Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 10.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: дай да се уважаваме!нови [re: Caмия Инжинep]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 04:10



човека е прав - куха лейка си братчед. и супернагъл!
"Вероятно вече си се сетил, че и WMPlayer нямам, просто го изтрих. Щом ще ми умува имам ли право... На моя комп ще ми умува, нахалника! "
ти сигурно си си купил виндоуса, за да можеш да говориш така а? 100% съм убеден, че си.

като си толкова отворен и надарен, вземи напиши нов експлорър, а? ама в БГ плювачите са далеч повече от правячите!!! и стига с тия глупости, да не мислиш че някой те взима насериозно



Тема Re: дай да се уважаваме!нови [re: *]  
Автор Caмия Инжинep (Още едно, моля!)
Публикувано02.04.05 09:28



Явно не си чел подред с отваряне на линковете, зат'ва повтарям (на някои трябва да им се повтаря)



Тема Упорито WMA
Автор Cтepн™ (любопитко)

"Не зная с какво точно е конвертирано от аудио СД, но ми пратиха едно парче за да намеря начин да го конвертирам до МР3.
Обаче всичкия ми софт пищи, че е кодирано и даже УинАмпа ме прати на сайта на М$ да си свалям лиценз, ..."
========================================================

До VMA се конвертира с WMPlayer. Някой, който не е кух, а е пълен с обем, е повярвал, че с WMPlayer може да се върши работа.

А то се оказало, че не може!


Сега за ИЕ.


Откъде накъде на МОЯ комп той ще държи описи на посетените сайтове, които описи крие от мен? Описи, които не се изтриват, ако изтрием History и Forms? Ако от мен ги крие, на кого се кани да ги показва? Поради което и гризва дръвцето, Интернета го гледа през крив макарон.

Има си принцип - като е тъп, не го учи, а му вземи парите! И вместо да ви кажат - не позвайте ИЕ за браузър, те ви оферират:"Registration involves the purchase of a license. The price for the single-user license for PurgeIE Pro is $29.95 USD or $19.95 USD for PurgeIE. " Това от долния URL, линка "download"







Цитат: "It is possible for someone with access to the computer to piece together a very detailed log of your web surfing activities using these index.dat files. Check out this screenshot to see what I mean.
....
Some people believe there is a conspiracy at M$ headquarters to hide these files from you and make them impossible to delete. ..."
==================================================



Приготвил съм и линк, за завръщане към началната тема: Нашенче в Англия пита как да се крие, че почнали да хващат съдят DC++ потребители.



.

Самия Инжинер

Тема "куха лейка" = "майкрософтско служителче"нови [re: fds]  
Автор Caмия Инжинep (Още едно, моля!)
Публикувано02.04.05 09:32



"Ти освен параноик си и много куха лейка... (нали ще се обиждаме та и аз да допринеса с нещо...)"

Макар, че се правиш на шантав, се оказва, че имаш нормална интелигентност. След като правилно си схванал, че "куха лейка" е обида, еквивалентна на "майкрософтско служителче".

Така е! Правилно ми отвръщаш!

Самия Инжинер

Редактирано от Caмия Инжинep на 02.04.05 09:39.



Тема Не може само ако не си грамотеннови [re: Caмия Инжинep]  
Авторrpaмoтeн (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 10:21



Какво доказваш с тази тема? Някой си използвал Медиа плейър неграмотно, заради което направил файла защитен. Е, и? Има си опция да не се слага защита при копирането на дискове. Това, че някой е недогледал, по никакъв начин не прави този плейър лош и такъв, с който не можеш да свършиш работа. Аман от необективно-пристрастни параноико-фанатици (Хич не е лесно да съчетаеш всички тези качества, ама какво да се прави, очевидно има и такива хора).



Тема О, неразумний юроде, поради что се срамиш...нови [re: rpaмoтeн]  
Автор Caмия Инжинep (Още едно, моля!)
Публикувано02.04.05 13:18



О, неразумний юроде, поради что се срамиш да пишеш регистриран? Ти, и другите подобни?

Аз пиша с регистриран ник, и то регистриран не отскоро. Пиша, не ме е срам, не се крия.


Вас нещо ви притеснява, май?

Самия Инжинер


Тема Re: Май идва наистина краят на фриитатанови [re: Dorian_Gray]  
АвторЖopo X** (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 19:10



Милицията трябва да арестува всичките 28000(с тенденция към увеличаване) маймуни,които са потребители на арена торрентс да речем.Тъкмо парите,които ще получат от вече закупените непиратски двд-та и сд-та ще послужат за построяване на нови съдилища и затвори за хакерите.Сериозно сега подочух,че щяло само с карти некви да става далаверата.Верно ли?И ако е верно могат ли да затворят торентите?



Тема Re: Май идва наистина краят на фриитатанови [re: Жopo X**]  
АвторPishta (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 23:03



Смятам 4е нужно да се активират компетентни юриди4ески лица, които да осъдят тия от НСБОП, за6тото е стана ясно че акцията е необоснована юридически ! Не може да забранява разпространението на музика и филми при положение че не се печелят пари директно от това ! Филмите и квото и да е идва през нета , тъй като информацията идва през стратосферата не може да бъдат обект на земно законодателство, както е установено от американския федерален съд(US Federal Supreme Court) в делото срещу "Alcatel" и "Ericsson" през 2002 - (People v/s "Alcatel" and "Ericsson" . Да го духа милицията !!!



Тема Re: О, неразумний юроде, поради что се срамиш...нови [re: Caмия Инжинep]  
Автор Илko ()
Публикувано02.04.05 23:27



Инжинере, ти не се ли пенсионира вече бре?

Що пак коментираш неща дето нито са ти на акъла, нито на образованието?
Обясняват ти хората ама то се обяснява на човек който иска да научи нещо ново - аман от дървени философи...



Тема Re: О, неразумний юроде, поради что се срамиш...нови [re: Илko]  
Автор Caмия Инжинep (Още едно, моля!)
Публикувано03.04.05 00:49



Ако нещо от темата, освен моята личност, ти е на акъла, или на образованието, прокоментирай го.

Редактирано от Caмия Инжинep на 03.04.05 00:55.



Тема Re: О, неразумний юроде, поради что се срамиш...нови [re: Caмия Инжинep]  
Автор Илko ()
Публикувано03.04.05 01:14




О, неразумний юроде, поради что се срамиш да пишеш регистриран? Ти, и другите подобни?
Аз пиша с регистриран ник, и то регистриран не отскоро. Пиша, не ме е срам, не се крия.
Вас нещо ви притеснява, май?
Самия Инжинер


Е, аз съм регистриран и ти казвам че ти е тотално объркана концепцията за това що е то това Windows и как по точно се ползва.

Ама щом на теб така ти харесва - кво сега да зема да се гътна от яд ли ?

По принцип винаги е по лесно едно нещо да се развали отколкото да се създаде


Всъщност ти си инжинер (дори Самия ) - винаги можеш да си сложиш едно Це-Ка ключе на мрежата и при пристъп на параноя че Майкрософт се крепи еднствено на тайните крадени от теб, да го цъкнеш и да се отдадеш на сладка следобедна дрямка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.