме отпишат от телефоният указател?

Много елементарно е да кажеш - някой е виновен щот ми се иска да е така. Още по тъпо е да твърдиш, че понеже си се регистрилал в нечия форма (няма значение фирмата), и някой просто е звъннал (толкова ли нямаш познати и роднини, които да са те търсели и не са искали да обясняват на асистентките ти, като са тряснали телефона?), и след това - генерален извод от това - ТЕ РАЗПОСТРАНЯВАТ ЛИЧНА ИНФОРМАЦИЯ. ДА АМА НЕ!!!

Нямаш доказателство за д атвърдиш това - това автматично теб те прави разпостранител на клевета!

До тук сам арзбра, че не защитавам конкретната фирма - дори не съм употребил име. Говоря ти по принцип - защото днес твърдиш за Майкрософт, утре ще е за Сън, вдруги ден кой знае какво ще ти хрумне...

А и дали нямат какво да парвят та разни фирми дето си даваш телефона решават ей така да ти зънят- просто да си побъбрите... колко по лесно е да ти напълнят пощата дето си я дал с останалата информация....нали?



Тема Добавка...нови [re: nebadon]  
АвторN.W. (Нерегистриран)
Публикувано22.07.05 13:13



И още един вариант:

Твърдиш че РАЗПОСТРАНЯВАТ лична информация!

Ако този който те е търсил е от Майкрософт - то това не е разпостранение а УПОТРЕБЯВАНЕ! Т.е. използвали са личната ти информация която собственоръчно си въвел да ти звъннат д ате питат нещо си... Къде видя разпостранението? ....



Тема Re: не само това,нови [re: N.W.]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано22.07.05 16:50



последното нещо което ще направи майкрософт е да ти даде личното инфо някъде... те просто са в друг бизнес и раздаването на лични данни пречи на този бизнес.



Тема Re: MICROSOFT-BG RAZPROSTRANIAVA LICHNATE VI DANNI...нови [re: nebadon]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел™)
Публикувано22.07.05 22:40



Ей, осрал си всички клубове с тоя постинг!
А стига вече!

Как бе умньо разбра, че точно от Microsoft са те търсили, и то защото са ти имали телефона от регистрацията?

Както те бях питал и в друг клуб- тоя т.нар. служебен телефон иначе не звъни явно, щом на никого не го даваш. Ама гяволите от Microsoft как те издебнаха, а? Една регистрация и ... Ама и ти не падаш по-долу гявол!!! Как ги прецака, предвиди кога ще те потърсят и зачезна в командировка!

Нека си звънят, нека не се представят! ти си тарикат копеле, надарен със свръхестествени заложби, притежаваш мистичен и таен служебен телефон...абе евала ти!

Аре стига, че ...

Аре със здраве!


Тема Re: MICROSOFT-BG RAZPROSTRANIAVA LICHNATE VI DANNIнови [re: Oлer Ивaнoв®]  
Автор SlOBHAN ((jayhawk))
Публикувано23.07.05 22:39



абе, хора, не се хабете с този тиквеник...

...will infect you...

Тема Re: za N.W.нови [re: N.W.]  
Авторnebadon (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 12:12



А ПИЧ ПОМИСЛИ ЛИ ВАРИАНТА, АКО ТОЗИ КОЙТО МЕ Е ПОТЪРСИЛ НЕ Е ОТ МИКРОСОФТ ? И АКО БЕШЕ ЗАЩО НЕ СЕ Е ПРЕДСТАВИЛ НА СЕКРЕТАРКАТА ? СЛУЧАЙНО МЕ ПОТЪРСИЛИ.... ДА, НЕ СЪМ ДАВАЛ НА НИКОЙ СЛ.НОМЕР ОТКАКТО СЪМ В ТАЗИ СЛУЖБА, САМО В ТОЗИ САЙТ ЗА РЕГИСТРАЦИЯТА, РАБОТИМ В ТОЗИ ОФИС 80 ДУШИ И "СЛУЧАЙНО" МЕ ТЪРСЯТ (МЕН В РАБОТАТА НЕ МЕ ТЪРСЯТ ПО ТЕЛЕФОНА - НЕ СЪМ ОТДЕЛ "КЛИЕНТИ") ТОЧНО МЕН...
АЗ НЕ ИСКАМ ДА УБЕЖДАВАМ НИКОГО И НЕ СЪМ ПРИСТРАСТЕН КЪМ НИКОГО - УВАЖАВАМ И МИКРОСОФТ И ЛИНУКС. ПРОСТО ИСКАХ ДА СПОДЕЛЯ И С ДРУГИ ХОРА ТОВА КОЕТО МИ СЕ СЛУЧИ, ТА ДА НЕ СИ ДАВАТ ЛИЧНАТА ИНФОРМАЦИЯ ПО САЙТОВЕ...ТОВА Е.
А ЗА КРЕДОРА - ВИЕ НЯКОГА ПРОБВАЛИ ЛИ СТЕ АКО ИМАТЕ НА КОМПЮТЪРА ИНСТАЛИРАНИ FR, HE, И EN КЛАВИАТУРИ КАКВО СТАВА КАТО ИЗПОЛЗВАШ ТОЗИ ПРЕХВАЛЕН КРЕДОР ? ПРОБВАЙТЕ, СПЕЦИАЛНО КОГАТО КОМПЮТЪРА НЕ Е ЛИЧЕН, РАБОТЯТ И ДРУГИ - НЕ БЪЛГАРИ НА НЕГО, МНОГО ЩЕ ВИ ХАРЕСА...



Тема Re: за Troll_нови [re: Troll_]  
Авторnebadon (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 12:18



Ти защо си толкова сигурен в МИкрософт ? Да не си случайно DBA там ? Или всеки ден контролираш сървърите и базите им от данни ? Според мен информация си изтича от там (пък и не само от там). Но не отричам и твоето мнение - т.е. че може да не съм прав. Просто исках да споделя това което ми се е случило, та да внимават хората като си дават личните данни по сайтовете...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.