Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Пари от Интернет? Това не е тема за наивници ...нови  
Автор WebMarkPro (непознат )
Публикувано25.03.05 13:54



Пари от Интернет? Това не е тема за наивници а за професионалисти... Отворете който и да е БГ портал или сайт за обяви и ще срещнете стотици такива умници, които ви "учат" как да печелите от Интернет - или да кликате на банери, или да четете Email-и, или да ставате реферали или всякакви подобни дивотии. Хора, събудете се! Така не се печелят пари от Интернет!

Има други, много по-интелигентни начини, но докато започнете да печелите трябва да прочетете доста книжки, а и ще загубите още поне 1-2 години. Не се засягайте, не искам никого да обидя, просто искам да кажа, че всеки трябва да прави това в което е професионалист и да ви предложа следното:

Много от вас са професионалисти в програмирането, разбират от ASP, PhP, XML, DHTML, HTML, CMS (Content Management System) SQL-бази данни, Java и CGI скриптове, хостване и администриране на хоста и т.н. Това е вашата професионална област.

Аз съм професионален консултант в областта на Интернет Маркетинга и съм прочел не малко книжки за които споменах по-горе (... а те са над 2000 + още над 10000 статии, доклади, аудио- и видео семинари и какво ли още не ...). Това е моята професионална област.

Аз не мога да кажа, че разбирам колкото вас от това, което вие правите, защото и вие сигурно сте прочели доста книжки, но съгласете се, че и никой от вас не може да каже, че разбира от Интернет Маркетинг колкото мен. Тогава? Какво трябва да направим? Аз да започна да чета вашите книжки, а вие - моите? НЕ! Отговорът е много прост:

За да се печелят сериозни пари от Интернет е необходимо да се обединят професионалните умения на двама професионалисти от точно тези две области. Тогава могат да се правят чудеса, колкото и фантастично да звучи това на много от вас.

Аз знам какво трябва да се направи, вие знаете как да го направите технически, иска ли някой да работи с мен? Необходим ми е само1 човек с когото да работим на партньорски начала и гарантирам, че това предложение не е поредния сапунен мехур, който срещате. Имам само едно условие - ще работя само с отговорен и сериозен човек, който познава професионално материята от своята област и на когото може да се разчита.

Надявам се предложението да заинтригува много хора, защото имам много идеи и проекти, които можем да реализираме само заедно и то без почти никакви инвестиции, като не се смятат разходите за достъп до Интернет и други такива дреболии.



Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: WebMarkPro]  
Авторcдф (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 14:33



Ако идеите ти са да наспамиш интернета по начина който си го направил тук в клубовете - нежелая да си ми партньор!



Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: cдф]  
Авторayrb (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 15:44



az pa iskam samo e taka da si sedq i da mi davat kinti



Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: WebMarkPro]  
Автор kитaeцa (с дръпнати очи)
Публикувано25.03.05 16:15



Прав си, че не е тема за наивници. Тя е за ГОЛЕМИ наивници.

Ако си пробвал всичко възможно и пак не става - RTFM!


Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: ayrb]  
Авторcдф (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 16:17



Успех в търсенето на подобна работа! Като намериш намини насам да ни светнеш как става тая работа...



Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници ...нови [re: WebMarkPro]  
Авторelf (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 17:39



може и да не се печели ама един мои познат
като отваряше писма спечели един бинокъл и една pc mouse

ама за жалост спряха таз реклама щото свършиха рекламните играчки




Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: WebMarkPro]  
Автор Dorian_Gray (Lord)
Публикувано26.03.05 02:55



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=programers&Number=1943280706&page=0&view=collapsed&sb=5

Мноо луд пич!


Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: Dorian_Gray]  
Авторelf (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 10:32



НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА САМО ЗАЩО КАТО ЧОВЕКА СИ ПЕЧЕЛИ ПАРИ ОТ ЧЕТЕНЕ НА
email ПОСТОИАННО ИСКА И ДРУГИ ДА ПЕЧЕЛЯТ КАТО НЕГО

ЕМИ КАТО Е ТОЛКОЗ УМЕН ДА КАЖЕ
ОТ www се печелят на седмица ?$ долара

ДА КАЖЕ КАК СЕ ПЕЧЕЛЯТ МНОГОТО ПАРИ



Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: Dorian_Gray]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано26.03.05 11:35



Здраво сте го наритали, браво, мерси за линка, добре се посмях.





<везде хорошо где меня нет>


Тема Re: Пари от Интернет? Това не е тема за наивници .нови [re: Dorian_Gray]  
Автор kитaeцa (с дръпнати очи)
Публикувано26.03.05 12:04



Даже прекалено голямо внимание сте му отделили :) Даже в началото е бил поласкан и ви е отговарял - точно и професионално, разбира се!!! но после се е стреснал, притеснил и е изчезнал накрая. Не се огорчавайте - ще се появи пак с друг ник
А за книгите - не сте прави. Ама никак!!! Неговите книги се четяли за по 30ина минути. Ма ревизирайте си понятието за книга, мола ви са!!! Тва да не са ви ония допотопни тухли от по 200-300 страници, а?. Сегашните книги са кратки и ясни. Влизайте в час, да не стане като с динозаврите!!!!


Ако си пробвал всичко възможно и пак не става - RTFM!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.