Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 23.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ADSL БТК  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 21:54



Кажете ми дали струва тая оферта, щото преди време се набутах с ISDN на бтк - плащах като за ISDN а си получавах като за модем.



Тема Re: ADSL БТКнови [re: Hяkoй]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 12:58



НЕ! Погледни само рекламата 1024Кабита в секунда максимална негарантирана скорост:))Това се казва лъжи но вържи гащи
Нещата са прости...Как по два усукани медни проводника да получиш нещо добро. Всяко си иска своето.За проба си пусни питейна вода по отводната:)))



Тема Re: Недей да лъжешнови [re: Mitko]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано19.07.05 17:12



или ако не друго да дрънкаш без да ти е ясно за какво става дума. Колкото и да ти е странно, скоростта на адсл-а е винаги е на макс. това че ти не вярваш за възможността по два медни....... ми не вярвай. сега си погледни УТП кабела на ЛАН-а и виж че е същия, с малко повече навивки на фут.
Ланаджията ти също не дава гарантирана скорост, а подобно на АДСЛ-а прави всичко възможно да ти даде максималната която е в договора, без да я гарантира. За гарантиране цената е няколко пъти по-висока.



Тема Re: Недей да лъжешнови [re: Troll_]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 19:45



Съжалявам не съм искал да ви лъжа.
Но нека откровено си кажем някои неща.
1.свързване по една усукана двойка....за сравнение на лана са 4
2.преобразователите ЕДСЛ цифров->аноалогов->цифров
3.Муфите по трасето които може да надвишават годините ви
4.начина на свързване (спайка)усукани и навряни в първобитни изолационни материали
5.гарантиран канал за телефония...който е основна дейност на телекома
И какво остава за интернета???
Нямям против старанието на някои служители на БТК да правят инет доставка но пътя според мен е грешен включително и трошенето на куп пари за реклама на престарели технологии.



Тема Re: Недей да лъжешнови [re: Mитko]  
АвторMlTKO (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 20:09



Извинявайте но пропуснах:
След като 2/3 от централите на БТК са SIEMENS 29 и на доло за какъв интернет да говорим))))))))))))))))))))
Интернет е съвременна комуникациона връзка и със щракащи устройства от преди втората световна малко става за бъзик)




Не си пускайте питейна вода по отводната ....аз вече пробвах



Тема Re: О, Господи, прости на незнаещитенови [re: Mитko]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано19.07.05 21:36



дори не можеш да си представиш колко си далеч от истината... Липсват ти елементарни познания, но на тяхното ниво ще ти отговоря - на тел кабел лато имаш 2 вместо 4 жички, ще получаваш 2 пъти по-малко интернет. Ламер.



Тема Re: О, Господи, прости на незнаещитенови [re: Troll_]  
АвторMlTKO (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 22:19



Kefish me........... Kolko programi si napisal i ot koga polzvash internet nee ne e nujno da te pitam Ako znaesh kakvo znachi TXD i RXD shte mi se izvinish za prostashkia post

Ne sam lamer
Po ve4e niama da otgovariam na gladni slujiteli na BTK
neka moderatorite go iztriat ako jelaiat



Тема Re: Пикльо,нови [re: MlTKO]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано19.07.05 22:42



АДСЛ ползвам от март 1999. Тогава беше 1 мега бит за секунда, сега е 3 мбс. Сега кажи за себе си - ти през 1999 още се напикаваше не само нощем, но и денем, нали?



Тема Re: Пикльо,нови [re: Troll_]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 23:18



Извинявам се ако съм засегнал някого.
Лично аз не бих нарекъл и обидил който и да е във форума.
Нали тук се ражда истената.
Интернет ползвам от 1996г. от БТК и Цифрови системи по късно и др.
На 44 години съм и може би тепърва ми предстои да стана пиклъо:)))))))))
Но не ми е по нрава да чета измислени работи с рекламна цел.
Умолявам Ви кажете на всички как постигнахте скорост по асинхронна връзка от 3145728б/с с какви уредби ........и аз искам!
Все пак говорим за две жици.
С уважение



Тема Re: Ми извинявай и ти,нови [re: Mитko]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано20.07.05 00:05



но за съжаление звучиш като тиинейджър.

ето това е скоростта при сваляне на СП1 за Вин2003.
http://img123.imageshack.us/my.php?image=speed14hu.jpg
Няма как да ти докажа, че съм на АДСЛ, тъй като АДСЛ-а влиза в раутър и от там се разпределя, ще трябва да ми вярваш...

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.