Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:41 07.07.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: истински данни - никому!нови [re: Caмия Инжинep]  
Авторfds (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 16:01



То ти ако ползваш уиндоус и си го ъпдейтваш редовно знаеш ли че всъшност пращаш доста подробна информация какви програми има инсталирани на компютъра? Ето ти връзка номер на уиндоус - нелицензирани програми - ip адрес - Майкрософт...



Тема Re: истински данни - никому!нови [re: fds]  
Автор kилиkaндзep (таласъм)
Публикувано26.03.05 16:48



Ти пък намери на кого точно да го казваш. И какво? Утре като се събудиш ще те чакат пред вратата да те арестуват за ползване на пиратско?Излишна параноя. Ако примерно се свързвам през диал ъп при всяко набииране на тела ИП-то се сменя. Тогава какво като ми го научат. Плюс това има начин да изтелиш ъпдейтите анонимно.

ЮРОДИ НЕРАЗУМНИ, ПОРАДИ ЩО СЕ СРАМИТЕ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА?!


Тема Re: истински данни - никому!нови [re: fds]  
Автор Caмия Инжинep (Още едно, моля!)
Публикувано26.03.05 16:50



омръзна ми да повтарям:

========================================================
моят уйндоус не може да се свърже доникъде и да пее данни за мен, защото на ИЕ съм му сложил неверни сетинги. Верните са на Операта и Лисицата.
========================================================



Като страничен резултат нямам троянци и гадове. Само гледам на TCPView как мълчаливо и подмолно разни инсталатори се мъчат да отворят конекция през кривото IP:port - това, дето го взимат от ИЕ. Та, включително и дефинициите на NAV - явно му е много интересно, защо нямам нито LiveUpdate, нито LiveReg и какво правя, като ми е изтекъл субсрипшпъна.


Апропо, единственият месенджер, дето предава глас при ИЕ с неверни настройки, е последното Скайпе. Те ме разбраха като им писах. А Майкрософт и Яху не вникнаха в простото ми обяснение: Има съдебно решение, че ИЕ не е част от Уйндоуса и те да не ме учат какви сетинги да му слагам. Просто да си сложат на месенджера място за сетване на Прокси:Порт.

.

Самия Инжинер


Тема Re: истински данни - никому!нови [re: kилиkaндзep]  
Авторfds (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 21:30



Ти па са изказа.... Човека каза че заради нежелание да си дава лични данни се е отказал от мейл бг... Аз му споменавам че уиндоус ъпдейт си признава всичко...
Колкото до анонимното теглене на ъпдейти - може... въпрос на паранойя...

dial-up и IP - дали постоянно минаваш през анонимно поркси за да си криеш ip-то? Освен това имаш ли предвид че се пазят за няколко месеца назад данни ти от твоя телефон с кого си говорил... така че само с просто dial-up-че няма да минеш - ако искат ще те хванат...



Тема Re: истински данни - никому!нови [re: fds]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано26.03.05 21:34



Те ако искат и в банята ще те наблюдават, ама хайде да не параноясваме.





<везде хорошо где меня нет>


Тема Re: истински данни - никому!нови [re: Caмия Инжинep]  
Авторfds (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 21:40



Ми радвам се че ти е омръзнало... Но на мен не си го казвал... Съжалявам!

Windows update работи само с IE... Ако не си ъпдейтваш уиндоуса, дори и без IE пак може да се окаже че са те полазили все ще се появи някоя дупка някъде...


Колото до това кое е част от ИЕ и кое от уиндоуса... Може би трябва да си смениш гледната точка... Примерно: Интернет опциите са част от Контрол панела т.е. част от Уиндоус, а не от ИЕ и съответно ИЕ ползва прокси сетингите на операционната система (а не обратно)



Тема Re: истински данни - никому!нови [re: Aлeдap]  
Авторfsd (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 21:42



Що ти не желаеш ли да праноясваш в банята... Прасни една уеб камерка...



Тема Re: истински данни - никому!нови [re: fds]  
Автор kилиkaндзep (таласъм)
Публикувано26.03.05 21:57



Вярно, ако искат ще ме хванат.......за *** Понеже в БГ(и не само) аз съм най- големия пират и ще се занимават с мен, нали.

ЮРОДИ НЕРАЗУМНИ, ПОРАДИ ЩО СЕ СРАМИТЕ ДА ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА?!


Тема Re: истински данни - никому!нови [re: fsd]  
Автор kитaeцa (с дръпнати очи)
Публикувано26.03.05 21:57



"Що ти не желаеш ли да праноясваш в банята... Прасни една уеб камерка..."

На това точно не му се вика "параноясване" По- ми мяза на ексхибиционизъм

Ако си пробвал всичко възможно и пак не става - RTFM!


Тема Re: истински данни - никому!нови [re: kилиkaндзep]  
Автор kитaeцa (с дръпнати очи)
Публикувано26.03.05 21:58



Бе ти не полягвай на тая кълка - обикновено баш дребните риби го отнасят

Ако си пробвал всичко възможно и пак не става - RTFM!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.